Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gintautas

Iš "programos" laužtos kainos

Tepalų keitimas deklaruojamas 30min, tai kaip suprantama į šį laiką įeina ir filtrų keitimas, bet filtram pakeist reikia dar 1h, nors realiai užima kelias minutes, bet paklausus darbuotojo kodėl tokia kaina ir pasakius juk puikiai abu suprantam, kad pakeist būtent tam automobiliui kuro filtrą užtenka 5min, atsakymas "programa rodo 30min, todėl ir kaina už 30min, nors ir 5min keitėm", taip pasakyt klientui, prasilenkia su logika visiškai. Tai bendrai tepalų ir filtrų keitimas jiems užima 1,5h valandos, ir moki už tai 100eur. nors užtruko max 30min. Sąmata darbų iš pradžių nepasakyta, nors gali drąsiai jiems programa parodyt, vietom nurodyta už ką mokama, tarkim "traukės keitimas", kitur tiesiog "serviso darbai". Ir visur kalta "programa", nes programa nusprendžia kiek laiko turi būt atliekamas darbas, už tai ir paiima pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Justas004

Apgaudinėja žmones

Sesuo nuvažiavo automobilį patikrinti kas barška ir tepalus keisti, ir pranešė, kad remontas ir filtrų bei tepalų keitimas kainuos 950 eurų (250 tepalai ir filtrai, 380 darbas, 320 dalys). Melgoj sakė, kad stabdžius reikia keisti, nors jie buvo pakeisti prieš pusantrų metų. Kai ji nuvažiavo į techninės apžiūros stotį, paaiškėjo, kad stabdžiai yra tvarkingi ir jų keisti nereikia. Buvo nustatyta, kad reikia keisti galinio stabilizatoriaus traukę, kuri kainuoja 17 eurų, jei tai yra geresnės kokybės firma.

Atsiliepimas parašytas: 2024.04.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Regina

Padėka

Kreipiausi dėl automatinės greičių dėžės į Melga darbuotoją Adomą. Liepkalnio gt.
Darbuotojas kompetetingas, paslaugus. Patikrino automobilį.
Esu dėkinga, dabar būsiu jų klientė.
Dėkoju, Adomai

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
vilma

Kuo toliau nuo tokių.

Jų dėka automobilis nepraeina TA, nes katalizatorių pjovė taip, kad tik palindus po auto iš karto matosi suvirinimo siūlė,baisu.. Net tech. darbuojas sakė, kad garažiniai gražiau padaro. Deja, foto neturiu,nepavyko nufotografuoti.

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Nerijus

bekit kuo toliau

Pirma ir paskutini karta remontavau automobili pas juos.
Veziau 2020m tesla model 3, keiciau padangas ir prasiau kad patikrintu desine puse vaziuokles, nes kazkas bilda per duobutes vaziuojant.
Vietoj to, kad suziuretu ta desine puse - jie nusprende kad kairej pusej reikia keisti 2 sakes, kurios pries 2 sav. buvo pakeistos i naujas, taip pat orginalias, naujas teslos sakes. Kai suzinojau apie siu sakiu keitima - nuvaziavau i servisa pakalbeti su mechaniku, kuris dirbo prie mano teslos, bet jo jau nebebuvo, nes pasirodo jo zmonai diagnozavo covida, tai ir jis isvaziavo namo... Po sakiu keitimo niekas nepasikeite, kaip bildejo, taip ir toliau bilda desineje puseje, bet desineje puseje jie nieko nerado..
Isvaziavus is serviso po keliu valandu parejo abs daviklis butent to rato, kur keite sakes, su telefonu pasiziurejus kas ten darosi - matosi kad pilna tepalo privaryta aplink granata, tai arba granatos guma plyso, arba kaip jau vienam is komentaru buvo rasyta - jie patys to tepalo privaro, ir del to abs daviklis nemato nieko. I melga nebesikreipiau, nes gaila automobilio, dar ka sugadins. Reziume ismeciau 500eur.
Nera
Darbuotojai laiko visus debilais, kaip suprantu gauna procenta nuo atliktu darbu, tad primasto keisti tvarkingas dalis, remontuoti tai kas jau buvo remontuota.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.04

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Labai prasta komunikacija ir pareigingumas

Buvo užsakytos padangos,
Po kelių dienų gavau sms ,kad per 3 dienas turiu pasiimti. Atvažiavus po dviejų dienų pasiimti melgos Šaunuoliai mano padangas pardavė kažkam kitam ir man pasakė atvazuot už savaites...

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Denis

Melga Klaipeda

Melga,geros kokybes padangos!!!Visada ten perku ir pirksiu visada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.25

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Kęstutis

Neverta važiuoti

Kaunas Taikos Melga..Padarė suvedimą, po suvedimo auto pradėjo traukti į dešinę pusę. Susisiekiau su Melga, užregistravo pakartotiniam atvykimui. Atvykus dar kartą, "meistras" sėdo už vairo patikrinti kaip mašina važiuoja, aišku iš vietos bando startuot 3 bėgiu, važiuoja ant 40km/h isikabines abiem rankom į vairą ir aiškina, kad automobilis normaliai važiuoja. Grįžus į servisą užsivarė ant duobės, palindo po mašina pasikrapštė ir pasiūlė pabandyt pravažiuot, aisq niekas nepasikeitė kaip traukė taip traukia i dešinę. Vėl parvažiavau, tada pradėjo gydyt apie ratų išvirtimą, kad nuo senatves mašina išsibeldus.. galiausiai paklausus ką jis krapštė po mašina, kad nuo duobės turėjau pasibandyt pravažiuot, atsakė kad nieko, tiesiog pastovejo duobėje kad ramiau jausčiaus.. negaiškit laiko ir nesitampykit nervų registruokitės kitur..
Nėra
Klientus laiko debilais

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
DoubleD

Šaraškino kontora

Šaraškino kontora, kitaip nepavadinsi. Atvykau dėl išorinės granatos pakeitimo, užregistravo draugas, vadybininkas perklausė ar išorinės dešinės pusės granatos keitimui, patvirtinau, nes registravo draugas, jis žino. (buvo padaryta vadybininko klaida, telefoninių įrašų nepateikia, įdomu kodėl :)) Po valandos man skambina iš serviso, pasakė, jog lyg su dešine viskas gerai, tik apsitaškius tepalais, tai gal ir negerai, sakau tuomet gal kairę reikia keisti? Pasakė, jog tikrino kairę, bet ji tikrai gera (nors atliekant posūkį girdimas traškesys). Klausiau patarimo ką daryti, patvirtino, jog keisti dešinę dėl apsitepalavimo (konsultuotasi ne su vienu servisu, riebiai nusijuokė dėl tokio patarimo). Apgailėtina, jog nesugeba nustatyti gedimo, keičia geras detales tik tam, kad pasipinigauti (patys tai patvirtino savo atsakyme į pateiktą pretenziją). Venkite šios įmonės, nes tikrai liksite nepatenkinti, viskas žemo lygio - nuo vadybininko bendravimo iki serviso meistrų profesionalumo.
Viskas apgailėtina: nuo aptarnavimo iki serviso darbo. Venkite !

Atsiliepimas parašytas: 2023.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Melga

Darbuotojai be kompetencijos (Liepkalnio g. 37, Vilnius)

Mano problema – truputį nelygus R19 ratlankis (originalus). Nuvežus jiems atrodė pasimetę, nežinantys nei kiek prašyti pinigų, nei kaip kokybiškai padarys. Kelis kartus skambino vien dėl to, jog pasakytų "labai didelė tikimybė, kad ratlankis skils" (nors prieš tai sakė, kad originaliems tikimybė mažesnė). Skambino dar porą kartų ir dėl to, kad pasakytų, jog negali vieno ar kito atlikti, nes gali nutikti taip ir kitaip... Bendravimas, komunikacija tragiška. Jopkios pagarbos, mandagumo ar profesionalumo. Pasijaučiau, kaip nuvažiavusi ne į MELGAS servisą, bet į elementarų garažiuką, kur meistrai ką tik mokyklą baigę ir įsidarbinę tėvo garaže. NEREKOMENDUOJU.
Visi.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai