Atsiliepimai

Atsiliepimai

Vilma

Braižo kėbulą

Naudojuosi Vilniaus tuneline plovykla prie DEPO parduotuvės. Plovimo kokybė tokia so so, džiovinimas iš viso tragiškas, visada reikia nusivalyti automobilį pačiai. Na bet tiek to, čia ne tragedija. Baisiausia tai, kad šepečiai braižo mašinos kėbulą. Plovykla naudojausi gal kokius 5 kartus ir ant vieno mašinos šono labai liko labai aiškūs ratilai. Niekur kitur automobilis plautas nebuvo + mašina bl nauja, jokių subraižymų nebuvo. Ir jie atsirado tikrai ne dėl to, kad mašina buvo super purvina ir susibraižė plovimo metu. Važinėju mieste, plaunamos tik dulkės. Nevažiuokit čia, jeigu norit sveikos mašinos

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

EMPR1O

Sulankstyti numeriai

Situacija tokia išpūtė numerius kažkaip (ir sulankstė juos). Nors visada važinėjau į plovyklą viskas buvo gerai. Tai nei kreiptis pas kažką galima nei ka. Pasakė, kad mano kaltė. (Sako buvo blogai užfiksuoti. Ane)? Argi taip galima elgtis su klientais. KAIP TAIP TAI važiuokit į švaros brolius. O kaip kas nutinka tai tepa slides.

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sekmes

Nuvylė labai ir daugiau nebegrįšiu

Sveiki, labai daug kartų plaunu Švaros Brolių tunelinėje plovykloje (ploviau) ir vis kas kart su tikslu sutaupyti, tačiau tai buvo paskutinis kartas. Tiesiog kaskart nuvylia, nes automobilis būna šlapias, šonai šlapi, gerb. Švaros brolių komanda, gal vertėtų atkreipti dėmesį, kad visi žmonės išvažiavę iš tunelio sausina mašinas, tai kam jums džiovintuvas? Gal darykite didesnius tarpus tarp mašinų ar pirkite galingesnius džiovintuvus. Aš davažiavau tik iki PC Mandarino nuo Fabijoniškių tunelinės be balų, gražus oras o mašina už 2km vėl purvina. Pinigai išmesti į balą.
Pigu
Tragiška kokybė, automobilis lieka šlapias, neblizga

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simonas

Apgadintas automobilis - žala nekompensuota

Nerekomenduoju plauti automobilio šaltuoju metų laiku (ypač, kai yra sniego) Švaros brolių tunelinėje plovykloje. Kodėl? Trumpai: iki šiol buvau Švaros brolių tunelinių plovyklų fanas - labai patogi paslauga už adekvačią kainą. Deja, paskutinė patirtis kiek pakeitė šią nuomonę - po plovimo pastebėjau, kad automobilis yra apibraižytas, kreipiausia į Švaros brolius, kad peržiūrėtų įrašą ir kompensuotų žalą. Iš Švaros brolių įgaliotos draudimo kompanijos gavau atsakymą, kad ant automobilio buvo sniego (pagal Švaros brolius ant automobilio negali būti sniego prieš įvažiuojant į tunelinę plovklyą. Įdomu, kur tą automobilį laikyti tokiu metų laiku?) ir Švaros broliai negali nustatyti ar žala nebuvo padaryta prieš atvykstant. Dar pridėjo, kad šepečiai negalėjo taip įbrėžti. Į klausimą ar šepečiai negalėjo pasigauti ledo nuo mano ar prieš tai buvusio automobilio taip ir neatsakė. Manau, kad šaltuoju metu gauna nemažai skundų, bet sąlygose apgalvotai turi apsirašę kaip tokių skundų netenkinti. Panaši situacija dėl žalos kompensavimo tikėtina būtų ir su purvinu automobiliu - jei negalės įžiūrėti įbrėžimų prieš plaunant, tai už juos turbūt ir nekompensuos. Ironiška, bet vakar Švaros broliai nubraukė ir mano sesers automobilį plovimo metu. Tikiuosi, jai geriau seksis aiškintis dėl žalos atlyginimo.
Apgadintas automobilis, nekompensuota žala

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Burokienė

Lankiausi Švaros centre Panoramoje, ten dirba profesionalai!

Lankiausi Švaros centre Panoramoje, ten dirba profesionalai!
Pasirinkau Classic programą, švara pateisino mano lūkesčius. Automobilis blizgėte plyzgėjo.
Jūs esate nuostabūs, puikiai vyrukai padirbėjo.
Grįšiu ne kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

aagniuke

Geriausia plovykla!

Geriausia plovykla kokia tik teko naudotis!
Ne kartą lankiausi tiek Švaros centre Panoramoje tiek tunelinėse.
Niekada nenuvylė! :)
Kruopštumas, švara, kokybė
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Įtrūkęs automobilio stiklas

Panoramos “Švaros broliai” išvalė automobilį su Premium paslaugų paketu. Gavau dovanų - įtrūkusį automobilio stiklą! Žmonės, būkite dėmesingi pasiimant po plovimo savo mašinas!

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

LJ

Operatorė

Itin neigiamai vertinu Savanorių pr. esančios tunelinės plovyklos operatorės darbą!
Periodiškai naudojuosi šiuo adresu esančios plovyklos paslaugomis ir, pastaruoju metu, itin nuvilia naujosios operatorės nepagarbus, netaktiškas elgesys su klientais! Mergina, dirbanti aptarnavimo sfreroj, nežino kas yra "laba diena", "ačiū", "gražios dienos" ir panašios elementarios, pradžiamokslio lygio mandagumo frazės! O apsilankius vakar, liepos 7 dieną, iš vėžių išmušė ne tik nuolatinis darbuotojos naudojimasis mobiliuoju telefonu ir, kai klientas privažiavęs turi laukti kol darbuotoja baigs asmeninius klausimus tvarkytis, eilinis nei "laba diena" nei "viso gero", o komentaras: "o, vėl veidelis nepatenkintas"! Rimtai?
Labai rimtai siūlau atkreipti dėmesį į personalo atranką (į konkretų atvejį), nes kai nuolatinius klientus operatorė leidžia sau taip sutikti, tai suponuoja norą keisti plovyklą, nes mažų mažiausiai erzina toks požiūris į darbo vietą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

TomasK

VIP programa - mašina purvina

Automobilis liko purvinas po VIP plovimo. Kol buvo šlapias nesimatė. Jei čia toks VIP, tai įdomu koks tada auto būna po paprasto plovimo.
Jei įmonė nesusigrąžins kokybės, tai dings taip greitai, kaip ir atsirado.
Greita :D
Išvardinti

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Sugadino automobili

Ieškau žmonių kurie nukentėjo nuo Švaros brolių veiklos ir nebuvo atlyginta žala. Ruošiuosi keliauti į teismą, todel galėtume tai padaryti kartu. Mano atveju konvejeris nesustojo ir mano automobilį įstūmį į kitą nespėjusį nuvažiuoti automobilį. Ko pasekoje pasmuko bamperis žemyn, atsirado padidėję tarpai. Vaizdo įrašai viską įrodo, bet jie pateikė atsakymą, kad neva netvarkingas automobilis.
Ir dar rašte kaip šabloną buvo palikę, kad jų plovykla negali subraižyti automobilių. Nors tikrai raižo!!!!!
Įdomu kiek tokių žmonių nutyli ir nieko nebedaro. Norėčiau, kad atsilieptų daugiau žmonių.
Braižo automobilį, neveikia saugos davikliai

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai