Atsiliepimai

Atsiliepimai

Alius

Remontas + Perčipavimas

Buvau čipavęs automobilį VW Passat B8 su nemaža rida, kitoje įmonėje. Automobilis po čipavimo traukė geriau, tačiau truputi metė juodą dumą. Techo nepraėjau, nuvarius auto atgal į čipavimo įmonę - buvusi įmonė Startline nieko nepadarė.
Nuvariau į Vimotą, ten rado, kad katalizatorius buvo pašalintas tik dalinai ir labai akivaizdžiai, teko ieškoti kito bakelio (gerai, kad tech apžiūroje nepastebėjo). Įšėmus kitą katalizatorių, pasirodo, kad jis buvo beveik pasikišęs ir stabdė variklį, bet viskas tuo nesibaigė, atsirado neaiški priežastis dėl dūmų - įvairių spalvų, ir kiekis nerealus. Variau passat, kad perrašytų originalų softą, gedimas vis tiek nedingo, tikrinti vežė purkštukus - purkštukai geri... galutiniam variante, rado gedimą, kur kiti servisai net nepastebėjo tikrindami ir teigė, kad ta vieta tvarkinga. Rado ir pašalino gedimą VIMOTA. Esu dėkingas Vimotai, kad sutvarkė automobilį, normaliai sučipavo ir dabar galiu mėgautis važiavimu ir gera trauka be dūmų, nes maniau, kad reikės jau parduoti pigiai automobilį su dėfektu ir tiek.... Aukščiausio lygio specialistai.
Naujausia įranga. Ištikrino automobilį visais būdais.
-

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Labai geri rezultatai

Labai patenkitas vimota paslaugomis, teko čhipuoti A6, sugebėjom pasiekti gerus rezultatus ir net +24kw! Taipogi pavyko sumažinti minimaliai ir pačias kuro sąnaudas. ŠIuo metu jau prabėgo daugiau nei metai laiko ir nekilo jokių problemų dėlto, mąstau apie kitos mašinos čhipavimą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Vimota Chip tunning

Teko čipuoti auto prieš aštuonerius metus, tai auto iki šiol puikiai važiuoja. Čipavau Volvo s80 d5 120kw, tai pakėlė galingumą 24kw ir sukimo momentą apie 100nm. Viskas gerai su auto iki šiol, tik galėtų mažiau dūmų juodų išmesti :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai