Atsiliepimai

Atsiliepimai

Regina

Padėka

Kreipiausi dėl automatinės greičių dėžės į Melga darbuotoją Adomą. Liepkalnio gt.
Darbuotojas kompetetingas, paslaugus. Patikrino automobilį.
Esu dėkinga, dabar būsiu jų klientė.
Dėkoju, Adomai

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vilma

Kuo toliau nuo tokių.

Jų dėka automobilis nepraeina TA, nes katalizatorių pjovė taip, kad tik palindus po auto iš karto matosi suvirinimo siūlė,baisu.. Net tech. darbuojas sakė, kad garažiniai gražiau padaro. Deja, foto neturiu,nepavyko nufotografuoti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nerijus

bekit kuo toliau

Pirma ir paskutini karta remontavau automobili pas juos.
Veziau 2020m tesla model 3, keiciau padangas ir prasiau kad patikrintu desine puse vaziuokles, nes kazkas bilda per duobutes vaziuojant.
Vietoj to, kad suziuretu ta desine puse - jie nusprende kad kairej pusej reikia keisti 2 sakes, kurios pries 2 sav. buvo pakeistos i naujas, taip pat orginalias, naujas teslos sakes. Kai suzinojau apie siu sakiu keitima - nuvaziavau i servisa pakalbeti su mechaniku, kuris dirbo prie mano teslos, bet jo jau nebebuvo, nes pasirodo jo zmonai diagnozavo covida, tai ir jis isvaziavo namo... Po sakiu keitimo niekas nepasikeite, kaip bildejo, taip ir toliau bilda desineje puseje, bet desineje puseje jie nieko nerado..
Isvaziavus is serviso po keliu valandu parejo abs daviklis butent to rato, kur keite sakes, su telefonu pasiziurejus kas ten darosi - matosi kad pilna tepalo privaryta aplink granata, tai arba granatos guma plyso, arba kaip jau vienam is komentaru buvo rasyta - jie patys to tepalo privaro, ir del to abs daviklis nemato nieko. I melga nebesikreipiau, nes gaila automobilio, dar ka sugadins. Reziume ismeciau 500eur.
Nera
Darbuotojai laiko visus debilais, kaip suprantu gauna procenta nuo atliktu darbu, tad primasto keisti tvarkingas dalis, remontuoti tai kas jau buvo remontuota.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Labai prasta komunikacija ir pareigingumas

Buvo užsakytos padangos,
Po kelių dienų gavau sms ,kad per 3 dienas turiu pasiimti. Atvažiavus po dviejų dienų pasiimti melgos Šaunuoliai mano padangas pardavė kažkam kitam ir man pasakė atvazuot už savaites...

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Denis

Melga Klaipeda

Melga,geros kokybes padangos!!!Visada ten perku ir pirksiu visada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kęstutis

Neverta važiuoti

Kaunas Taikos Melga..Padarė suvedimą, po suvedimo auto pradėjo traukti į dešinę pusę. Susisiekiau su Melga, užregistravo pakartotiniam atvykimui. Atvykus dar kartą, "meistras" sėdo už vairo patikrinti kaip mašina važiuoja, aišku iš vietos bando startuot 3 bėgiu, važiuoja ant 40km/h isikabines abiem rankom į vairą ir aiškina, kad automobilis normaliai važiuoja. Grįžus į servisą užsivarė ant duobės, palindo po mašina pasikrapštė ir pasiūlė pabandyt pravažiuot, aisq niekas nepasikeitė kaip traukė taip traukia i dešinę. Vėl parvažiavau, tada pradėjo gydyt apie ratų išvirtimą, kad nuo senatves mašina išsibeldus.. galiausiai paklausus ką jis krapštė po mašina, kad nuo duobės turėjau pasibandyt pravažiuot, atsakė kad nieko, tiesiog pastovejo duobėje kad ramiau jausčiaus.. negaiškit laiko ir nesitampykit nervų registruokitės kitur..
Nėra
Klientus laiko debilais

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DoubleD

Šaraškino kontora

Šaraškino kontora, kitaip nepavadinsi. Atvykau dėl išorinės granatos pakeitimo, užregistravo draugas, vadybininkas perklausė ar išorinės dešinės pusės granatos keitimui, patvirtinau, nes registravo draugas, jis žino. (buvo padaryta vadybininko klaida, telefoninių įrašų nepateikia, įdomu kodėl :)) Po valandos man skambina iš serviso, pasakė, jog lyg su dešine viskas gerai, tik apsitaškius tepalais, tai gal ir negerai, sakau tuomet gal kairę reikia keisti? Pasakė, jog tikrino kairę, bet ji tikrai gera (nors atliekant posūkį girdimas traškesys). Klausiau patarimo ką daryti, patvirtino, jog keisti dešinę dėl apsitepalavimo (konsultuotasi ne su vienu servisu, riebiai nusijuokė dėl tokio patarimo). Apgailėtina, jog nesugeba nustatyti gedimo, keičia geras detales tik tam, kad pasipinigauti (patys tai patvirtino savo atsakyme į pateiktą pretenziją). Venkite šios įmonės, nes tikrai liksite nepatenkinti, viskas žemo lygio - nuo vadybininko bendravimo iki serviso meistrų profesionalumo.
Viskas apgailėtina: nuo aptarnavimo iki serviso darbo. Venkite !

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Melga

Darbuotojai be kompetencijos (Liepkalnio g. 37, Vilnius)

Mano problema – truputį nelygus R19 ratlankis (originalus). Nuvežus jiems atrodė pasimetę, nežinantys nei kiek prašyti pinigų, nei kaip kokybiškai padarys. Kelis kartus skambino vien dėl to, jog pasakytų "labai didelė tikimybė, kad ratlankis skils" (nors prieš tai sakė, kad originaliems tikimybė mažesnė). Skambino dar porą kartų ir dėl to, kad pasakytų, jog negali vieno ar kito atlikti, nes gali nutikti taip ir kitaip... Bendravimas, komunikacija tragiška. Jopkios pagarbos, mandagumo ar profesionalumo. Pasijaučiau, kaip nuvažiavusi ne į MELGAS servisą, bet į elementarų garažiuką, kur meistrai ką tik mokyklą baigę ir įsidarbinę tėvo garaže. NEREKOMENDUOJU.
Visi.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Armin

Nusivyliau

Virš 4 metus buvau Melga klientas. Po paskutinio apsilankymo daugiau nebesilankysiu šiame servise ir kitiems rekomenduoju apvažiuoti iš tolo.
Buvo tartasi , kad bus keičiami tepalai+tepalo filtras ir sutvarkyti važiuoklę. Reziume gavosi , kad apie ganėtinai didesnę kainą prieš remontuojant buvo neinformuojama.. ( Kaina tikrai nustebino su 10% nuolaida 660eur ( VAG`as) :) ) Paskambino pasakė kas blogai, pasakiau ką tvarkyti , vėliau vėl skambino... Pasakiau, kad lai tvarko viską ką gali sutvarkyti ( iš sąrašo kas buvo kalbėta žinoma). Pasimokiau , kad nereikia sakyti TVARKYKIT VISKĄ... Nes sutvarkys tikrai viską ką ras :)
Vietoj remonto tepalai+filtrai + abs remontas ( buvo rasta ir guolio problema, sutikau keisti )
Pakeitė visus filtrus kuriuos galėjo pakeisti..
Strigo ratas tai pakeitė ir visus rankinio trosus..
Kaladės visos pakeistos nes juk nebebuvo jų..
Sutvarkė veidrodėlį, nes juk buvo gaves smūgį..
Keista , kad dar bagažinės nesutvarkė ( tikriausiai nebuvo atidarę)
Aptarnavimo įkainiai kosmosas neatitinka galutinio rezultato

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.28

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
JZ

Melga Mituvos g. 7

Pristačius automobilį, su nesmarkiai per autoįvykį apgadainta priekine dalimi, greičiausiai nesenai 12 klases baigęs priėmėjęs, puole vertinti automoblio būklę minėdamas tokias problemas , kaip neveikianti žibintų apilovimas, ne tuo kampu šviečiantys žibintai, jo asmenine nuomone dažytas automobilio kėbulas nors turimas dažų sluoksnio matuoklis neveikė ar kažkas panašaus, užtamsinti automobilio priekiniai stiklai, purvinos padangos ir panašiai.
Koks čia gaunasi nulinčiavimas garsinant problemas kurios yra akivaizdžiai atsiradusios dėl eismo įvykio ir apie tai pats pardavėjas pasako, arba tokios problemos kurios tik kažkam atrodo pasitelkiant asmeninę nuomonę, o ne pasinaudojant tam skirta technika. Arba tokia problema , kad reikia nutamsinti langus. Tokio eksperto pačio automobilį patikrinus būtų galima prirašyti 100 trūkumų, pvz kaip kebabo likučai po sėdyne, skirtingų ventilių kamštelių spalva, galbūt vairuotojas gėjus ir panašiai.

Esmė tokia , kad kiekvienas atvejis turi būti vertinamas adekvačiai ir profesionaliai, o ne peikiama viskas iš eilės prilyginant visiškai tragedijai. Po tokios apžiūros nepasakė jogio realaus gedimo kuris būtų rastas.
nėra privalumų po tokio aptarnavimo

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai