Atsiliepimai

Sulsena pasta nuo pleiskanų

Atsiliepimai

RTS

Gera priemonė nuo pleiskanų

Veiksminga priemonė jeigu nėra per daug apsileista. Tikrai gerai pašalina pleiskanas. Ir kaina šios pastos lyginant su kitomis rimtomis priemonėmis - juokinga. Tik labai didelis nepatogumas, kad įsitrynus reikia laukti bent 15min.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Labai veiksminga pasta

Labai veiksminga pasta! Naudoju jau daug metų ją, į porą mėnesių bent kartą išsiplaunu, o jeigu atsiradę pleiskanų yra, išsiplaunu 2 kartus per savaitę su šia pasta plaukus ir pleiskanos dingsta. Vienintelis šios pastos minusas tai kvapas. Draugas sakė, kad ji baisiai smirda ir tas kvapas nedingsta bent porą dienų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Puiki priemonė

Sulsenos sudėtis nėra naudinga plaukams, tačiau kad veikia puikiai ir kainuoja centus - faktas. Turiu problemą su vis atsinaujinančiomis pleiskanomis (grybeliu), Sulsena panaikina bet kokius grybelio požymius, plaukus padarydavo švelnius, gražiai atrodančius. Tačiau Sulsenos daugiau nebenaudoju - iškeičiau ją į šampūnus skirtus pleiskanoms/grybeliui naikinti iš vaistinės, dėl patogumo naudoti - neturiu nei laiko nei noro laukti Sulsenos poveikio 20min.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Geras dalykas, bet nepatogus naudoti

Dėl savo galvos odos problemų ilgą laiką naudojau Sulsena pastą ir ji iš tikrųjų buvo veiksminga (priešingai nei daugelis kitų produktų), tačiau vienas minusas yra tas, kad ją nepatogu naudoti - įtrynus galvą, tenka kurį laiką palaukti ir tik tada praskalauti. Tad tai yra nepatogu, pavyzdžiui, ryte, prieš kažkur išeinant ar panašiai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai