Atsiliepimai

Atsiliepimai

Romualdas

Gadina automobilius

Skaitau kai kuriu zmoniu teigiamus atsiliepimus, tai parasysiu ne visai teigiamai savaji. Tuneline plovykla naudojausi eile metu, po tam tikro laiko net seimos antraji auto pradejome plauti. BET!!! kai automobiliai buvo labiau deveti, nekreipdavau demesio i nubrozdinimus ( nesu is tu, kurie reiskia pretenzijas, jeigu neisitikini, kad butent plovykla nubrozdina auto), po tam tikro laiko pakeitus abu automobilius (savaji ir zmonos) i naujiesnius, pradejau atidziau stebeti kebulo isvaizda po plovimo. Ir ka jus manote, pradejo tiesiog lupti laka ant bamperiu sonu. Gal ir sutapimas, bet tiek vieno auto tiek kito brozdino bamperius identiskose vietose..Ir nesvarbu kokioje plovykloje plauciau, Prie Stoties, Kareiviu g., ar Pilaiteje (VILNIUS). Parasiau pretenzija tik del kazkokiu atsiradusiu DEMIU ant kebulo (beje taip pat ant abieju auto) ir ka jus manote? NIEKO!!! kazkokius šabloninius atsakymus numesdavo ir tiek. Siuo metu plaunu nors ir reciau, taciau tikrai ne MINETOSE plovyklose. NIEKADA negrisiu i sia istaiga, kur istiesu gadinamas automobilio kebulas ir jo dalys. O visiems sakantiems jog tai SUPER paslauga! Sekmes! Prisiminsite mano komentara kai teks pardavineti savo masina. ;) O pabaigai, gal automobili ir isplauna greitai (2min), taciau nepamirskite, kad pries jus plaunamas purvinas auto, o nuo jo tie patys sepeciai ZULINA su nesvarumais (akmenukais) jusu automobili. Plovykla skirta tinginiams, ir manantiems jog per 2 min., jie gaus super greita ir kokybiska paslauga. Aciu, atsikandau.
Isplauna per 2 min
Braizo kebula, po tam tikro laiko lieka sviesios spalvos demes, problemos visiskai nesprendzia ir atakoma sabloniskai. Nerekemenduoju niekam.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Simona

Jiems klientai nerupi

Labai nusivyliau,
Turejau abonimenta svaros broliuose.
Paskutini karta plaunant,plovykloje vyko kazkoks gedimas.Teko pasedeti masinoje su mazu vaiku.
Pradejus veikti,kaip ir viskas buvo gerai.
Ryte atsisedus i masina iskart pastebejau kad visas kapotas subraizytas.kreipiausi,bet veltui.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Linas

Apgadintas automobilis

Senai naudojausi paslaugomis, nekalbu apie tai, kad automobilis buvo braižomas (pats pasirinkau geriau į metus kartą nusipoliruoti ir su tuo susitaikiau), tačiau vieną kartą plovykla veikė ypač garsiai, lyg automobilis būtų atvykęs į skerdyklą. Po plovimo apžiūrėjau automobiliį, žibintų kraštuose buvo pilna medžiagos (šluostės), žibintai iškart pradėjo rasoti (automobilis naujas), žibintai buvo tvarkingi. Pateikus skundą, žalos ekspertas pasakė, kad čia mano problema, ir žibintus pažeidžiau traukdamas medžiagą iš žibintų. Pirmas dalykas, ar aš pats tą medžiagą ten susikišau? antras dalykas, ta medžiaga neištraukta iki dabar, kad ja ištraukti reikia traukti žibintus lauk, kas nėra paprasta ir kainuoja, o ir be šito, žibintai jau pažeisti, reikia keisti stiklus, ir žiūrėti hermetiškumą. Kreipiuosi VVTAT, o jūs apeikit šitą kontorą.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vladas

Kaina neatitinka kokybei!

Plaunuosi auto Klaipėdoje. Naudodavausi savitarna. Nusprendžiau pamėginti tuneline. Pameginau ,,Ainavoj". 10€ paslauga. Gan neblogai nuplovė. Nes prieš tunelini plovimą vyrukai atmirkė spec hemija visa auto.
Nuvažiavau i Švaros brolius.... Beveik 14€ paslauga už 2min darbo. Ratlankiai tiesiog apiplauti paviršiuje, po plovimo auto liko su putomis. Tikrai neverta ten plauti. Jei netikite pameginkite patys palyginti su kita plavykla. Lyginant su kitos plovyklos kokybe, tai ta paslauga verta butu max 4-5€.
Nėra
Nenuplauna iki galo

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilmantas

Pliusai ir minusai

Paskaičiau kiek čia verkiančių. Nutariau parašyti objektyviai.
Pradėjau šiose plovyklose plautis 2017m. Automobilis buvo naujas. Jokių braižymų neaptikau. Pasikeičiau auto į kitą ( nauja) 2020 m. Jokių braižymų plovykloje .Įprastinis kėbulo nusidėvėjimas.Tokie faktai.
Pliusai : greitai ,patogios lokacijos,siurbliai,kilimėlių valymo mašinos,plovimo kokybė irgi nebloga.
Minusai - kai kuriose plovyklose labai blogai džiovina. Todėl žiemą būtina silikonu išsitepti durelių tarpinės,po plovimo pavalyti tarpdurius.
Į plovyklą automobiliai leidžiami per trumpais tarpais. Galimi susidūrimai.
Nėra salono valymo servetėlių automatų.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vilma

Braižo kėbulą

Naudojuosi Vilniaus tuneline plovykla prie DEPO parduotuvės. Plovimo kokybė tokia so so, džiovinimas iš viso tragiškas, visada reikia nusivalyti automobilį pačiai. Na bet tiek to, čia ne tragedija. Baisiausia tai, kad šepečiai braižo mašinos kėbulą. Plovykla naudojausi gal kokius 5 kartus ir ant vieno mašinos šono labai liko labai aiškūs ratilai. Niekur kitur automobilis plautas nebuvo + mašina bl nauja, jokių subraižymų nebuvo. Ir jie atsirado tikrai ne dėl to, kad mašina buvo super purvina ir susibraižė plovimo metu. Važinėju mieste, plaunamos tik dulkės. Nevažiuokit čia, jeigu norit sveikos mašinos

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
EMPR1O

Sulankstyti numeriai

Situacija tokia išpūtė numerius kažkaip (ir sulankstė juos). Nors visada važinėjau į plovyklą viskas buvo gerai. Tai nei kreiptis pas kažką galima nei ka. Pasakė, kad mano kaltė. (Sako buvo blogai užfiksuoti. Ane)? Argi taip galima elgtis su klientais. KAIP TAIP TAI važiuokit į švaros brolius. O kaip kas nutinka tai tepa slides.

Atsiliepimas parašytas: 2021.05.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sekmes

Nuvylė labai ir daugiau nebegrįšiu

Sveiki, labai daug kartų plaunu Švaros Brolių tunelinėje plovykloje (ploviau) ir vis kas kart su tikslu sutaupyti, tačiau tai buvo paskutinis kartas. Tiesiog kaskart nuvylia, nes automobilis būna šlapias, šonai šlapi, gerb. Švaros brolių komanda, gal vertėtų atkreipti dėmesį, kad visi žmonės išvažiavę iš tunelio sausina mašinas, tai kam jums džiovintuvas? Gal darykite didesnius tarpus tarp mašinų ar pirkite galingesnius džiovintuvus. Aš davažiavau tik iki PC Mandarino nuo Fabijoniškių tunelinės be balų, gražus oras o mašina už 2km vėl purvina. Pinigai išmesti į balą.
Pigu
Tragiška kokybė, automobilis lieka šlapias, neblizga

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Simonas

Apgadintas automobilis - žala nekompensuota

Nerekomenduoju plauti automobilio šaltuoju metų laiku (ypač, kai yra sniego) Švaros brolių tunelinėje plovykloje. Kodėl? Trumpai: iki šiol buvau Švaros brolių tunelinių plovyklų fanas - labai patogi paslauga už adekvačią kainą. Deja, paskutinė patirtis kiek pakeitė šią nuomonę - po plovimo pastebėjau, kad automobilis yra apibraižytas, kreipiausia į Švaros brolius, kad peržiūrėtų įrašą ir kompensuotų žalą. Iš Švaros brolių įgaliotos draudimo kompanijos gavau atsakymą, kad ant automobilio buvo sniego (pagal Švaros brolius ant automobilio negali būti sniego prieš įvažiuojant į tunelinę plovklyą. Įdomu, kur tą automobilį laikyti tokiu metų laiku?) ir Švaros broliai negali nustatyti ar žala nebuvo padaryta prieš atvykstant. Dar pridėjo, kad šepečiai negalėjo taip įbrėžti. Į klausimą ar šepečiai negalėjo pasigauti ledo nuo mano ar prieš tai buvusio automobilio taip ir neatsakė. Manau, kad šaltuoju metu gauna nemažai skundų, bet sąlygose apgalvotai turi apsirašę kaip tokių skundų netenkinti. Panaši situacija dėl žalos kompensavimo tikėtina būtų ir su purvinu automobiliu - jei negalės įžiūrėti įbrėžimų prieš plaunant, tai už juos turbūt ir nekompensuos. Ironiška, bet vakar Švaros broliai nubraukė ir mano sesers automobilį plovimo metu. Tikiuosi, jai geriau seksis aiškintis dėl žalos atlyginimo.
Apgadintas automobilis, nekompensuota žala

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Burokienė

Lankiausi Švaros centre Panoramoje, ten dirba profesionalai!

Lankiausi Švaros centre Panoramoje, ten dirba profesionalai!
Pasirinkau Classic programą, švara pateisino mano lūkesčius. Automobilis blizgėte plyzgėjo.
Jūs esate nuostabūs, puikiai vyrukai padirbėjo.
Grįšiu ne kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai