Atsiliepimai

Atsiliepimai

Danguole

maiseliai ir aptarnavimas

pastebejome ,kad ir naudojant savo nevienkartini maišeli,vis čekyje imušamas maišelis,ne esmė tas vienas centas,bet....parodžius,kad nėra nei vienos prekės tokiame maišelyje kasininkė nepatenkintu veidu,priėjusi prie kasos pasakė- Atiduok jai ta viena centa.Ir tai ne pirmas kartas.Klaipeda,StatybIninku pr. NORFA.

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Lina

Nusivyliau

Nuolatos kainos nesutapka kasoje su nurodytomis kainomis, nuolatos sitaip.............................
Neatsakingumas

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Jolita

Darbuotojo elgesys

2024.05.04 apie 9.:40apsipirkinėjau Laisvės pr.82 esančioje parduotuvėje. Užėjau į duonos skyrių( į kurį buvo sunku įeiti, dėl darbuotojo pristatytų vežimo ir dėžių). Darbuotojas matė, kad noriu praeiti, nepalaukęs pradėjo stumti dėžes man ant kojos. Puikiai matė, kad man ant kulno užstūmus, pradėjo bėgti kraujas. Iš darbuotojo nesulaukiau net atsiprašymo tik repliką" nu nu, nereikia čia vaikščioti". Darbuotojo vardo kortelės nepavyko pažiūrėti, nes iškart nustūmė dėžes į sandėlį. Darbuotojas plikas ,dirbo duonos skyriuje. Dažnai apsiperku pas jus, bet tikriausiai reikės pasirinkti kitą prekybos centrą, nes pasirodo pas jus negalima vaikščioti.
-

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Vaida

Pagalba

Sveiki,patys geriausi atsiliepimai apie šios dienos pamainą,kuri dirba Nemuno 29b,Panevėžys. Labai operatyviai išsprende bėda.Dar kartą,aciuuu!!!

Atsiliepimas parašytas: 2024.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Pirkėjas

Pati blogiausia vieta pirkti batus

Norėjau nusipirkti batus, visai nepastebėdamas, kad ant jų nėra kainos. Prie kasos, man pardavėja liepė arba juos palikti, arba susirasti tokius pačius batus su kaina ir atnešti. Nuėjau, sunkiai susiradau aš tuos batus, kurie būtų su kaina ir tai dar pardavėja juos pamiršo įmušti ir įdėti... Tegul ta parduotuvė normaliai susideda kainas ant batų, ar ką. Ir apskritai, pardavėja privalo pati susižinoti prekės kainą, o ne siųsti pirkėją...
Parduotuvė: Topolių g. 1, Alytus
Pardavėja su tamsiais plaukais, susirišusi.
Problemos su batais

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Gintare

Prašau išleiskit pardavėją atostogų

Arba pakelkit atlyginimą :)
Alytus santaikos g, savitarnos kasa, pardaveja akivaizdziai atsiduso ir perverte akis, nes reikejo prieiti kazka paspausti nes kasa nesureagavo kad padetas maiselis. Labai atsiprašau gražios jaunos blondinės pardavėjos, kad teko du kartus prie manes prieiti del kasos pakibimo;)
2024.04.20 ~11:00

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Auguste

Baisu!!!

Jau antrą kartą perku žalią mėsą ir baisu. Pirkta “šviežia” vištienos krūtinėlė grįžus namo ir atrišus maišelį visa dvokė. Buvo labai stiprus pašvinkusios vištienos kvapas. 2 kg atsidūrė šiukšlyne.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Alina

Del higienos praṣ̌iau atkreipti demesi yra ir kameros degul direktore sitos pard

Labas rytas buviau parduotuvėje švesios skr g 2 Vievis pirkau sparnelius jauna pardavėja aptarnavo pries tai moteri vyresnio amžiaus be pirštinių ketvirčius pirma paeme maiseli kiek galėjo idėjo i maiseli kitus likusius idėjos su rankom ziuredama i pirkeja aisku kaip pagyvenusi močiute nieko nesako ir atidave preke paprašiau as sparnelių taip kiek galejo idėjos i maiseli sparneliu o toliau norėjo dėti rankomis bet as pasakiau prašau aptarnauti manę su pirštinėmis ir atsako pardavėja paimčiau maišeli kad ideti likusi dali sparnelių nors tikrai matesi jeigu nepasakyčiau nieko detu man su rankomis ir dar pries atiduomq ketvirčius moteriai su rankomis įdėta vistiena pardavėja rankų netgi neis plove ir toliau taip aptarnavo mane prasau direktores atkreipti i tai demesi buviau su vyru 2024.04.14 10.20kazkur
Atkreipti demesi del higienos arba kreipsius auksciau
Blogi nepatenkina

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Laineta

Pardaveja

Labas nes Taurages Norfoj dirba pardaveja kur kartais neaptrnauja savitarnoj kasoj

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Osvaldas

Du iš dviejų, bajoriška karka.

Buvo pirkta su akcija. Turbūt paskutinis kartas kai lankausi Norfos parduotuvėje.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai

Įmonė
Esu pasipiktinusi Gedimino g. 8, Telšiai dirbančios Norfa pardavėjos nekultūringu ir netaktišku elgesiu. Aptarnaujant kilo konfliktas dėl sulčių pakelio, kurį priskaičiavo priešais esančiam klientui. Buvau apšaukta pardavėjos, kad nemoku susidėti prekes, kad nėra prekių skirtuko, nors skirtukas buvo ir jai parodžiau, tačiau pardavėja net nesiteikė manęs klausytis ir šaukė toliau. Esame lojalūs klientai, mūsų įstaiga nuolat apsiperka Norfos prekybos centre už nemažas sumas ir pirmą kartą pasitaikė tokia nemaloni situacija. Noriu, kad pardavėja Brigita Varanavičiūtė būtų įspėta už savo nekultūringą ir netaktišką elgesį. Jei situacija kartosis - apsipirkinėsime konkurentų parduotuvėse.

Įmonė parašė klausimą 2024.03.19

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Simona
Sveiki, perkant energetinį gėrima netyčia palikau asmens dokumenta namie na aišku viskas gerai bet ar pardavėja turėjo teisia taipat paiimti šalta arbata ir sakyti jog jis taipat neparduodamas bet neišmušti iš sumos ir liepti susimokėti? Tai kokios apgaulės vyksta žmogus turi mokėti už ko net negali turėti?

Simona parašė klausimą 2024.01.04

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Anonimas
Joniškio Norfa prie autobusų stoties.Vakaras puse 6 su vyru užsukome nusipirkti greitos vakarienės,nueiname į sveriamą skyrių pasiimame sveriamų dešrelių ir matau kad deda senesnes o po apačia šviežios,nu galvoju ok gal padžiuvo ir tiek.Parvažiuojam namo dedam virti jau itartina......pradedam valgyti.....ir jos surūgusios......vyras sako man negaila tų 6eurų sumokėtų ,bet čia sužaidžia emocijos ir nusprendžiame vežti atgal.Nuvežam skyriaus pardavėja nesipriešina ir liepia eitį į kasą kad atiduotu pinigus tik bėda kad apsipirkusi nepasiėmiau čekio,pasikviečia kiek supratau apsaugos darbuotoją nu ir prasidėjo,šitokia nepagarba negana to su mumis ,bet ir su darbuotojais,patyčios reziumė pasijautėme mes kalti kad nusipirkom surūgūsias dešreles ir turėjome mes atsiprašyti,bet ne mūsų.Daugiau kojos nekelsime į šitą Norfa tiesiog tokios nemalonios darbuotojos nesam sutikę,jau net aš įsikišau ir pasakiau kad nerėktų nesityčiotų ir suvoktų kad bendrauja su potencialiais jų atlyginimų mokėtojais.

Anonimas parašė klausimą 2023.10.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti