Atsiliepimai

Atsiliepimai

Tiesiog

Negražina pinigus žmogui po insulto

Deja, nepavyko normaliai ispresti problemos su Jusu darbuotoja Marija ir rasti geriausio kompromiso ir kaip mums pagelbėti.

Praeitais metais uošviui padovanojome 5 asm. kuponą skrydžiui oro balionu visai seimai (nes čia buvo jo svajone).

Deja, bet atsitiko nelaime ir uošviui atsirado insultas ir dėl sios problemos jau nebegales skrysti su seima oro balionu.

Ilga laika bendravome su Jusu konsultantais ir praseme, kad gražintu pinigus už skrydi oro balionu - suprantama, kad dabar del sveikatos nebus galimybes skristi ir pinigai šiuos metu yra labai svarbus gydimui, kad pakelti zmogu ant koju ir t.t.

Raseme, kad galime atsiusti visus gydymo įstaigos israsus - bet deja, gavome ta pati atsakymą, kad negalite gražinti pinigu ir nieko negalite padaryti...

Labai keista, kad tokia rimta bei populiari įmone negali atsižvelgti i žmogaus sveikatos problemas ir pagelbėti žmogui susigrąžinti visus pinigus už nepanaudota kuponą.

Esame labai nusivyle Makaliaus paslaugu bei darbuotoju kokybe!
Negali grazinti sumokėtu pinigu už nepanaudota skrydi oro balionu...

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nijole

Geras

Grizom is Turkijos, Rose Recort. Ispudziu dlaug, laimingi. Aciu, Anastasijai, rupestinga, begalo mielas zmogelis. Palydi, iki pat aerouosto, net iki pasu skyriaus. Keliaujantiem 1karta,tos pagabos, tikrai reikia. Aciu, visai komandai, Anastasijai, geros kloties.

Atsiliepimas parašytas: 2024.06.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Asta

Pigus pasibuvimas

Daugiau nesiruošiu rizikuoti pirkti tokių perparduodamų nakvynių. Pirkom su 13 m. dukryte moksleivių atistogų metu poilsį viešbutyje, tai pasijaučiau taip, kaip dykai gavus kampą pernakvoti. Kalba eina apie Birštono ,,Audenis" viešbutį. Atvykome, priimamajam stovėjo surūgus ir nepralemenanti žodžio administratorė, suburbėjo, kad ,,jūs čia su kuponu? tai numeris trečiam aukšte". pagalvojus...turbūt tokius prasčiausius numerius ir iškiša tokiu būdu. Kambarys...be langų palėpė, konkrečiai ekonominis variantas. Papiktino tai, kad net virdulio nebuvo, kad net savo atsivežtos arbatos vakarienei nebuvo galimybės užsikaisti. O apie patogumus tai nekalbu...šviesa 40W lemputė palubėje, o žadėjau skaityti knygą
Privati aikštelė automobiliui, tvarkingas vonios kambarys, daug vietos daiktams (2 spintos)
Mansardos tipo kambarys, be langų. Net vonioje nepatogu praustis, galva į stogą remiasi

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Virginija

Nuostabi kelionė į Slovakiją

Laba diena. Įspūdžiai iš kelionės į Slovakiją - nuostabi gamta, nerealūs vaizdai, viskas suspėta, apžiūrėta, aplankyta. Rekomenduoju 200 procentų! Žinojom, kad bus gražu ir smagu, bet, kad taip.... Nerealiai! Neina žodžiais apsakyti!!! Reikia visiems patirti tokius įspūdžius. Neįkainojama patirtis ❤️ Vairuotojai patys šauniausi!!! ❤️ Gidė Marija - pačių pačiausia ❤️ Dėmesinga, rūpestinga, turinti puikų humoro jsusmą, viską sudėliojo į vietas, kiekvieną smulkmeną ❤️ Su tokia gide, kad ir į pasaulio kraštą ❤️❤️❤️ Ačiū Makalius.lt komandai už dovanas ir pačias nuostabiausias atostogas ❤️❤️❤️

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Aldona

Dėl Kelionės į Sopotą, Gdanską, Torunę.

Sveiki,
Praeitą savaitę su darbo kolektyvu vykome į kelionę į Sopotą, Gdanską, Torunę.
Mus lydėjo nuostabus vadovas Vytautas. Kelionė iš pradžių nebuvo sklandi, bet tik vadovo dėka mes aplankėme visus pasirinktus objektus.
Visą kelionę Vytautas mus rūpestingai globojo ir vedė Lenkijos kultūros pažinimo labirintais. Jo subtilus jumoro jausmas ir žemaitiškai padainuota daina labai pagyvino kelionės nuotaiką.
Ačiū už puikiai praleistą laiką.
Pagarbiai Aldona.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jogaile

Tragedija

Kelionė į Maltą (03.18-03.22).
Viskas ką sugeba ši įmonė tai tik įkišti bilietus, gali ir atrašyt momentalei, ir dadėti bilietų net jei jų nebeliko sistemoje. Svarbiausia parduot.
Tačiau pati kelionė, jos suorganizuotumas-TRAGEDIJA.
Ant turisto čia tiesiog nusispjaut. Parašyta, kad į kelalapį įeina pervežimas autobusu. Aišku vietoj autobuso paprasta taksi mašina. Džiugu, kad nuvežimo autobuso tik 15min laukt 1 nakties reikėjo, nes apie tai kelinta valanda išvyksta grįžimo autobusas tai iš vis patys turėjom susižinot. Gides parašo laukti tokiu ir tokiu laiku registratūroje, tačiau nepasirodo, nekelia ragelio, tai galit patys atspėti kada atvažiuos autobusas. Greičiau išeitu taksi užsisakyt, nei skambinėti tom gidem ir gaišti laiką laukiant registratūroje. Galiausiai atsirado ta gide ir pasiteisinimas buvo, kad nieko nerado tai išvyko į kitą viešbutį, nors laukėm laiku. Pasake, kad autobusas išvyksta vienu laiku, tačiau išvyko kitu laiku. Gidei aišku nakti nusispjaut ji miega, ragelio nekelia, makalius irgi nedirba, jei nori gali tiesiog negrįšt namo ir laukt madam gides. Ir jie nepajudins nei piršto, jei ner jiem turistų tai ir nereikia. Taip pat autobusuose vežamas žmonių kiekis viršija sėdimų vietų skaičiu.
Kainos atžvelgiu: į mūsų kaina įėjo autobusas iki viešbučio ir oro uosto, viešbutis su pusryčiais ir skrydis.
Perkant atskirai skrydžio bilietą su vietomis sedėti šalia, viešbutį su pusryčiais IR VAKARIENE (makalius net nesiūlo vakarienes), taksi.
Kaina gaunasi 25% pigesnė. Tai kainos sukeltos, bet net normalių gidu ir autobusų neturi. Jau nejalbu apie tai, kad daugumoj būna lietuviai gidai šita vis angliškai pakalbėjo.
Taip pat į oro uosta veža daugiau nei 3 valandom ankščiau (2 val nakties) ir tuomet sako sedėti valanda laukt kol pradės įleidinėti.
Keliavom keturiese.
Geras viešbutis, tik čia ne Makaliaus dėka
Nėra organizuotumo, nusipjaut ant turistų

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Palanga2012

Nusivylimas i Laplandija

Keliavome savaite autobusu, kuriame neveike tualetas. Autobuse puse vaiku. Isviso protu nesuvokiama, kai pasako sustosime gal vaikas darys prie autobuso? Kai lauke minusine temperatura. Ar vairuotojai turi vairuotojo teises. Net neziuredami i vedrodzius vaziuoja , suka vaira. Stovejome prie autobuso sono, kai pamateme, kad spaudzia prie tvoros , sustojo pabegome uz autobuso nebuvo kur begti, tai pradejo stumti atgal , dukra pagrebe vaika ir spruko i sona. As pradejau rekti ir mojuoti i veidrodzius. Tik tada sustojo ir atejo paziureti nepatenkintas. Autobuse buvo per karsta. Gyvenu ir dirbu uzsienyje. Ten be tualeto niekas autobuso neisleistu. Gal ka veze tualete? Nesikeicia mentalitetas nuo rusu laiku, buvau nustebusi.
Tualetas

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Džemilė

Kelionė labai patiko

Noriu labai padėkoti Makaliui už puikią kelionę į Sarėmos salas.
Kainos ir kokybės santykį vertinu 100 "/".
Reiškiu didelį susižavėjimą mus kelionėje lydėjusiai gidei Laimutei Širvydienei, jos energija, entuziazmas ir mokėjimas sudominti savo pasakojimais žavėjo visus keleivius.
Į kelionę važiavau per savo gimtadienį - Makalius nustebino dovana , buvo labai malonu.
Tikiuosi kitą kelionę per Makalių mus lydės nuostabioji gidė Laimute ;].
Patogi kelionė autobusu
-

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Domante

Kelionė gera, gidė nelabai

Kelionė smagi, sostines aplankyti buvo įdomu. Bet laisvo laiko labai trūko kiekvienoje šalyje. Gidės pasakojimai gal ir būtų įdomūs, bet mintys reiškiamos neaiškiai, sustojama pačioj įdomiausioj vietoj ir staiga peršokama visai prie kitų dalykų tada vėl grįžtama į pasakojimą.
Stokcholmas, vairuotojas, kajutės
Gidės neaiškūs pasakojimai

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viktorija

Noriu padėkot vadibininkui Benui

Kreipiausi į Makalius dėl lektuvo bilėto įsigijimo. Vadybininkas Benas profesionaliai, greitai ir labai draugiškai padėjo, pakonsultavo.Ačiū
Grėitai, profesionaliai, draugiškai
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

nikas
jei neluptų pinigų ,tai neturėtų milijonų

nikas parašė klausimą 2020.05.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti