Atsiliepimai

Atsiliepimai

Jordanas

Labai kokybiškos durys

Užsisakėme Duru Planetoje lauko duris. Ir esame patenkinti. Pasistačius nama ieskojome kur galetume isigyti nebrangiai lauko duris. Uzsuke i DECO centra Klaipedoje netiketai atsidureme salone Duru Planeta ir ten mus pasitiko malonios merginos.Cia mums ir padejo issirinkti namams lauko duris už gera kaina ir jas sumontavo. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2023.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dalia

Bobų turgus

Skambinau 10 kartų, kad ateitų išsimatuoti duris. Bevaisiai pažadai. Betvarke. Nulis profesionalumo. NEREKOMENDUOJU!!! Paskambinsim, tuoj atsiųsime, tuoj pamatuosime ...savaite prarasto laiko.Tokia ir firma.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vida

Taip atrodo parduotuvės montuotojo įdėtos durys už 257+50Eur

UAB Arnidas arba Durų planeta

Viena iš įmonių kurios reklamuojamas prekes nesunku pastebėti. Salonai patogioje vietoje, konsultantės malonios. Lengvai išsirinkau duris (jau antras) sumokėjau avansą, konsultantė užsirašė mano adresą ir telefoną, suderino su montuotoju atvykimo laiką. Duris pirkau jau antrą kartą, tikrai nesitikėjau staigmenų. Deja... Duris montavęs darbuotojas vėlavo (na būna) aš parlėkiau iš darbo, įsileidau montuotoją ir palikau dirbti. Durų nepavyko įdėti vienu kartu, nes apvadai buvo brokuoti. Montuotojas sugrįžo kitą dieną – pabaigė montuoti vienas, nes aš nebeturėjau galimybės atsiprašyti iš darbo. Raktus paliko salone, pinigus aš jam sumokėjau jau pirmą dieną. Grįžus namo teko labai nusivilti – apvadai suklijuoti nelygiai, kontūras apteptas nuvarvėjusiais klijais, vidinėje pusėje – apvadai pažeisti. Perskambinau meistrui – užtikrino, kad sutvarkys. Tą pačią dieną pasiėmiau raktus iš salono ir žodžiu informavau konsultantes apie susidariusią situaciją. Taip pat informavau ir el. laišku su nuotraukomis. Durys kainavo 257 Eur + montavimas 50Eur.
Pirmas laiškas su broko nuotraukomis 2019-08-14, toliau dar keletas laiškų ir skambučių. Paskutinis meistro skambutis 2019-09-13 – „Atvyksiu rugsėjo 16-tą ir sutvarkysiu“. Meistras neatvyko, salone ragelio nebekėlė. Parašiau dar porą laiškų kad kreipsiuosi į Vartotojų apsaugos tarnybą.

Šiuo metu prašau kompensuoti apvadų kainą (parduotuvė nenurodo kokia ji yra) ir mokęstį meistrui 50 Eur arba mažiau jei jie ras kas sutvarkys. Prašymas paduotas į Vartotojų teisių tarnybą.

Manau, kad liksiu nieko nepasiekusi, NES parduotuvės meistras nepaliko kvito, o parduotuvė nusiplauna rankas. Būkite atsargūs.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Genute

Užsisakius buto laiptinės duris likau nustebinta kaip greit padarė viską. Labai

Užsisakius buto duris iš Nic salono, mergaitės padėjo man pasirinkti spalvą, viską paaiškino, atvyko montuotojas išmatavo būsimas duris, pagamino per kelias savaites ir meistras vėl sumontavo. Esu labai patenkinta. Ačiū Jums.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mark

Niekam NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis!

Užsisakėm trys kambario duris. Faneruotos. modelis Nova 7 (žilas ąžuolas spalvos). Apvadus sumontavo skirtingos spalvos. Pretenzijos nepriėmė! Atsakymas: viskas čia gerai. Nors pats montuotojas, pasamdytas "Durų planeta" (jie savo montuotoju neturi) patvirtino, kad tuo metu kai buvo atvežtos iš gamintojo (Baltarusija) ir mūsų durys, visa partija buvo tokia, kai apvadų spalva skiriasi nuo durų spalvos.
Nėra
Pretenzijos nepriėmė!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Arvydas

Klaipedos durų planeta tikrai iš kosmoso

Užsakėm duris, sumaišė užsakymą. Turėjo būti su stiklais, atėjo be stiklų. Užsakėm priešgaisrines duris, sutarėm kelintą valandą montuot, laukiam laukiam niekas neatvažiuoja, skambinu pats, sako tai jis kitur montuoja.... Nėra žodžių. Kad jau ant tiek blogai tai dar netikėjau, bet nežinau ar dar galima blogiau, ar dar galima būti labiau išsiblaškius, nekreipti dėmesio į klientą. Bent paskambintų, pasakytų, kad veluos, bet visur reik pačiam aiškintis. Aplenkit kiek tik įmanoma šitą "planetą".

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Erika

Baisu

Niekam nepatariu užsakinėti duris iš šios įmones ,užsakėme durų nėra jau 3 mėn. į elektroninius laiškus neatsako nieko nepaaiškina, bendrauja šlykščiai. Atgrasiai darbuotoja Skaistė deco labai nemandagi ir nelabai išmananti savo pareigas , jei nenorite tureti problemų geriau ten nesikreipti
Blogiausia įmone su kuria teko susidurti
Klientas paskutinėje vietoje

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Gražios durys

Užsisakėme duris ,, Durų planeta ,, ir likome labai patenkinti. Buvo šiokių tokių niuansų, o kaip be jų? Širdingas AČIŪ durų meistrui Jonui, už atliktą nepriekaištingą darbą ir konsultantei Rimai už suteiktą informaciją ir patarimus. Sekantį kartą vėl kreipsimės pas jus. Geros kloties visam jūsų kolektyvui.

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.21

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vladislav

Prastas aptarnavimas

Užsakinėjau "Durų Planetoje" 7-os durys. Tai visos vėlavo apie 1 mėn. 1-u duru apvadas buvo pristatytas netinkamo gabarito ir vėliau taip ir nebuvo pakeistas. Ir 1-u duru spyna buvo brokuota. Tai laukiau naujos spynos beveik 9-ius mėnesius. Žadėjo pakeisti, bet taip ir nepakeitė. Labai prastas aptarnavimas ir dirbančios merginos nesugeba be klaidų užsakyti durų komplektacijos iš 1-o karto.
.
.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Svetlana

Labai Nusyviliau

Užsysakiau durys į vonią iš durų planetos. Atvažiavo jų meistras, kuriam sumokėjau pinigus už išmatavimus. Durų laukiau 4 savaites, ir 3 savaites kol ateis meistras ir įstatys duris. Kai atėjo ta diena įstatyti duris, durų planeta atsiuntė kitą meistrą, nes tas kuris matavo nespėja(antras meistras pasakė, kad neįmanoma įstatyti duris nes yra blogai išmatuotos, nenorėjo jų net atidaryti nes neįstatys. Kai paskambinau į durų planetą jie pasakė, kad jam buvo per sunku jie atsiųs meistrą kitą, atsiuntė dar kitą meistrą jisai taip pat pažiūrėjo ir pasakė, kad neįmanoma įstatyti, kai paklausiau ką daryti jisai pasakė viso gero:) Aciū dievui kad antras meistras iš durų planetos pasitaikė labai fainas ir patarė mum ką ir kaip daryti ir kur kreiptis, kad įstatyti tas BROKOTAS DURIS. Moterys kurios ten dirba sako kad nieko nežino tik sėdi ofise ,,tai ką aš tada turiu žinoti ir ieškoti išeitį pati paprasta pirkėja??? Suradom patys meistrą kuris padės ištaisyti jų pačių klaidas ir dar sumokėjau už tai nemažą sumą. Durų planeta padarė nuolaidą 40 euru, o aš sumokėjau trygubai!!! Daugiau neužsisakysiu ten niekada,ir visus atkalbinėsiu iš ten imti duris! Pardavėjos sėdi ten, nosį krapšto ir nieko nežino

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai