Atsiliepimai

Atsiliepimai

Viktorija

Nuostabus aptarnavimas

PC Big, Eurovaistinėje, kosmetikos skyriuje, dirba nuostabi konsultantė Renata. Aptarnavimas nepriekaištingas, konsultantė labai maloni. Būtų nuostabu jei tokios konsultantės dirbtų visur.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

As

Konsultantai internetu gluši..

Kiek tik tenka kreiptis pagalbos per internetinę eurovaistine.lt konsultaciją online, visą laiką konsultantų reikia laukti puse val kol atsakys į laba diena.. kolkas tik konsultantė Laura daro klaidas..klausiau dėl sąskaitos kada man atsiųs, o jie atsiunčia kažkokį š.. kurio man nereikia..????
Tikiuos kad dėl šio atsiliepimo bent kas nors is kompetetingesnių vaistines darbuotojų konsultantams praves pamokėlę kaip įjungti smegenis
Nekompetetingi konsultantai

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ramunegen

Nusiskundimas del eurovaistinės vaistininkės

Šiandien lankiausi Gabijos 30 -Vilnius vaistinė, norėjau mamai nupirkti B vitamino leidžiamo, vaistininkė senyvo amžiaus moteriškė, trumpais juodais plaukais, su akinukais, manes paprašė dokumento, nes vaistas receptinis, paminejau kad turiu tik asmens kodą mamos, pasakė, kad reikia bent nuotraukos ID, ar paso, skambinau mamai paprašiau, kad atsiųstų man, atsiuntė padavus vaistininkei nuotrauką su ID, pasake, kad ji nieko nemato ir kad aš padiktuočiau asmens kodą, kur galėjau ir prieš tai padiktuoti, bet tiesiog ji bandė eilinį kartą išvesti mane iš kantrybes (prieš mėnesį buvau atėjusi pirkti IBUPROFEN SIROMED, 400mg, plėvele dengtos tabletės, N10 ir liepė duoti receptą, kur vaistas ne receptinis) , paklausius jos kodėl taip elgiasi, ji man atsakė, kad išvis nieko man nebeparduos! Tai paskutinis kartas su Eurovaistine, nebe kelsiu ten kojos aš Syvenime ir mano šeimos nariai. Ši vaistininkė yra tikrai neadekvati asmenybė, nežinau kodėl ją ten dar laiko, pats metas į pensiją.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henry

Ačiū Astai Alisauskienei

Dėkojame Astai Alisauskienei iš VCUP Euro vaistinės. Sužavėti jos bendravimu su klientais ir žiniomis apie vaistus. Visuomet gaudavome gerų patarimų. Asta yra empatiška, suprantanti kliento problemas ir tiksliai žino kaip spręsti

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Neatsakingas elgesys

Buvau šiandien eurovaistinėje pirkti senjorui vaistų. Klientai laukia lauke, kas 2 metrai - liuks, saugosi žmonės, nes į vaistinę eina tik po 1 žmogų. Nupirkau vaistus, išeidama tikėjausi rasti dezinfekcinio skysčio rankoms-nes duris reikia atsidaryti ranka, be to, maža kuo sergantis žmogus lietė rankeną ar mygtukus PIN kodo suvedimui... Skysčio NĖRA. Maximoj yra ir dezinfekcinio skysčio, ir pirštinių, o VAISTINĖJE - NĖRA. Dalį pelno galėtume skirti ir savo klientų saugumui tokiu ypatingu metu. Veiksmo vieta - Panevėžys.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ugnė

Aptarnavimas baisus

Sveiki, Alytuje Santaikos g. Maximoi esanti euro vaistinė, darbuotojų elgesys pritrenkė šiandien.. esu Jūsų nuolatinė klientė daug metų perku Janeiredale kosmetiką, rekomenduoju ir kitiems, šioje vaistinėje apsipirkinėju ilgą laiką, taip pat užisakau internetu, šiandien pasiūliau mamai nuvažiuoti su manimi išsirinkti jai tinkamas spalvas, nuvažiavome, nuėjusios į vaistinę iš vienos darbuotojos iš karto sulaukėme kreivų žvilgsnių, na kadangi aš žinau visą kosmetiką man pagalbos nereikėjo, pardavėja vaikščiojo ratais ir stebėjo mus.. toliau pabandėm vieną pudrytę netiko, kitą, sakau kompaktinę pudrą išsirinksim, okey šepetėlių NĖRA, su pirštu patepiau mamai ant rankos... išsirinkom spalvą tada šešėlių spalvą padėjau išsirinkti, na kaip ir viskas aišku, išsirinkom, išėjom, pribėga prie manęs ta pardavėja kur žvairavo į mane, sako tu pavogei lūpų blizgį! Sakau ta prasme sako po jūsų jis dingo, pasiūliau jai nueiti į vaistinę ir parodyti savo kišenių tūrį, sakau pažiūrėkite gal užkritęs ar panašiai, pradėjau imti iš kišenių viską sako nereikia man gali nerodyti, aš jai pasakiau kad esu nuolatinė klientė ir aš va dabar galiu paimti ir nupirkti jai šita visą kosmetiką kas ten stovi ir padovanoti, nesu asociali ar vagis kad neturėciau 30€ lūpų blizgiui, pradėjau klausti o kur kosmetikos šepetėliai sako korona juk, gerai korona tai korona o kodėl tada nepaimti iš stendo lūpų dažai per juos didesnė tikimybė užsikrėsti, pardavėja pasimetusi sako gerai eik iš čia, nu atsiprašau taip tikrai nederėtų elgtis, prie kelias dienas pirkau už beveik 200€ kosmetikos o šiandien apkaltino jog pavogiau lupų blizgį už 30€, atsiprašymo nesulaukiau ir dar ižūliai pradėjo kalbėti, paskambinau draugei visažistei papasakojau sakė tikrai niekam neberekomenduos ir pati nebepirks iš Alytaus jei toks bendravimas su nuolatiniais klientais..visa kosmetika kaio visada netvarkinga, šešelių, pudros visur pribirėje, pieštukai apterlioti, vietoi to kad klientus atbaidytų ir kaltintų nebutais dalykais, galėtų kosmetiką sutvarkyti, ne iš vienos darbuotojos girdžiu kad niekas is jų neperka šios kosmetikos dabar suprantu kodėl...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laima

Neatsakinga vaistininkė

Kretingos eurovaistinėje esančioje žemaitės al maximoje norėjau nusipirkti vaistų sergantiems vaikams. Palikau juos už durų kadangi patalpa maža ir daug žmonių, vaikai verkšlena už durų o vaistininkė pliurpia su kliente apie koroną virusus ir kaukes kurių neturi, toliau apiprekina tą moterį ir toliau pliurpia, patalpa maža, viduje karšta, pasidarė bloga stovėt eilėj, vaikai už durų zyzia, bet kadangi buvau sekanti po tos pirkėjos vis dar kentėjau kelias minutes laukdama, bet tada vaistininkė pradėjo siūlyti tai moteriškei dar visokous vitaminus. Šiaip esu žiauriai kantrus žmogus bet šį kart neištvėrusi išėjau palikusi pasirinktus vaistus prie kasos. Kitą sykį rinksiuos kitą vaistinę, kurioje nereiks klausytis pusę valandos diskusijų kai vaikai sergantys laukia už durų kol vaistininkė prastums 5 rūšių vitaminų.
Lėtas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Renata

Pergalės g. Euro vaistinės blogas aptarnavimas

Pergalės g. Vilniuje, esančioje Euro vaistinėje 18val per patį žmonių antplūdį- dirba tik viena darbuotoja, ko pasekoje susidarė eilė iš 8 žmonių. Vaistinėje nebuvo išskirta kasos neščiosioms arba mamos su mažais vaikais, visi turėjo laukti bendroje eilėje. Paprašius kasininkės padaryti išimti ir užleisti neščią moterį su vaiku į eilės priekį, kasininkė pasakė, kad ji čia ne prie ko.
blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Audrone

Apie vaistų vartojimą geriau neklausti vaistininkės

Šiandien teko apsilankyti Kaune Panerių gatvėje 322 vaistinėje. Vaistinės patalpa buvo tuščia, be rūškano veido, anglies spalva dažytų plaukų vaistininkės nieko daugiau nebuvo. Kadangi aš stengiuosi vaistus pirkti užsienyje ir aspirino, kurį norėjau isigyti nesu anksčiau niekada naudojusi. Gal pateikiau perdaug klausimų prieš pirkdama, kas yra visai natūraliai priimtina JAV, Anglijoje. Nes kiekvienu klausimu vaistinkės tonas vis darėsi nemalonesnis, grubesnis. Mokant už vaistus, man pasitikslinus kada aspirinas geriamas, buvo pakeltu tonu išrektas atsakymas.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Andrius

Nuostabis darbuotoja - p. Asta A.

Nuoširdžiai dėkojame p. Astai A. iš VCUP Eurovaistinės skyriaus. Jos profesionalių rekomendacijų dėka radome tai ko reikėjo ir gavome gerų patarimų. Nuo šiol visuomet kreipsimės į Astą, nes žinome, kad apart parduodamų vaistų ir vitaminų, bus parinktas tinkamiausias derinys atsižvelgiant į individualius poreikius. Asta visuomet sutinka klientus su šypsena ir yra labai geranoriška. Ačiū Jai
Pavyzdingas darbuotojas
na

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Otilija
Kodėl daugiau negu dvigubai pabrango kompensuojami vaista i Valsacor ir Esforge HCT

Otilija parašė klausimą 2018.07.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti