Atsiliepimai

Tunelinė Švaros brolių plovykla

www.svarosbroliai.lt

Atsiliepimai

Edita

Baisu!

Štai taip atrodo 2017 metų automobilis po plovimo. Kaltų nėra... Nors plautas buvo tik "Švaros broliuose". Dažai sugadinti ir ant sparno, ir ant durelių.
Pasamdyta atskira kompanija, kuri gina "Švaros brolius" nuo skundų. Pretenziją turėjo išnagrinėti per 10 dienų, tai šiaip ne taip per mėnesį. Atsakymas aiškus-jie nekalti...

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Išbandžiau visai patiko

Taigi balandžio mėnesį buvo akcija -50proc. tad nuvažiavau išbandyti. Viskas tikrai patiko, gerai nuplovė auto (nieko nesulaužė). Labai greitai juda eilė, tad ilgai neužtruksit. Bet ar plausiu toliau joje? Abejoju. Nes nežinau man asmeniškai patikimiau yra kai pats nusiplaunu, nes nėra aišku ar čia po keletos kartų nepažeisas automobilio dažų lako.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Dar nenuvylė

Esu čia lankęsis kelis kartus, dar niekad nenuvylė plovyklų kokybė. Visada išvažiuoju švaria, blizgančia mašina, nuplauna net sunkiausiai nuimamas dėmes. Kainos palyginus nėra brangios. Kol kas viskas tenkina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Pats stačiau šią plovyklą

Plovykla tikrai gera, teko išbandyti keletą kartų. Nuplauna gerai, o poveikis lieka dar kelias dienas. Didžiausias plovyklos pliusas - lauke laukia tikrai galingi siurbliai. Kainos realiai panašios kaip statoile, bet galima užgaudyti nuolaidų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Gera

Išbandžiau šita plovyklą dar kaip atsidarė, puikiai nuplovė, bet vistiek renkuosi jų normalioje plovykloje ne tunelinėje. O kas ten problemų turi kažkokių tai gali būti kaip mašinos jau atgyvenusios savo tai nebeatlaiko, ne su rankute ten juk braukia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Labai puiki plovykla

Labai puiki tunelinė plovykla. Nuplauna greitai ir kokybiškai. Žiniasklaidoje pasigirdo gandų neva ši plovykla braižo automobilius. Bet esu joje plovęs gal 10 skirtingų automobilių ir ne po vieną kartą to nepastebėjau. Po plovimo galima nemokmai išssiurbti automobilio salona bei bagažinę ir išvalyti kilėmėlius su spec. kilimėlių valymo aparatu. Esu pastebėjas, kad siurbdami žmonės dažniausiai patys ir apibraižo automobilį su siurblio žarna, nes tempia ją tiesiog per stogą... Parsisiuntus mobiliają aplikaciją (Švaros broliai) galima gauti nemokamą kuponą vienam plovimui tiesa jis galioja nuo antradienio iki ketvirtadienio nuo 19 valandos. :). Puiki technoligija bei švarus greitas plovimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai