Atsiliepimai

Autoaibė

www.autoaibe.lt

Atsiliepimai

Ricardas

Detalės autobaimė

Pačios brangiausios dalys, kurios ale geriausios, o kokybės, atsakomybės ir garantijų nėra, kai susiduri su dalių grąžinimu, teisybės nerasi. Todėl rekomenduoju Autoaibę tik oro filtrui arba lemputei nusipirkt. Nusivylimas max ir ne vieną sykį.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovy

labai patiko

Labai geras aptarnavimas, apmokytas kolektyvas, visada. Nedideles kainos ir didelis asortimentas. Patogus susisiekimas. Rekomenduoju.
aptarnavimas
nera

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kir

Vengia vykdyti garantinius įsipareigojimus

Parduotuvė gal ir nebloga asortimento prasme, bet nekokybiškas prekes keičia nenoriai. Turėjau neigiamos patirties kai nupirkta dalis sugedo po kelių dienų ekspluatacijos - pristačiau ją atgal į parduotuvę, tačiau parduotuvės vadovas pradėjo visaip įrodinėti kad aš ją galimai pats sugadinau ir t.t., ilgai aiškino jog šitos detalės niekam negenda, o jeigu man sugedo tai aš, matyt, pats ir kaltas, ir pan. - ir, galiausiai, atsisakė priimti. Nenorėjau rimtai konfliktuoti, nors ir žinojau jog taip nebuvo. Bet nuo to įvykio daugiau šioje parduotuvėje nebesilankau.

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

nupirksi detalę garantijos nebus

pirkau detalę, sumontavau pats, pasirodė brokuota. Garantija negalioja nes montuota ne servize, pinigų negrąžina, kainavo 360 eur. Mokantis patys remontuoti patariu nesusidėti su tokiais detalių pardavėjais, tegul detales laikosi dėl saves. Gavosi remontas 2 kartus brangiau negu servize. Parduotuvių yra daug ir mažesnes be priekaištų keičia nekokybiškas dalys. Pagalvokit gerai ar verta susidėti, prastas detalių parinkimas pagal vin kodą

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
arnoldasz

Geros kokybės detalės

Visada su nuolaidų kortele 10 proc. nuolaida prekėms. Prekių galima gauti ir originalių, tačiau kaip ir patvirtino patys pardavėjai kaina tikrai bus kaip originalo. Tačiau yra gerų kitų ne originalių gamintojų autodetalių. Aptarnavimas geras, dirba jauni, tačiau suprantantys savo darbą. Aišku yra ir tokių, kurie nelabai ką susigaudo ir atsakymas būna nelabai tokių turime jeigu paprašai tarkim dalies retesnės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
zajecas

Pirkau užuolaidėles mašinai.

Pirkau galines užuolaideles savo mašinai, kokybė kaip ir gera, viskas puiku, kogero viena iš geriausių auto dalių parduotuvė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
RTS

AutoAibė - pasirinkimas nemažas, daug prekių yra vietoj.

Nemažas pasirinkimas, daug prekių turi vietoje. Puiki e-parduotuvė (rodomas prekių likutis tam tikroje parduotuveje) Na, o iš minusų tai per mažai darbuotojų. Ypač piko metu, kai dirba 4-5 žmonės (Vilniuje). Nespėja aptarnauti, todėl tenka palaukti ilgiau, nėra sistemos, kad užsisakant internetu eilėse laukti nereikėtų, bet kokiu atveju stovi ir lauki bendroje eilėje. Kainos kaip mažmenai ganėtinai aukštos, Intercars dažnai pasiūlys pigiau. Didmeninės kainos daugmaž panašios. Taip pat darbo laikas šventinėmis dienomis bei laisvadieniais ne itin ilgas, sekmadieniais iki 14, šestadieniais iki 15 viena ir kita iki 18.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Didelis pasirinkimas, kainos nėra mažos

Autoaibė manau yra didžiausias Eolto konkurentas. Autoaibė kaip ir pastaroji naujų automobilių detalių parduotuvių yra didelė ir turi didelį automobilių dalių pasirinkimą. Tačiau kainos taip pat nėra mažos. Trumpai tariant Eolte ir Autoaibėje kainos tokios pačios. Autoaibė duoda nuolaidų kortelę, tačiau nuolaidos su ja tik 10 procentų. Jeigu nerandate tos dalies niekur pigiau tuomet siūlau autoaibę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai