Atsiliepimai

Atsiliepimai

Edgaras

APOLLO boulingas sugadino nuotaiką

Paskutinį kartą buvome APOLLO BOULINGE Šiauliuose 2023 m. vasarą ir likome labai nusivylę, nes kėgliai vis strigdavo arba jų visų net nesustatydavo ir bent tris kartus teko eiti pas administratorius, kad sutvarkytų gedimą. Kaskart užtrukdavo po 10-15 min., kol tvarkydavo gedimą, tad pažaidėme max. pusę laiko. Dar nustebino, kad neleido už papildomą kainą nusipirkti kečupo, nes, pasak padavėjos, jų virtuvė nepropaguoja kečupo ant picos, tad pasiūlė tik aliejų ant picos.
Praėjo 9 mėn. ir nusprendėme pabandyti apsilankyti dar kartą. 2024-04-07 apsilankėme su vaikais bei draugais ir likome labai nusivylę. Visų pirma, supykdė nauja APOLLO BOULINGO politika, kad moki už valandą, o gali žaisti tik 55min. Ir tai galioja tiek boulingui, tiek pului. Paklausus priežasties, personalas atsakė, kad 5min. yra skirtos susitvarkyti stalus. Bet tai yra absurdas! Pvz., ką reikia tvarkyti, jei klientai baigė žaisti pulą? Ir ką nuo tokio klientų apvogimo išlošia APOLLO BOULINGAS? Kitas dalykas, kad mes atėjome pramogauti bei atėjome su 6 ir 8 metų vaikais, o per visus ekranus buvo rodomas LRT kanalas, per kurį rodė karo vaizdus Palestinoje (sugriauti miestai, kapinės ir panašūs vaizdai). Paprašėme administratoriaus, kad perjungtų kanalą ir vietoje LRT kanalo sugalvojo įjungti kanalą apie laukinę gamtą. Per visus ekranus valandą laiko rodė vaizdus, kaip hienos drąsko zebrą ir plėšia mėsos gabalus nuo zebro. Laidos apie laukinę gamtą turi amžiaus cenzą N-7, o mūsų dukrai 6m., kuri visą tai žiūrėjo. Tiek vaizdai iš Palestinos, tiek hienų drąskomas zebras tikrai sugadino nuotaiką visai dienai. Maistas taip pat supykdė, nes pieniški ledų kokteiliai buvo tiesiog paprastas pienas, o visas kitas maistas buvo prastos kokybės. Tai tikriausiai buvo paskutinis kartas, kai lankėmės APOLLO BOULINGE Šiauliuose.
Geras apšvietimas bei interjeras
Moki už valandą, o gali žaisti tik 55 min., prastas maistas, prasti gėrimai, stringantis boulingas, nuotaiką gadinantys vaizdai per ekranus

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dainius

Labai supykdė

Labai supykdė, kad nutraukė žaidimą dar nesibaigus laikus. Pasakė, kas pas juos 1 valanda yra 55 minutės. Kas per nesamonė.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
exc1usive1

Sssssss max

Sudiniausias maistas ever. Maistas sudeges, perkepes. Griauzia skrandi kyla rugstis max!!!!
Jokiu
Visi max

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vytas

Labai prastai

Internetu rezervavome takelį, kaina už valandą buvo 7 eurai atvykus mums pasakė kad kaina 14 eurų už valandą, labai negražu visomis prasmėmis. Žemas lygis. Stengsiuosi daugiau šiame bouligo klube nebesilankyti.
Padavėjai 10 balų su pliusu, labai kultūringa ir mandagi.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimond

Nepatiko.

Gimtadienio progai buvo užsakytas boulingas 17val., labai nemandagus aptarnavimas, laiku nepradėjome žaisti, nors ir atvykome 16val. 45min., stalai nešvarūs, nors užsakyta buvo prieš 2 savaites ir prašiau, kad viskas būtų jau paruošta 17val., stalas buvo tuščias ir nešvarus, vaikam prašiau sulčių pas barmenes, atnešė tik po 3 karto, personalas žaidžia su telefonais, bet sulčių atnešti negali. Nepatiko visai nei boulingas, kur visą laiką stringa takeliai, nei personalo aptarnavimas, beto dar ir nemandagus.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaclovas

Neatsinaujina ir kaina neatitinka kokybės.

Apollo boulinge Šiauliuose žaidžiu labai retai ir tik todėl nes visada išeiname su kraujuotomis rankomis. Kamuoliai seni nudaužyti kai meti rutuli vis nusibrozdini ir daugiau mesti nebegali, nes skauda. Aš sutinku, kad norit naujovių reikia daug pinigų. Bes mes mokame labai dideles kainas ir gauname apgailėtina kokybe. Žinau kad nuo mano nuomonės niekas nepasikeis bet tikiuosi, kad atsilieps ir daugiau tokių žmonių.
Tik vieta gera
Vaizdo sistema pasenusi ir garso kokybė bloga. Rutuliai apgailėtini

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Smagu - bet nėra pigu

Smagi vieta praleisti laiką su draugais, ar bendradarbiais. Boulingo takelių kokybė gera, sistema veikia gerai bendra kokybė tikra yra gera. Įvairaus maisto bei užkandžių galima užsisakyti. Visada daug būna žmonių, tad geriausia iš karto rezervuoti laiką žaidimui. Kainos dabar nėra labai jau draugiškos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Dovilė

APOLLO boulingas smagiai praleistas vakaras

Retkarčiais su draugais užsukam vakarais į Akropolį pažaisti boulingą. Žinoma prieš tai būnam rezervavę takelius, nes visada ten pilna žmonių ir be rezervacijos nepavyks pažaisti. Aptarnavimas ir įrangos kokybė yra tikrai gera, bet kaina jau šiek tiek per didelė, bet žinoma smagiai praleistas laikas su draugais yra svarbiau nei kaina :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
marciakas

Gera vieta laisvalaikio praleidimui

Apollo boulinge visada būna smagu su draugais praleisti laisvalaikį. Kainos gan didelės, bet, pasirinkus darbo dienos ~12valandą boulingas būna žymiai pigesnis nei vakarais ar savaitgalį

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DEZAVU

Ne pats geriausias boulingas Lietuvoje

Tenka retkarčiais pažaisti APOLLO boulinge, tai labai daug nusiskundimų pastaruoju metu, takeliai dažnai pastringa, o atstovai taiso juos po 10 minučių, o po to laiko neprideda. Taip pat ir kamuolių trūkumas, vis dideli arba maži dydžiai, kainos irgi nerealiai išpūstos, bet kai nori aktyviai praleist laiką tenka apsilankyt, jei mieste tik vienas boulingas;)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai