Atsiliepimai

Bershka

www.bershka.com/lt

Atsiliepimai

Inga

Daugiau nepirksiu

Užsisakiau 13 prekių, gavau tik 6, kurios buvo be nuolaidos ar minimalia nuolaida. O kitų prekių su didele nuolaida - negavau. Nebuvau informuota dėl užsakymo pakeitimo. Tad spėju, kad naudojasi reklaminiu marketingu, apgaudinėja klientus. Susisiekti su internetine parduotuve neimanoma... Daugiau iš jų e.parduotuvės nepirksiu ir jums nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Medelinas

Prekės gražinimas

Visą mėnesį bandžiau gražint prekes. Vis atsakydavo, kad "bandysime išspresti" "atsiprašau" "susisieksime su jumis gavus bet kokia info". Bet kaip nieko taip nieko. Ir kas savaite reikia šturmuoti klausimais kaip, kas?
Vien dėl gražinimo prekės pasipiktinęs esu. Tragedija.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

julita

Bjauri konsultanė

Nuėjusi pirmą kartą į šią parduotuvę Vilniaus akropolyje (2019-08-10) likau šokiruota aptarnavimo. nuėjusi matuotis rūbų supratau, kad čia niekada nebegrįšiu. Mačiau kaip šalia pardavėja konsultantė tvarko rūbus, dėlto atsiprašiau ir padavusi rūbus pasakiau, kad palieku čia, nes nenoriu negražiai sulankstyti. ji sugebėjo tik į mane kreivai pažiūrėti ir paburbėti. Tuomet sakau jei kažkas nepatinka galiu pati nunešti rūbus o ji sugebėjo tik pasakyti : tai ką jau padarysi, nunešiu. likau šokiruota jos naglumu. atsiprašau? tavo ne toks darbas? dingo noras kažką ir pirkti. Malonu, kad bent jau prie kasos aptarnavo maloniai. tikiuosi tos tamsiaplaukės pardavėjos niekada nebe sutikti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Tiesiog..

nusipirkęs bershkoje (vilniaus akropolyje) šortus, grįžęs namie pamačiau, kad magnetukas nenuimtas, kol ji nusiėmiau šortai suplyšo. Puikus darbas! :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kamilė

Puikus aptarnavimas!

Esu maloniai nustebinta Sonatos ir Dano! Vasario 25d., Vilniuje, Ozo Bershkoje ieškojau kelnių. Konsultantai labai maloniai aptarnavo, atsakė į visus klausimus, padėjo susirasti dydžius! Labiausiai pakėlė nuotaiką, kai neradau patikusių kelnių dydzio, jie pažiūrėjo kompiuteryje, salėje, tačiau taip pat nerado, todėl nusipirkau kitas, vėliau grįžau vėl į Bershką, paieškoti batų, Danas iškart mane pastebėjo, paklausė ar sugrįžau? Sonata taip pat mane pastebėjo ir pasakė, kad vis dėlto rado kelnių M dydį, kurio prieš tai ieškojau, dar patarė, kokie batai labiausiai tiktų prie jų ! Gaila, kelnės atrodė ant manes negražiai, tačiau likau 100 procentų patenkinta aptarnavimu, jautėsi, kad Danui ir Sonatai yra svarbūs jų klientai, būtinai sugrįšiu!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Giedrė

Puikios konsultantės

Sausio 30, Kauno akropolis, darbo pabaiga, atnešiau grąžinti prekes. Visad nors ir galima grąžinti, susiduriu konsultantės buna tokios nelaimingos ir jautiesi kaip nusikaltimą padaręs:D o čia su gera nuotaika, begalo malonios ir draugiškos, nu net pakėlė nuotaika, malonu pirkti, kai dirba toks super kolektyvas :)
Malonios darbuotojos, pirkimas internetu lb paprastas.
Nera

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aistė

Labai blogai

Nusipirkau kelnes Jūsų parduotuvėje galima sakyti VIENAM kartui. Užsidėjau, poto išsiskalbiau pagal nurodymus etiketėje ir viskas, kelnės sudilo. Tai jeigu parduodate prekes vienam kartui tai ir atitinkamai parinkite kainas vieno karto nešiojamiems drabužiams. Tiesiog dabar pinigus išmečiau į balą, ačiū pas jus daugiau nepirksiu niekada.
Jokie

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Parduotuvė jaunimui

Berchka jaunatviškų rūbų parduotuvė. Savo vaikams čia pirkdavau džinsus, bet kainos ir kokybės santykis nuvylė: jie labai greitai susiskalbdavo, pradildavo audinys. Tiesa, rankinė iš šios parduotuvės tarnavo ilgai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Gera rūbų parduotuvė

Gera rūbų parduotuvė, didelis pasirinkimas tiek vaikinams tiek merginoms, kainos kaip ir visur, kokybė super. Žvaigždę vieną nuėmiau dėl to, jog nepatinka ,kai paskelbia akcijines prekes ir jos būna sumestos į vieną didelę krūvą ir tipo kniskis ir ieškokis sau tinkamo dydžio, dėl to labai atmestinai sakyčiau dirba pardavėjai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Mokykloje patiko, dabar nesilankau

Rūbai nėra labai pigūs, kokybė irgi nėra gera. Labai mėgau šią parduotuvę mokykloje, dažniausiai pirkdavau džinsus, bet jie ilgai nelaikydavo. Dabar čia nebesilankau, pasikeitė skonis, jokie rūbai nebepatinka. Ši parduotuvė, mano manymu, labiau tinkama paaugliams, ieškantiems savo stiliaus ir jaunatviškų rūbų...

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Deimante
Laba diena, Pirkau pas jus dirbtines odos kelnes, devejau gal porą kartų, net neskalbtos. Pastebėjau kad atsiradę įtrūkimai. Teiravausi vartotojų teisių apsaugos dėl šios situacijos, sakė su čekiu grąžinti nekokybiška prekę. Ar tikrai nekils problemų grąžinant prekę?

Deimante parašė klausimą 2018.11.26

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti