Atsiliepimai

Atsiliepimai

Tomas

Baisu

Paėmiau šašlyką su ryžiais ir paprašiau kečupo, tai pasiūlė, va padažai šviesus tiks. DELANO NETURI KEČUPO. Gyvenime niekam nerekomenduočiau čia apsilankyti moka nuotaika sugadinti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edita

Pirmą kartą buvo taip neskanu

Dažnai užsuku į Klaipėdos akropolio delano. Ten patogu, greita, skanu. Aišku kainos kaskart kyla, na bet kur to nėra :D vištienos tyršsriubė, kuri budavo pasakiška, šį kart buvo it mazgotės skonio, jautėsi daržovės tik, jokio tirštumo, tik skystis. O žemaičių blynai...mėsa kažkokia raudona, neiškepus, tokia neskani, net nupurtė. Nuėjau pas darbuotoją pasiteiraut ar kas nepasikeitė virtuvėje, ji pasakė, kad pasikeitė. Tad jeigu tas naujas šefas toliau dirbs taip prastai, tai nei aš nei mano draugai, nei šeima ten nebesilankysim. Na net purto iki dabar prisiminus. Ačiū už dėmesį
Greitas apsitarnavimas
Nuo šiandien pasikeitus gal šefui, maistas šlykštus. Pinigai į balą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Labai skanu!

Tenka lankytis Akropolyje esančiame Delano ir galiu teigti, kad labai skanu. Maistą išsirenki pats, tereikia nueiti su juo ir susimokėti. Maistą kepa priešais akis, jis labai gardus ir skaniai kvepia. Kainos tikrai nėra didelės ir galima laisvai pigiai pavalgyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

Greitas savęs apsitarnavimas kavinėje Delano

Delano viena iš įdomesnių kavinių, kadangi tenka maistą rinktis pačiam, galima derinti, ką nori valgyt ir pasiimti. Kainos tikrai padorios, drąsiai ir sočiai galima pavalgyti už 3eu. Minusas būtų toks, jog maistas ištisus metus tos pačios rūšies, nėra naujos įvairovės, tos pačios fri bulvytės, salotos ir t.t. Tiesa kepama iškarto vietoj, todėl tikrai galima teigti, jog maistas šviežias. Žmonės renkasi Delano, kai neturi laiko laukti kitose kavinėse, kadangi tu greitai gali nusipirkti, to ko nori. Šioje kavinėje žavi platus salotų asortimentas, jų gausu, didelėmis porcijomis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Valgykla

Maistas priklauso nuo dienos, kartais skanu, kartais ne. Skubant - tikrai nebloga vieta, pakeisti nesveiką greitą maistą šiek tiek sveikesniu. Jei skubėt nėra kur - nerekomenduoju. Geriau rinktis šalia esančias kavines ir restoranus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Delano - nieko įspūdingo

Esu buvęs keletą kartų Akropolyje esančiame Delano, bet man įspūdžio nepaliko jokio, nors visada ten pilna žmonių, nesuprantu kodėl. Maistas labai panašus į eilinį naminį maistą, gana daug riebalų. Kainos irgi nėra jau ten labai geros. Tad aš renkuosi kitas kavines, šią stengiuosi apeiti, ji manau tinkama greitai norint pavalgyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Greitas valgomas maistas, bet nuobodus

Maistas valgomas - bet tikrai įspūdžio nesuteiks.
Asortimentas platus, BET
Kokybė panaši, kaip mokyklos valgyklos - skonis nuobodus.
Kad ir ką čia teko valgyti, kepsnius, bulvytės, dienos pietūs - galima valgyti, bet įspūdžio nesuteikia.
Vienintelis pliusas - labai greitai galima gauti maisto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Savitarnos kavinė

Kiek čia tenka apsilankyti, tiek maistas būna neskanus. Arba aš nemoku savitarna susidaryti sau patiekalo iš kelių pasirinkimų arba čia tikrai nėra skanu. Galbūt skubantiems žmonėms ši vieta yra tinkama, tačiau norint jaukiau pasėdėti, patarčiau rinktis kita maitinimo įstaigą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai