Atsiliepimai

Atsiliepimai

Satnamliv

Geras ir ekonomiškas

Puikus šaldytuvas, ekonomiškas, talpus ir tyliai veikia. Whirlpool gamintojas tikrai rimtas, dar neteko nusivilti nei vienu jų gaminiu. Rekomenduoju ir jums.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kitiniuks

Puikus šaldytuvas

Labai talpus šaldytuvas, taip pat turi ir pakankamai talpų šaldiklio skyrių.Veikia ganėtinai tyliai.Elektros sunaudojimas itin mažas.Turi daržovių skyrių, o tai labai patogu.Šiuolaikiškas dizainas, puikiai tinka prie bet kokio interjero.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Blackbeard

Nusiskundimų nėra

Nupirkom šitą močiutei. Labai patenkinta. Kaina nebuvo didelė, talpa – milžiniška, o veikia vos girdimai. Su temperatūros svyravimais jokių problemų nėra. Galbūt galėtų būti kiek didesnis skyrius kiaušiniams ir ledo gabalėliams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Revoltino

dirba tyliai, daug vietos

šaldytuvo pliusai: ergonomiškas, visai patogus naudojime, talpus. Minusai: kai užsikemša skyles šaldymo kameroje, prastai šaldo.. Bendrai galima sakyti tikrai patikimas šaldytuvas, jau baigėsi garantinis ir iki šiol nebuvo jokių bėdų. Labai daug lentynėlių skirtingiems produktams. Yra atskiros kameros laikyti vaisius ir daržoves. Šaldymo kamera tokiam pakankamai nedideliam iš išorės šaldytuvui tikrai didelė, telpa lengvai iki 10kg mėsos ar panašių gaminių. Tikrai pakanka vietos gyvenant keturiese. Dirba beveik nepastebimai, nekelia triukšmo. Nereikalauja atšaldymo. Labai patiko toks mini bonusas - šaldymo kameroje yra skyrelis ledo gamybai. Ledui pagaminti užtenka apie 2val.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai