Atsiliepimai

Gintarinė vaistinė

www.gintarine.lt

Atsiliepimai

Monika

Bloga komunikacia

Labai bloga komunikacija tarp dirbačių asmenų Klaipėdoje, Laukininkų g. 19. Buvo užsakytas vardinis vaistas, viena vaistininkė priėmė, o atėjus atsiimti kitai vaistininkei jau išduoto vardinio vaisto receptas netiko, kadangi vaistai buvo paskaičiuoti sekančiai dienai vaistų jau nebeturėjau, tai kadangi nutraukti jų negalima, per didelias diskusijas vaistai buvo išduoti, o jau antra karta su tokiu pat receptu buvo pirkti vaistai ir pirmą karta receptas tiko. Tad manau, kad darbas nėra tinkamai atliekamas nei iš vienos pusės nei iš kitos.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Blogas aptarnavimas

Noriu pasakyti, kad atvažiuodama į būdinčią gintarinę vaistinę, kurį yra Jonavoje, žeimių g 19 ir aptarnaujančią Farmacininkę. Paklausus apie vaistus, kurie padėtų kelionės metu ji atsakė, kad imbieras, tačiau palrašius vaistų bet kokių ji atnešė, bet paklausus kaip vartoti liepė pasiskaityti patiems, ten viskas yra parašyta. Dar paklausus apie apyrankes kur yra internetinėje prekyboje, ji mums atsakė iš vis nieko nežinantį apie tokias. Tai kaip gali tokia nemandagi dirbti Farmacininkė, kuro apie vaistus nieko neišmano. Prašau man parašyti, kaip spręsite šią problemą.
Žinojimas apie vaistus
Nemandagumas

Atsiliepimas parašytas: 2022.07.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Why

Prekės internetu

NEPIRKITE GINTARINĖS VAISTINĖS PRODUKTŲ INTERNETU! Pirkę bet kuriame kitame tinkle atsiimsite greičiau. Nesuprantu, kodėl prekes užsakant internetu Gintarinės vaistinės puslapyje ir atsiimant vaistinėje, užsakymo reikia laukti 10 d.d., kai tie preparatai kuriuos užsisakiau yra toje vaistinėje? Bet kurioje vaistinėje būčiau jau nusipirkusi ir be problemų naudojusi. Dabar esu priversta laukti 2 savaites, kol teiksis supakuoti ir atiduoti. Pinigai sumokėti, tai galima tyčiotis? Ar vaistinės darbuotojai taip užsiėmę NIEKO veikimu, kad neturi laiko darbui?

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kamilė

Nemalonus aptarnavimas

Gintarinė vaistinė Mingaugo IKI, aptarnavo du žmonės, moteris - super maloni, gražiai ir aiškiai bendrauja, tačiau vyras vaistininkas buvo ypač nemalonus, man nesupratus jo prašymo kalbėjo pakeltu ir labai nemaloniu tonu, man paklausus ar gali bendrauti šiek tiek maloniau tik nusijuokė. Šioje vaistinėje lankausi ne pirmą kartą, ir visus kartus mane apatarnavusios moterys buvo ypatingai malonios bei padėjo visais klausimas. Labai nemalonu rašyti neigiamą atsiliepimą, bet išėjau iš jūsų vaistinės labai nemaloniai nustebinta ir be prekių kurias norėjau įsigyti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Simona

Tragedija

Žemynos g. 2 vaistinė. Niekada čia neinu, nes net nesant nei vieno žmogaus, užtrunki labai ilgai. Dirba senyva super lėta vaistininkė. Situacija tikrai tragiška. Dabar dirba dar viena. Užėjau tik todėl, kad reikėjo gaminamų vaistų. Deja .... Reikėjo nepatingėti ir nuvažiuoti į kitą, nors ši šalia. Dviese kuičiasi, bando išsiaiškinti, kaip mušti akcijines prekes, ieško prekių.... Niekada nerašau atsiliepimų, nenoriu pakenkti žmonėms, bet kažkas baisaus.... Su vaiku, sergant tikrai ten neįmanoma išlaukti.
Gaminami vaistai
Užtruksi amžinybę, jei nebus nei vieno žmogaus eilėje

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Egle

Nedirba pagal grafiką

Garliavos Lozoraičio g. Gintarinė vaistinė nedirba pagal grafiką, skelbiasi, kad dirba iki 20 val., bet atėjus 19:45 jau uždaryta.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rūta

Gintarinė vaistinė P.Lukšio g. 58

2019-07-16 mano 82-ejų metų mama vaistinėje Gintarinė P.Lukšio g. 58, Kaune norėjo nusipirkti akių lašų Hypromeloza-P. Su savimi atsinešė tuščią šių lašų buteliuką, kad nusipirktų būtent tuos lašus. Vaistinės darbuotoja Gytė Gutauskienė kažkodėl mamai pardavė lašus Strazolin HydroBalance (labai panašios išvaizdos), senąjį buteliuką paėmė, sakė, kad jie surenka. Mama neprigirdi, prastai mato, ji net nesuprato, kad dėžutėje kiti lašai.
Atėjau į vaistinę 2019-07-23 su tokiu pačiu Hypromeloza-P lašų buteliuku. Darbuotoja Gytė Gutauskienė mielai jau ruošėsi man juos parduoti, tik paklausus kodėl prieš savaitę mano mamai pardavė kitus, o ne šiuos prašomus lašus, man paaiškino, kad ji mamai pasiūlė ilgesnio galiojimo lašus, kad jos pareiga yra pasiūlyti. Kodėl nesiūlė man? Ir jos pasiūlyti lašai nepigesni. Dirba tokioje vietoje ir nesupranta (o gal labai gerai supranta), kad vyresnio amžiaus žmogui reikia labai aiškiai paaiškinti, stebėti ar jis tikrai išgirdo, ar suprato. Kad mausto turguje senjorus, tai aišku, bet manau panašiai ir vaistinėse. Kalbantis su darbuotoja Gyte Gutauskiene neišgirdau apgailestavimo, gana aršiai gynė savo poziciją motyvuodama savo pareiga pasiūlyti, aiškino, kad pasiūlė ilgesnio galiojimo, kas dar labiau sukėlė abejones šios darbuotojos sąžiningumu.
Būkim geresni, nes tik gėris gimdo gėrį. O senatvė labai greita pasiveja kiekvieną.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Nuolaida su kodu Gintarinė

Facebook eina reklama su kodu Gintarinė prekės 20% pigiau, vaistinėje nieko nežino. Pirkau Hydroless Ryo, Panevėžyje 07.14. Aptarnavo Giedrė. Nesupratau ar gal internetu reikia pirkti, konkrečiai nenurodyta. Reklama eina. Geros dienos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jovita

Naujas vaistinės triukas

Penktadienį 12.07 apsipirkau Gintarinėje vaistinėje K. Kalinausko g. 4, pirkau maisto papildą Livosil, namuose atsidariau pakuotę, o ten vietoje 30 kapsulių, tik 15, t.y. vienas lapelis vietoje dviejų, gaila, kad nepasiemiau čekio, bet matyt ir jis nebūtų padėjęs. Čia gal naujas pirkėjų apgaudinėjimo triukas??? Reikia ir vaistų pakuotės turinį tikrinti prie kasos...

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Asta

Vaistinė kaip vaistinė

Vaistinė kaip vaistinė. Lankausi čia retai, bet aptarnavimas visada malonus. Pliusas tas, kad ir ilgų eilių čia nebūna.Keista, bet būtent čia gavau vaistų, kuriuos išrašė gydytoja paskutinį kartą, o kitose vsistinėse ieškojau ir negavau, nes sakė, kad seniai jų negauna ir net neleido užsisakyti. O Gintarinėje vaistinėje jų buvo. Ką gi , kitą kartą , kai ko prireiks, nepraeisiu pro šalį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai