Atsiliepimai

UAB "Hiperionas"

www.hiperionas.lt

Atsiliepimai

UAB

Atsakymas į Bujokis atsiliepimą "Ne koks darbas"

2015 m. birželio 2 dieną mes UAB „HIPERIONAS“ (toliau Rangovas) pasirašėme sutartį Nr. RMC **-**-** su Mantu L. (toliau Užsakovas“) dėl PVC langų ir balkono durų gamybos ir sumontavimo. 2015 m. liepos 2 d. PVC langai ir durys buvo sumontuoti, Užsakovas jokių pretenzijų neturėjo dėl atliktų darbų arba langų kokybės.
2016 m. balandžio 25 d. gavome nuo Užsakovo laišką su pretenziją. Pretenzijoje Užsakovas rašo, kad miegamajame esantys dveji langai įstatyti skirtinguose aukščiuose. Užsakovas reikalauja pašalinti atliktų darbų broką taip pat jeigu atliekant broko šalinimo darbus bus apgadinta apdaila, palangės atstatyti į prieš tai buvusią būklę. Užsakovas pateikė pretenziją 2016 m. balandžio 25 d. praėjus 9 mėn. nuo atliktų darbų priėmimo dienos (2015 m. liepos 2 d.), vadovaujantis pasirašytos tarp Rangovo ir Užsakovo sutarties bendrąją dalimi p. 2.2. „Atliktų Darbų perdavimas-priėmimas įforminamas Užsakovo ir Rangovo pasirašomu Darbų-priėmimo aktu, kuriuo Užsakovas be išlygų ar su išlygomis patvirtina priėmęs, o Rangovas perdavęs atliktus Darbus Jeigu Užsakovas per 3 (tris) darbo dienas nuo Rangovo pranešimo apie Darbų užbaigimą gavimo dienos nepasirašo Darbų perdavimo-priėmimo akto ar raštu per tą patį terminą nepateikia Rangovui savo pagrįstų pretenzijų dėl Darbų atlikimo, tai laikoma, kad Darbai atlikti pilnai, tinkamai ir kokybiškai, Rangovas Darbus perdavė, o Užsakovas juos priėmė.“ Namas yra senos statybos, langų angos nėra lygios ir vienodos, langai buvo sumontuoti pagal esančias angas, langų angų koregavimo darbai nebuvo aptarti, Rangovas langus sumontavo pagal pasirašytą sutartį. 2015 m. rudenį langai buvo reguliuojami prieš apdailos darbus, rangovas pretenzijų tuo metų neturėjo. Pretenzija buvo pateikta po apdailos darbų atlikimo bei palangių įdėjimo.
Rangovas nesutinka su pretenziją dėl atliktų darbų broko pagal ankščiau išvardintus punktus. Rangovas įvykdė visas sutarties sąlygas, PVC langai ir balkono durys buvo pagaminti ir sumontuoti pagal pasirašytą sutartį.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aliona

Puikus aptarnavimas ir durys!

Labai patiko salonas ir kainos, ypatingai konsultantė Lika. Padėjo su sąskaitomis, čekiais, užkrovė vyrukai lauko duris, labai maloniai pakonsultavo, padėjo su skirtumais, spalvomis, patarė. Puikus salonas. Dėkoju.
gražios tvarkingos durys, už gerą kainą

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Bujokis

Ne koks darbas

Noriu pasidalinti UAB HIPERIONAS darbo kokybės rezultatais. Ši „kontora“ man sumontavo vienas šalia kito esančius langus skirtinguose aukščiuose.
Nuotraukas galite pamatyti FB puslapyje.
https://www.facebook.com/UABHiperionasatsiliepimai/

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mar4ela

Geras aptarnavimas

Montavo duris būtui. Durų kaina atitinka jų kokybę. Kadangi butas bus nuomai, tai pirkome nebrangias "popierines" duris, tačiau kokybė visai nebloga. Vienintėlė problema buvo su montuotojais, pasitaikė jaunimas, kuris matyt neturi patirties ir gan neatsakingai dirba. Teko porą kartų jiems atvažiuoti ir taisyti chalturą. Dirba neatsargiai, montuodami gali apgadinti sienas. Visi tie montuotojai yra samdomi patentininkai ir pan. čia nėra Hiperiono darbuotojai. Bendrai paėmus gera įmonė, tik reikia jai sugėbėti atrinkti patikimą montuotojų ratą, kurie pagrinde ir gadina jiems vardą.
Beje, labai malonus direktoriius, visada pasiruošęs išspręsti ir išsprendžia iškilusias problemas.

Kitą kartą manau irgi juos rinkčiausi, tik visą montuotojų darbą stėbėčiau nuo jų nepasitraukdamas...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai