Atsiliepimai

Atsiliepimai

KappaFuture

Visada išgelbėja!

Dažnai valgau po darbo Jonavos g.1 pitoje kebabą!!! Pats geriausias kaune pitoje! kitur net neturi pitų. Negaili ingridientų, pilną prikrauna. ko daugiau reikia sportininkams ir ne tik ;)))

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Giedrė

Apgavo su mėsa

Labai nuvylė. Šeštadienį naktį užsisakiau kebabą lėkštėje, Jonavos g 1 kebabinėje. Ir prie viso garnyro gavau tiesiog virtos vištienos krūtinėlės ir apkepintos tikriausiai ant keptuvės, tai tikrai nebuvo kebabo mėsa. Kainas didžiausias išsikėlę, bet net nemoka maisto gamint. Moki pinigus ir tikiesi, kad gausi kebabą su kebabo mėsa, bet tave apgauna. APGAVIKAI.

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Neiškeptas maistas

Žiauriai smagu gauti neiškeptą maistą. Mini čeburekų puse tešla neiškepusi, žalia. Apie mėsą viduje net nekalbu. Jau nekalbant apie tai, kad pats kebabas lavaše prastas ir jo nebeįmanoma valgyt, tai jau ir paprasčiausiai iškepamų čeburekų nebus galima valgyti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jolita

Baisu ir neatleistina

7 minutes ago
Girstučio liuks mums buvo neliuks. Kažkas tikrai negerai ir pasikeitė į blogąją pusę. Vyras pirko kepta vištienos ketvirtį ir klaikiai apsinuodijo. Tikrai manom kad nuo jo nes jis vienas valgė ta kart. Aš valgiau kebaba bet nieko. O vyras praveme puse nakties ir tem. Ir t. T. Ėjom pas gydytojus, bilietenis.
Sunku patikėti kad dar šiais laikais viešo maitinimo istaiga gali taip sutrikdyti sveikata. Manau be skundo maisto ir veterinarijos tarnybai neapseisime. Reikia lanku apeiti šią vietą ir linkime kad ateityje būtų išvengta tokiu dalyku.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ledu

Bendravimas

Kalniečių kebabinės darbuotojų bendravimas apgailėtinas, atėjus 23:45 dūsauja, kad nenori priimti užsakymo, šneka nepagarbiai. Kebabo mėsa viduje atrodo, kad būtų supjaustytas kotletas

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Daivutė

Ryziai

Nusipirkau kiniečių. Pasiemiau papildomai ryžių su daržovėmis. Jie tikrai yra pastovėję, kvapas nemalonus atsidarius indelį. Nelabai suprantu, ar mokant pinigus patys norėtumet gauti nekokybišką prekę (na išmesti pinigus į balą). Sėkmės darbuose

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Atsakingumas 0...

Užsisakai kebaba su stiksais ir gauni su kopūstais. Nerekomenduoju, nes neatsakingi žmonės dirba Kalniečiu Liuks kebabinėja!:) Padažas kaip vandenukas.. Kuo toliau čia tuo baisiau.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zosė

Apgailetina

Nu jau kultūra tai o tu Dieve, o tu šventas...pradedant telefonu ir baigiant gyvu bendravimu. Toks vaizdas, kad ten mergos (merginomis ar moterimis ir nepavadinsi) su 3 teistumais dirba: pakeltas tonas, jokių šypsenų ar pagarbos klientui, o tas sliaupas burnoj, blogiau nei pakibęs bubis panosy. Stovi 5 gražuolės plastmasinėm blakstienom ir įsivaizduoja pasaulio bambom. Vien dėl šitos kaimo bagadelnes nebegrįšim.
Maistas lyginant prieš metus ir baisiai suprastėjęs.
Labai sparnus užsiauginot, chebra. tik klausimas ar neteks žemai kristi?
N + K

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Neliuks kebabai

Prieš keletą metų pirkdavau kebabus tik Liuks kebabuose. Pabandžiau vėl-buvusio skonio nei pėdsakų nelikę! Mėsa sausa, kieta, ir tos vos keli gabaliukai. Padažo turbūt arbatinis šaukštelis ant dugno. Skonio nerasta, lyg vatą valgytum.Nusivyliau visiškai. Kad šitaip sugadint maistą tai sugebėjimų reikia. Žmonės, darykit išvadas, nes tuoj užsirauks bizniukas!

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Andrius

Praščiausia kebabinė kokioje tik tekę valgyt

Valgėme kebabus lėkštėje. Buvome labai alkani, bet net tai nepadėjo. Vištiena tragedija, sausa, sprangi nors ir mažai jos. Kelios bulvytės permirkusios aliejuje na ir visai šitai vemalu puokstei dar kebabininkes slenkantys plaukai lėkštėje.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai