Atsiliepimai

VS-Express 24/7

www.vs-express.l

Atsiliepimai

Donatas

Labai prastas aptarnavimas

Pirkome su žmona 2 narystes po 1 mėn. Nuvykome pirma ir vienintelį kartą vėlų vakarą, registracija turėjo trūkumų dėl jų piršto antspaudo skaitytuvo. Šeip ne taip užregistravus, nepavyko man patekti į sporto klubą, žmona, net nebandė patekti, nes man nepavyko. Skambinau į visus nurodytus numerius niekas neatsiliepė. Kita diena susiekiau su jais ir gavau atsakymą, kad paskambinus vienu iš nurodytų numeriu reikėjo spausti 1 (pagalba sporto salėje), man tai pasirodė nelogiška, nes aš į salę nepatekau, tai kokios man ten pagalbos gali reikėti. Taip pat sakė el. paštu parašyti skundą ir prisegti pavedimo kopijas. Taip padarius gavau atsakymą, kad jie man atnaujins registracija, aš atsisakiau. Paminėsiu, kad net nebandė pasiūlyti jokios kompensacijos. Po ilgų ginčų ir įrodinėjimu kad, Jūsų piršto antspaudo registracija užtruko 04:10 min'' nėra normalu tik pagrasinus palikti neigema atsiliepimą grąžino pinigus tik už vieną abonementą. Nors reikalavau grąžinti už abu. Sugaišau daug laiko ir nervų dėl kelių eurų. Sėkmės toliau taip bendraujant su klientais. Ir kol bandžiau patekti į sporto klubą mačiau, kad daugumai žmonių piršto antspaudo nuskaitymas blogai veikia ir tik iš kažkelinto karto nuskaito.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Teko lankytis

Teko pagyveni Klaipėdoje ir lankytis šiame klube, tai mano atsiliepimai būtų tokie, pats klubas labai puikus, aplinka ir atmosfera labai gera, geri nekinietiški treniruokliai, muzika groja taip pat tinkama sportui. Lankiausi vakarais tai vietos tikrai užtekdavo žmonių nebūdavo labai daug, labai geras klubas žmoniems kurei neturi daug laiko ar skuba nes glaima atvykti betkuriuo paros metu aišku tai nelabai sveika bet kartais geriau jau ateiti naktį negul išvis neateiti tai tiek apie pačia salę. Tačiau salės treneriai tikrai nekokie, mačiau daug žmonių kurie daro netaisyklingai pratimus bet treneriai net neprieina ir nepasako kad daro netaip, aišku čia tik kelis kartus taip buvo bet nuomone susidariau nekokia, išbandykite patys bent kelis kartus pabendraukite su treneriais ir nuspreskite ar verta eiti, o jei treneriai nėra jums svarbu ir patys daug suprantate tai tikrai salė labai gera.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

Pigu, viskas ko reikia

VS-express veikiantis visą parą 24/7 sporto klubą Klaipėdoje lankau jau apie pusmetį. Labai šauni idėja buvo įrengti viename iš sportiškiausių miestų didelį visą parą veikiantį gymą. Viskas butu labai gerai jeigu ne per didelis žmonių antplūdis vakarais, ypač apie 18val, kai visi po darbų ten subėga. Žmonių salėje piko metu visada apie 150 ir daugiau, rūbinėje vietos labai trūksta.. Bet kaip ne keista, vakarais treniruoklių užtenka visiems, dažniausiai netenka laukti eilėse, žmonės kažkaip tolygiai pasiskirsto. Didelė kardio zona, labai daug bėgimo takelių. Faktiškai idealus sporto salės projektas, išskirčiau kaip minusą tik didelį lankytojų srautą vakarais ir suoliukų persirenginėjimui rūbinėje trūkumą. Kaina nuostabi, metams perkant abonementa kainuoja 15eur/mėn, mėnesiui nepilnai 21eur. Įėjimas automatinis naudojant piršto antspaudą, spintelės taip pat atsirado piršto antspaudais, negliučina :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai