Atsiliepimai

Atsiliepimai

svajoklis

vidutinis įrankis

įvaizdis galingo įrankio. Dirba patenkinamai. Tik gaila, kad trumpalaikis veikimas. per pusmetį pradėjo barškėti reduktorius. Ir dar po mėnesio sudegė variklis. Kadangi pasimetė garantinis kvitas tai bandau gauti iš lidlos garantinių meistrų kitą variklį. Reikia praeiti didelius biurokratinius barjerus...
pagal kainą ir kokybę. Galios su 4ah akumu pakankamai. 2ah reikia dažnai krauti.
trumpas tarnavimo laikas

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Mano poreikius pilnai tenkina

Taip, daugelis rašo, kad sunkokas, bet tai juk su kalimo funkcija. korpusas kaip ir visų Parkside įrankių atrodo gana tvirtas. 20 V tarp mėgėjiškų įrankių ne taip dažnai sutinkamas privalumas. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramūnas

PSBSA 20-Li A1 smūginis suktuvas (ekonominis)

LIDL parduodami suktuvai Parkside PSBSA 20-Li A1 yra labai geras pasirinkimas žmonėms, kurie nedirba profesionaliai (na, tikrai ne stogdengiams). Pats suktuvas yra ganėtinai sunkus ilgam darbui (su baterija net 1860g). Iki šiol naudojau Ferm suktuvą (kuris kainavo vos 150 LTL), jo svoris buvo 1670g. Tai šis juntamai sunkesnis. Galbūt dėl to, kad yra gręžimo su kalimu funkcija. Nupirkau tą suktuvą už 69€ su 1 ličio baterija. Bus geriau, nes su buvusiu 18V suktuvu naudojusiu Ni-MH akumuliatorius būdavo nepatogumų (išsikraudavo stovėdamas). Šiaip rekomenduočiau imti ką nors iš Makita kompaktinių serijos su 4mAh baterija, bet ir kaina 180€+. Bet jeigu per metus reikia susukti spintą ar kokią pavėsinę susimeistrauti, pilnai užteks ir šito sunkaus aparato. Pats įrenginio surinkimas atrodo kokybiškas (paminkštinimai, gumos sušvelninti kritimui), duodama 3 metų garantija.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

kamuolys
kur gauti akumuliatorių PHKSAP 20-Li A1-1

kamuolys parašė klausimą 2021.03.22

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Zydrunas
Kur nusipirkti akumuliatorių 12v 2ah.

Zydrunas parašė klausimą 2019.02.10

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Antanas
Konkrečiai,kokia valstybė gamina,ir per kiek laiko pilnai pasikrauna akumuliatorius?

Antanas parašė klausimą 2018.11.16

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti