Atsiliepimai

Lenovo IdeaPad Y50-70

Atsiliepimai

gerutis10

Neverta pirkti

Niekam tikės Nešiojama kompiuteris kodėl? Nes problemos su klaviatūra kuri dažnai išsijungia lauk ir labai sunkiai veikia touch padas. Del geležies viduje neatsimoka pirkti. Geriau nusipirkti Lenovo IdeaPad Y520-15IKBN kuris turi nvidie gtx 1050 ir i5-7300HQ. Nerekomenduoju pirkti sita Nešiojama kompiuteri

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
mantisz

Vienas geresnių nešiojamų kompiuterių.

Šis nešiojamas kompiuteris yra vienas iš geriausių. Jis turi Intel i7 procesorių, kuris yra vienas iš galingesnių skirtų nešiojamiems kompiuteriams. Jis puikiai tinka darbui, veikia sklandžiai. Aišku, kaip žinome, nešiojamų kompiuterių duomenys kur kas labiau nusileidžia stacionariems kompiuteriams, todėl pačių naujausių žaidimių maksimaliomis grafikomis pažaisti nepavyks. Tačiau gi visi suprantame, kad nešiojami kompiuteriai nėra skirti žaidimams, ar ne ?

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
gytis899

Galingas, bet kaista

Kompiuteris išties galingas, turi greitą i7 procesorių ir 8gb operatyviosios atminties, tačiau dirbant darbus, kurie reikalauja daug kompiuterio resursų - kompiuteris kaista, naujame modelyje šios problemos nebėra. Dizainas irgi unikalus, gali ne visiems patikti, taipogi kompiuteris nėra lengvas, labiau skirtas žaisti žaidimus ir dirbti darbus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintas2014

Neblogas, bet netobulas

Jau trečius metus turiu šį kompiuterį pirkta iš Bigbox internetinės parduotuvės. 4GB vaizdo plokštė, 1TB kietasis diskas, 8GB RAM ir i7 procesorius, tai galingumo kaip ir užtenka, tiesa įsijunginėja labai ilgai. Naudoju tiek žaidimams, tiek grafinėms modeliavimo programoms. Esant didesnei apkrovai šiek tiek kaista ir krenta našumas. Taip pat turėjau bėdų su kietuoju disku, buvo sugedęs, bet pakeitė garantinis.
Jei galėčiau rinktis, nepirkčiau šio kompiuterio dar kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai