Atsiliepimai

Atsiliepimai

Džemilė

Kelionė labai patiko

Noriu labai padėkoti Makaliui už puikią kelionę į Sarėmos salas.
Kainos ir kokybės santykį vertinu 100 "/".
Reiškiu didelį susižavėjimą mus kelionėje lydėjusiai gidei Laimutei Širvydienei, jos energija, entuziazmas ir mokėjimas sudominti savo pasakojimais žavėjo visus keleivius.
Į kelionę važiavau per savo gimtadienį - Makalius nustebino dovana , buvo labai malonu.
Tikiuosi kitą kelionę per Makalių mus lydės nuostabioji gidė Laimute ;].
Patogi kelionė autobusu
-

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Domante

Kelionė gera, gidė nelabai

Kelionė smagi, sostines aplankyti buvo įdomu. Bet laisvo laiko labai trūko kiekvienoje šalyje. Gidės pasakojimai gal ir būtų įdomūs, bet mintys reiškiamos neaiškiai, sustojama pačioj įdomiausioj vietoj ir staiga peršokama visai prie kitų dalykų tada vėl grįžtama į pasakojimą.
Stokcholmas, vairuotojas, kajutės
Gidės neaiškūs pasakojimai

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Noriu padėkot vadibininkui Benui

Kreipiausi į Makalius dėl lektuvo bilėto įsigijimo. Vadybininkas Benas profesionaliai, greitai ir labai draugiškai padėjo, pakonsultavo.Ačiū
Grėitai, profesionaliai, draugiškai
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jasik

Kelionė į Prahą

Kelionė į Prahą
2019-09-12
Didelis ir šiltas Ačiū! Viskas buvo suorganizuota labai gerai. Puiki atmosfera, puikus kolektyvas, skanus maistas. Esame be galo patenkinti. Ačiū už paprastumą ir nuoširdumą ir šampaną!
Dar neteko sutikti tokios organizuotos, šiltos, nenuobodžios gidės! Danutė buvo mums ir gide, ir auklė ir mama ???? Didelis ačiū poniai Danutei!
Prisiminimai išliks ilgam. O mes lauksim kitos vasaros kada galėsime vėl su Jumis pakeliauti.

Ivan & Liudmila

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Giedre

Kelionė į Kroatiją

Šių metų liepos 26 - rugpjūčio 3 dienomis vykome į Makaliaus organizuotą pažintinę kelionę į Kroatiją su poilsiu prie Adrijos jūros. Kelionė buvo puikiai organizuota. Žavėjomis ir Kroatijos architektūra, ir gamtos grožiu ir skaniu maistu. Dėkojame kelionėje mus lydėjusiai nuostabiai gidei Linai, kurios žinios kaip neišsenkantis šaltinis. Ši gidė žino viską apie visas pravažiuojamas šalis: istorija, papročiai, ekonomika, šalies virtuvė. Įvažiavus į kiekvieną šalį, prakalba tos šalies kalba. Labai pravertė gidės patarimai ką pirkti lauktuvėms, ką ir kur būtina paragauti atvykus į šalį, pagrindiniai kroatų kalbos žodžiai. Labai maloniai buvome sutikti Kroatijoje Lietuvos garbės konsulės Kroatijoje Rimos ir jos dukters Marijos. Šios moterys nuolat rūpinosi mumis, lydėjo į ekskursijas. Rimai ir Marijai mūsų nuoširdus ačiū. Skiriame padėką puikiems vairuotojams iš Vilnedos Vytui ir Vygantui, kurie buvo labai korektiški, mandagūs ir paslaugūs. Makaliui dėkojame už malonų siurprizą. Štrukliai buvo labai skanūs. Makaliui ir jo kolektyvui linkime sėkmės ir naujų idėjų.
Giedrė ir Milda.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jone

Labai smagu keliauti su Laimute

Sveiki, su draugais vykau į Makaliaus organizuotą kruizinę kelionę į Stokholmą su gide Laimute Sirvidiene. Kelione esame labai patenkinti ir dėkingi Laimutei už nuoširdų norą perduoti informaciją, už šiltą bendravimą ir dėmesį. Visai Malkaliaus komandai linkime sėkmės ir naujų horizontų.
Optimalus kelionės laikas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rima

Dėl kelionės

Sveiki, norėčiau padėkoti Makaliui už puikią kelionę į Saremų salas. Viskas buvo tiesiog nuostabu. Gidė Laimutė labai šauni, niekur nereikėjo skubėti, visur suspėjome laiku. Netgi aplankėme tai kas nebuvo parašyta. Labai ačiū.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sonata

Padėka

Sveiki!Norėjau padekoti Makaliaus kompanijai!Per Naujus Metus vykome į Saremu salas.Ši kelionė buvo nuostabiai suorganizuota,o gidė Laimutė Širvydienė iš tiesų labai profesionali, patys geriausi atsiliepimai. Sužinojome labai daug informacijos! Taip pat noriu padėkoti ir ir nuostabiems vairuotojams! Ačiū dar kartelį visiems!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laima

Puiki kelionė autobusu į vyno šventę Meisene

Norėčiau padėkoti Makalius.lt už puikiai organizuotą ką tik įvykusią nebrangią kelionę į Saksoniją ir vyno šventę Meisene 09.28-10.01. Puikiai sudaryta programa, per trumpą laiką pamatėme nemažai, bet ir ne per daug, jog labai nuvargtume - buvo skirta pakankamai laisvo laiko poilsiui ir savo reikmėms. Aplankėme ir įspūdingo grožio gamtos šedevrą Saksonijoje, ir puikius miestus Vroclavą, Drezdeną bei Meiseną, kuriame ir vyko nuotaikinga vyno šventė, padariusi nepakartojamą įspūdį, kaip gražiai miestelėnai ir miesto svečiai gali švęsti. Viešbutis Lenkijoje buvo labai paprastas, ankštokas, bet švarus, o viešbutis Vokietijoje viską kompensavo, nes buvo tiesiog puikus. Pusryčiai skanūs, sotūs. Gal kiek nepasisekė tai, jog teko sėdėti gana ankštoje vietoje autobuse, nes ne visi tarpai tarp sėdynių buvo vienodi, nors autobusas tikrai apynaujis. Skiriu padėką puikiems vairuotojams iš Vilnedos Valdemarui ir Genrikui, kurie buvo labai korektiški, mandagūs ir paslaugūs, tuo pačiu visai neįkyrūs. Nustebino, kad savo atsivežtais dviračiais jie taip pat pažindinosi (arba eilinį kažkelintą kartą mėgavosi viešnage) su lankomais miestais, tiesiog šaunuoliai. Ypatingą padėką skiriu gidei Danutei, kuri yra Kelionių vadovė/ Gidė iš didžiosios raidės! Buvo tiesiog malonu klausytis jos pasakojimų autobuse bei lankomuose objektuose, istorinius faktus apipinant įdomiomis istorijomis ir pikantiškomis detalėmis. Jautėme Danutės kompetenciją, inteligenciją, gebėjimą valdyti kolektyvą, nepaisant didelės ir charakterių, ir interesų įvairovės. Mums pasisekė, kad šioje kelionėje mus lydėjo toks šiltas, nenuobodus ir puikiai organizuotas vadovas. Makaliui dėkojame už malonų siurprizą, kuriais jis paprastai mėgsta stebinti keliautojus - tą patyrėme ne pirmą kartą. Labai rekomenduoju keliauti su Makalium, tą darysim toliau ir patys, o ypač pasiseks, jei kelionėje lydės gidė Danutė. Geriausios kloties ir naujų įdėjų kuriant programas linkiu Makaliui ir jo kolektyvui!

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tiesiog

Esu labai pasipiktinusi

2018-08-04 buvo kelionė autobusu į Venspilį. Kažkoks tai nesusipratimas, atrodė, kad gidė dirba pirmą dieną. Jokio organizuotumo, vedžiojo po gatves, palei daugiabučius. Į šventę nukeliavom jau jai baigiantis. Susidariau įspūdį, kad Venspilije apart daugiabučių ir juros nėra į ką žiūrėti. Esu labai nusivylusi. Kelionės labai laukiau kelis mėnesius, bet teko labai nusivilti. Bandėm gidei sakyti, kad ne daugiabučių atvažiavom žiūret, tai ji įsižeidė ir su grupe nebebendravo.
Blogai suorganizuota diena

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

nikas
jei neluptų pinigų ,tai neturėtų milijonų

nikas parašė klausimą 2020.05.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti