Atsiliepimai

Atsiliepimai

foxid

Dugnas pasiektas

Ir ankščiau buvo skylė, viskas apgriuvė ir pasenę plius labai brangu. Nustojom eiti. Bet skelbėsi jog padarė remontą, nusipirkom bilietus nusprendėm patikrinti.. Maža to jog sutrumpino darbo laiką, atsidaro vėliau ir užsidaro ankščiau ir tragiškas aptarnavimas, tai po naujųjų metų dar sugalvojo jog nebedibrs antradienį ir trečiadienį. Žodžiu, neverta net galvot ten eit.
nėra
Trumpas darbo laikas, šaltas vanduo, blogas aptarnavimas, brangu, nešvaru.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vėjelis

nekažka

Vanduo šaltas, viskas pasenę, nešvaru. Susigadinau maudymuką. Nepatiko visiškai.

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Poniukas

Nusivylimas tokiu poilsiu

Ivertinsiu 1, nes po Vokietijos gryzus tikejaus geresnio lygio paslaugu ir vandens temperaturos. Labai apleistas, netvarkingas , nesvarus ir personalas nemandagus. Vaikas taip pat po 5 minuciu vaiku vandens aiksteleje tuoj susizeide - nuciuozes i vandenuka nuo mazo drambliuko, nusibraize kelena ir kojyte. Prasiau bent kompensacijos, bet nesulaukiau. Tikrai nevertas tos kainos lyginant su Vokietija. Labai nuvyle. Per paskutinius 10 metu nieko nepakeista.

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nefertari

Tarakonai

Tarakonų svita pasitiko mus rūbineje, galvojome, ar eiti iš viso, ar apsisukti or eiti namo.
Labai reikia remonto.
Tai čia būtų trumpai, neišsiplečiant.

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Olga

Vilniaus VICHY vandens parko trukumai

Lankėmės su šeima parke sekmadienį Vilniaus Vichy parke, pailsėjom, bet turiu ir kelis pastebėjimus, kurie mums nepatiko :
Šalia baseino su bangomis, kavinėje visiškai girtas vyras rukę elektroninė cigarete , patalpoje kur valgo ir pramogauja šeimos su mažais vaikais manau , kad tai yra nepriimtina . Tiek pristatyta kamerų, dūmai nuo elektroninės cigaretes skleidėsi kupstais , bet kažkodėl nei vienas apsaugininkas arba darbuotojas nepriėjo ir net nedavė jam pastabos. Turėjome patys ji drausminti ir gadinti sau nuotaika. Bei manau tokio girtumo asmenims ten yra nevėta , kai žmogus nuo girtumo nuo laiptu net nueiti negali, ir tai viska mato , ir kvėpuoja nuodais mūsų vaikai.
Taip pat rengiant vaiką 1,3 metukų, net nesuėjus 21:00 val. , rūbinei be jokio perspėjimo mums buvo išjungtą šviesa man tai yra nepriimtina dar tokio prasto elgesio niekur nemačiau, kad net neleidžia apsirengti. Visuose įstaigose yra apie tai pranešama per garsiakalbius arba kažkaip kitaip, toks kolektyvo elgesys parodo , kad jokios pagarbos klientams nėra.
Labai gaila laika praleidome visai neblogai , bet tokie įvykiai vis dėl to pagadiną nuotaiką, manau , kad administracija priims sprendimus , ir pašalins trukumus .

Atsiliepimas parašytas: 2023.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
deimante

Smagiai praleidom laika

Lankemes vichy vandens parke 2023.04.29. Trys seimos su vaikais ir labai viskas patiko! Veike visi nusileidimo kalneliai, visos pirtys, vanduo siltas, oro temperatura 32 laipsniai, dziakuzi kai kam buvo net per karstos! Nuotaika super, vaikai laimingi, aktyviai praleistas laikas, isbuvom visas 9 val, o vaikai butu buve dar, bet parkas uzsidarinejo.
Daug smagiu veiklu ir tevams ir vaikams
kad negalima nestis savo vandens

Atsiliepimas parašytas: 2023.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jelena

Reikia renovacijos ir darbuotojų pakeitimo

Sugadinta ketvirtadienio diena 06.04.2023 Vichy parke už 100 eurų. Ne tik sugadinta nuotaika, bet ir odos pasekmės, ir turto sugadinimas. Pirmiausia ir ko tikrai nesitikėjome, pabuvus vaikų zonoje su vaiku, visų suaugusiųjų pėdos tapo mėlynos, o vaikas, daugiau pramogaves, turėjo mėlynas pėdas, plaštakas, alkunes, kelius, užpakalį, ir plaukimo tapkutes. Mėlynas dėmes vos ne vos išsiplovėme namuose, o tapkutes taip ir liko sugadintos...(pridedu nuotraukas).
Vichy parko būklė tragiška, sienos byrančios, grindys tiesiog gabalais lupasi ir dar dažo kojas, daugybė vietų kur vanduo lašą nuo lubų, chloro vandenyje tiek daug kad perplovus plaukus namuose du kartus su šampūnu, vistiek liko chloro kvapas, daug kas neveikia...
Bet labiausiai sugadino nuotaiką darbuotojai, iš kur tokie randami? Nemandagūs, neturintys informacijos arba tiesiog išeinantys kad ne šnekėti su lankytojais paprašius pakviesti administratorių. Tragiška patirtis su jaunu darbuotojų vaikinuku dėl nusileidimo takelių, pusė iš kurių neveikė tą dieną. Paskaičius daugiau atsiliepimų apie Vichy parką, matau kad dauguma žmonių turi tokias patirtys su darbuotojais.
Pagal statistiką vienas geras atsiliepimas pritraukia mažiausiai dar vieną klientą, o apie vieną blogą atsiliepimą sužinos visi mūsų draugai pazystami ir jų pažystami, Lietuvoje ir Airijoje (kur mes ir gyvename).
Nerasta, lankomės ne pirmą kartą, bet situacija blogėja kaskart
Reikia renovacijos, mandagių ir informaciją teikiančių darbuotojų

Atsiliepimas parašytas: 2023.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Linute82

Vichy vandens parkas

Sveiki,
perskaicius atsiliepima dienrastyje apie Vichy vandens parka, deja, bet turiu paantrinti. Iš tiesu, lankomes pakankamai daznai siame parke, jau 16 metu, todel puikiai pamename pirmus kartus, taip pat esame aplanke ne viena vandens parka Lietuvoje ir uzsienyje. Is tiesu vandens parko bukle yra apgailetina, vandenyje chloro norma tikrai virsijama. Akivaizdu net ir neturint matavimo irangos, vanduo tikrai nera siltas, ir paciame vandens parke net ir avint slepetes teko nekarta paslysti. As tikrai suprantu, kad idealios bukles buti negali, bet zmoniu sveikatos ir saugumo labui, tikiuosi atsiras specialistai, kurie ivertins kokybes ir kainos santyki. Suprantu ir tuos kurie eina i si vandens parka, bet manau,kad atsirandant daugiau samoningu zmoniu, mazes klientu siame vandens parke, jeigu nebus imtasi konkreciu veiksmu. Yra begale mazesniu vandens parku, tuo labiau rajoniniu, kurie gali pasiulyti daug geresne kokybe, ir akciju metu, net mazesne kaina. Ivertinkite galimas rizikas, ir atsizvelkite i atsiliepimus. Sekmes! ( Nuotrauku tikrai nedariau, nes chloro kvapo neperduosi nuotraukomis, pelesis yra visuose tualetuose, tereikia zemiau pasilenkti, ypac tarp plyteliu. Is tiesu, zmoniu srautai irgi nevaldomi, saugumo reikalavimu irgi nera).

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
E.M

Reikia renovacijos!

Mums labai patiko visos vandens pramogos, bet pagal parko išvaizdą jau reikėtų renovacijos, jis visgi yra 2007 m., yra nemažai rūdžių.
Labai ne faina, kad norit nučiuožti nuo vandens kalnelio reikia neštis aukštai padangas, sunku! Manau galėtų būti padaryti liftai į kuriuos darbuotojai sudėtų padangas ir jos užsikelia prie tam tikro kalnelio, žmonėms užlipti būtų daug lengviau be padangų, o padangas pasiimtų prieš pat čiuožiant. Ypač vaikams tai tikrai tas padangas nešti yra nepatogu ir sunku!
Geri vandens kalniukai
Nurodyta atsiliepime

Atsiliepimas parašytas: 2022.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Do_

ABSURDAS

2020.02.23 apsilankėme šiame parke. Kaina pasirodė gan nemaža, tačiau seniau aplankytas druskininkų Vichy parkas patiko todėl nusprendėme pabandyti apsilankyti ir čia. Įėjus pasitiko maloni darbuotoja, viska paaiškino. Lava pirčių erdvė patiko, tik gaila, kad "laikinai neveikė" ledo kambarys. Vėliau nuėjome į Bora Bora pirčių erdvę, pirtys patiko, sūkurinėje vonioje nuo chloro nežmoniškai graužė akis, niežtėjo rankas. Toje pačioje erdvėje pamatėme nusileidimo "kalneli" priejus prie jo darbuotoja pasakė, kad praėjimo nėra, paklausėme ar galima nučiuožti, atsakė galima. Pradėjus eiti ji vėl pasake, kad praėjimo nėra. Tada atėjo dar vienas darbuotojas padėjo kėdę ant praejimo ir taip pat pasakė praėjimo nėra. Atsibodo ginčytis nuėjome. Prie išėjimo pamatėme kita įėjimą į tą erdvę, per ją įeiti jau pagaliau leido. Taip ir nesupratome ar mergina lietuviškai moka pasakyti tik viena frazę "praėjimo nėra" ar ji tiesiog buvo labai užsiėmusi nieko neveikimu ir net nesivargino paaiškinti. Vandens kalneliai patiko. "Kanojaus upė " atrodė gan įdomi pramoga tačiau plaukimo ratų ten labai labai per mažai. Dėl įdomumo nuejome į pirtis kurios yra nemokamos, viena neveikė, kita tiesiog tragedija, atsisedimo vietos siūbuoja taip, kad atrodo tuoj nukris, grindys istrupejusios,nepalyginama su mokamomis pirčių zonomis. Persirengimo kabinos tragiškos. Dušai ne ką geresni. Valytojos apsimetančios, kad kažką veikia tiesiog pila ant kojų vandenį lankytojams. Tuoletai tragedijų tragedija, atrodo nevalyti nuo Vichy parko atidarymo. Likau labai labai nusivylus šiuo vandens parku. Ne gana to, vandens negalima gerti, bauda 12 eurų, jei būtų duodamas nemokamas vanduo vandens parke būtų suprantama, bet dabar tai yra visiška nesąmonė. Tiems kurie nori ramiai, tvarkingai, kokybiškai atsipalaiduoti nerekomenduočiau šios vietos. Tikiuosi kažkada nesamoningos taisyklės, nepaslaugus, tingūs darbuotojai pasikeis.
Paslaugi administratorė
Darbuotoja Bora Bora erdvėje, bauda už vandenį 12 e.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Milda
Kodėl leistis nuo čiuožyklos su akiniais dėl regėjimo negalima leisti? Taisyklėse prie čiuožyklų nemačiau jokio apribojimo dėl akinių. O jei ir yra draudimas leistis su akiniais kodėl tada nėra įrengtos vietos jiems pasidėti prieš čiuožiant?

Milda parašė klausimą 2020.01.11

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Persijanova
Laba diena, ieškau gelbėtojo, kuriam norėčiau asmeniškai padėkoti už jo ,,ypatingą"darbą. Gelbetojas ant kaklo turi tatuiruotę(sparnus). Ačiū.

Persijanova parašė klausimą 2018.07.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti