Atsiliepimai

Atsiliepimai

DonVital

Patikima ir didelė mašina

Turėjo tėvas seną Espace'ą (1997 m.) važinėjosi gal 3-4 metus, vėliau pardavė ir tas žmogus drožia jį jau pusantrų metų. Nusipirko 2004 metų pagamintą modelį, dyzelis. Pakankamai talpus, galima įsidėti papildomas sėdynes arba jas išimti, gerai kai reikia kažką pervežti (didelius daiktus). Aukšta mašina, patogu sėdėti. Visgi pavažinėjus metus-du užkalė variklis, reikėjo keisti variklį, visas remontas atsiėjo virš tūkstančio eurų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Sagenas

Panašus į kitus vienatūrius

Teko neilgą laiką vairuoti dyzelinę Renault Espace. Mašina buvo metuose (berods, 2000 m. gamybos) ir galbūt ne visiškai prižiūrėta, nes elektronikos komponentai veikė nepatikimai. Na, o šiaip viskas kaip ir priklauso vienatūriui - aukštis, talpa, manevringumas. Šie dalykai pakankamai geri.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
sauliusfm

Daug vietos, nelūžta greitai ir daug pakrovus

Senelio pirmoji ir antroji mašina. Pirmasis Espace buvo benzinas/dujos, droždavo nesveikai, nes rinkdavo metalą ir po toną maždaug pakrovęs į saloną veždavo kas mėnesį, laikė gerai kaip tokius svoeius kraunant. Paskui sukreipė rėma, bet vistiek toliau važiavo. Važiavo iki tol kol suvarė visiškai. Po to nuspirko antrą šalia šitos tik dyzelinį espace. Abu buvo pirmojo modelio. Antrasis irgi gerai važiavo ir kuriasi viskas ok, tik dabar mačiau padarė darbiniu ir pats teptuku perdažė kai kurias dalis, nes gerai apdaužė kraudamas metalą. Bet laiko važiuoja. Tai tiek apie Espace.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai