Atsiliepimai

Atsiliepimai

Viktorija

del negarantinio aptarnavimo

Laba diena,

Nusipirkome šį laikroduką ir po dviejų mėnesių sudūžo ekranas. Du mėnesius nerandame kas jį pakeistų. MTTC pasakė, kad nenori priimti, o, jei paliksime, tai kainuos apie 100 Eur.
Nepirkite niekas šio produkto, nes nesutvarkytas šio produkto po (ne) garantinis techninis aptarnavimas!

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ewa

Laikrodžio dirželis

Praėjus vos 6 mėnėsiams sulūžo apyrankės dirželis....pinigai nemaži mokėti, o garantija tik puse metų...manau turėtų buti minimum metų garantija tokiam laikrodukui...o liūdniausia, kad pridavus laikroduka į garantinį vis dar jo neatgaunu nors jau praėjo daugiau nei mėnuo....antra karta tikrai nepirkčiau tokio....:((
Gerai matuoja širdies pulsą
Trumpai tarnaujantis laikrodžio dirželis

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
L33t

Gavau dovanu pirkdamas s7 edge telefoną

Šiaip patogi apyrankė. Yra daug oficialiu mokamu ir nemokamu temu šiam laikrodžiui.Vienas iš minusu mano akiai, kad trumpas baterijos veikimo laikas (apie 2 paras).Antra labai jau trapus ekraniukas (mano nuomonė sportinis laikrodis turėtu būti labiau atsparesnis smūgiams )

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
moonflight

Stilingas ir inovatyvus!

Puikus laikrodis. Tiksliai fiksuoja beveik viską - kofeino dozės, miego trukmę, žingsnius, širdies ritmą. Galima nustatyti tikslus, bei rinktis treniruočių tipus. Įmanoma peržiūrėti treniruočių istoriją, kas labai praverčia. Taip pat galite įjungti ispėjimus dėl naujų pranešimų (e-paštas, sms, skambučiai). Yra daugybė įvairių laikrodžio stilių, bei apps'u. Tai mano mėgstamiausias laikrodis po Fitbit'o.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai