Atsiliepimai

Zarasų apžvalgos ratas

D. Bukonto g. 20, Zarasai

Atsiliepimai

Versus1994

Gražus vaizdas

Atsiveria gražus vaizdas, tačiau ratas nėra labai aukštas. Aplinka aptvarkyta, palei ežerą tiesiasi gražus pakrantės takelis kuriuo taip pat rekomenduojama pasivaikščioti iki pat Zarasų salos. Minusai šios vietos yra tai, kad prie pat apžvalgos rato yra vaizdą gadinantis apleistas pastatas, o tualetai esantys šioje vietoje amžinai neveikia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
ewaldux779

Gražus kraštovaizdis atsiveria einant apžvalgos ratu

Teko apsilankyti žiemą, kai ežeras užšąlęs. Vaizdas buvo pasakiškas. O einant apžvalgos ratu įsūdžiai neišdildomi. Patariu nepravažiuoti pro šalį ir būtinai bent ratą apeiti. Galima pasivaikščioti ir apačioje, tuomet ratas bus virš galvos ir atrodys įspūdingai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Šaunus ratas miesto centre su puikiu vaizdu

Šis ratas patraukė jį aplankyti būtent dėl savo formos ir bandymo įsivaizduoti kaip iš tikrųjų ten viskas, o ne nuotraukose. Atvykus paliko įspūdį tai, jog yra ne tik šis apžvalgos ratas, bet ir sutvarkyta aplinka. Galbūt taip yra, nes pats apžvalgos ratas yra Zarasų miesto centre, tačiau aplink jį irgi graži aplinka. Pats apžvalgos ratas nėra labai aukštas, išsiplečia tiek, kad tu juo šiek tiek gali eiti virš vandens, tai sudaro kiek geresnį vaizdą. Gražiai sudėtos medinės dailylentės, todėl atrodo ir pats ratas jaukus. Rekomenduoju apsilankyti vasarą kai šilta, todėl bus smagiau. Aš lankiausi šaltuoju metų laiku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai