Atsiliepimai

Atsiliepimai

JZ

Melga Mituvos g. 7

Pristačius automobilį, su nesmarkiai per autoįvykį apgadainta priekine dalimi, greičiausiai nesenai 12 klases baigęs priėmėjęs, puole vertinti automoblio būklę minėdamas tokias problemas , kaip neveikianti žibintų apilovimas, ne tuo kampu šviečiantys žibintai, jo asmenine nuomone dažytas automobilio kėbulas nors turimas dažų sluoksnio matuoklis neveikė ar kažkas panašaus, užtamsinti automobilio priekiniai stiklai, purvinos padangos ir panašiai.
Koks čia gaunasi nulinčiavimas garsinant problemas kurios yra akivaizdžiai atsiradusios dėl eismo įvykio ir apie tai pats pardavėjas pasako, arba tokios problemos kurios tik kažkam atrodo pasitelkiant asmeninę nuomonę, o ne pasinaudojant tam skirta technika. Arba tokia problema , kad reikia nutamsinti langus. Tokio eksperto pačio automobilį patikrinus būtų galima prirašyti 100 trūkumų, pvz kaip kebabo likučai po sėdyne, skirtingų ventilių kamštelių spalva, galbūt vairuotojas gėjus ir panašiai.

Esmė tokia , kad kiekvienas atvejis turi būti vertinamas adekvačiai ir profesionaliai, o ne peikiama viskas iš eilės prilyginant visiškai tragedijai. Po tokios apžiūros nepasakė jogio realaus gedimo kuris būtų rastas.
nėra privalumų po tokio aptarnavimo

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gerardas

Šaraškinų kontora

Užsisakiau padangų komplektą, o atvažiavus sako, kad neteisinga kaina ir pranešė, kad gali parduoti jas už dvigubai didesnę kain`. Nešvaistykit laiko su šita šaraškinų kontora.
Prasti atsiliepimai pasitvrtino neišleidus nei cento.
Nekompetetingi darbuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

tgvoer

Abgauna klientus.

Atvažiavau keisti tepalus, po kažkiek laiko paskambino ir sako, kad reiki keisti kaladeles ir amortizatorius. Pasakiau, kad pakeiskit tik kaladeles, iš viso išėjo apie 400 eu, kai atsiminėjau mašiną pasiūlė užsirašyt mane ir pakeist amortizatorius už 350 EUR, bet atsisakiau. Po savaites atvažiavau į kitą servisą keist amortizatorius, sako kad viskas tvarkoj su jais, hmm galvojau gal kažkas ne taip, nusprendziau nuvaziuot į kitą servisą, ten lygiai taip pat pasakė, kad amortizatoriai idealūs. Manau Melga darbotojai apgauna klientus, kad tik gaut papildomą procentą nuo pardavimų, manau ir kaladeles irgi nereikėjo keist. (Savanorių pr.)
minusas
personalas

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Surikas

Melga Panevėžys, sukčiai!!!!

Peugeot 2002 metų. Vežiau tvarkyti mašinos priekinius guolius, tai dar tvarkė papildomai to ko nereikejo ir gavosi kaina net virš 500 eurų, nes atseit vis rasdavo daugiau problemų su mašiną. Po remonto pradėjo ABS klaidą rodyti, o ankščiau jokios klaidos nebūdavo. O po remonto atsirado klaida. Taigi nuvežiau ir sake, kad čia normalu, nes mes čia naudojam tepaliuką ant davikilio, su laiku jis nusidevi ir viskas bus gerai. Tačiau praėjo savaite, o klaida kaip buvo, taip ir liko po remonto. Negana to dar pradejo mesti braking fault klaidą. Tada važiavau vėl pas juos. O anie sako mokėk už tikrinimą ir remontą lyg mano kalte būtų, kad po jų remonto atsirado tokios klaidos, kurių ankščiau nebūdavo.
Privalumų iš vis jokių.
Mašiną nesuremontuoja, o nuremontuoja. Pinigai į balą.

Atsiliepimas parašytas: 2022.09.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GiedriusK

Nepatikimi

Madza 3 bk 2005 m. Prieš maždaug 3 mėn. Klaipėdoj keičiaus xenon žibintų valdymo bloką, idėjo brokuotą už 150 eurų, kuris pora dienų paveikė ir sugedo. Tada pakeitė į pigesnį už 130 eurų (už kurį susimokėjau), tačiau pinigų už brokuotą taip ir negrąžino. Iš pirmo pasakė, kad padarys pinigų grąžinimą, taip ir nesulaukiau jokių pinigų. Po mėnėsio apsilankius man buvo pasakyta, kad iš gamintojo neatėjo jokių žinių dėl to valdymo bloko. Norėtųsi atgauti savo 150 eurų po tiek laiko, nes čia jau pradeda kvepėti aferomis.

Atsiliepimas parašytas: 2022.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marius

Panevėžio Melga. Apvažuokit ratu šia šaraškino kontora !!

Keletą metų tvarkausi ten auto, buvo senasis direktorius buvo tvarka. Dabar tvarkos neliko, ka sutari padaro dar plius ko nereikejio, saskaita dvigubai padideja. Meistras is vis nupušes susišneket visai neina, didelį mafiojozą vaidina, prašai paaiškint už ka tokia saskaita, apsimeta kad taip ir snekejom, meta kaltę ant mechanikų, mechanikai ant meistro. Vienžo tvarkykitės su darbuotojais
problemos su darbuotojų kvalfikacija ar noru dirbt, klientų visiškas negerbimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alex

Nėra žodžių

Teko ir man užvažiuot į Melgos padalinį Liepkalnio g. Šiaip maloni aplinka, švaru ir jauku....kol nepasakė savo kainos už paslaugas. Susitarėm dėl vieno, bet padarė dalinai kitas paslaugas (neperspėjo) o suma lieka tokia pat prieš tai susitarus. Nepatikima, ir laabai brangu. Niekam nesiūlau ten važiuot.
geras susisiekimas

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Briedis

Melga Panevėžys

Kosmonautai kažkokie - pinigus neaišku už ką ima. Kainų nederina su klientais, po to pasako kainas nerealiai dideles ir net nesileidžia į kalbas, kai pasakai, kad per drangiai imat. Nesugaišo nei minutės - 18 eurų paėmė. Bėkit toliau nuo šios firmos.
Nėra
Kainos kelis kartus didesnės nei kitur.

Atsiliepimas parašytas: 2022.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klientas T.

Darykite išvadas

Rezervavome laiką stabdžių kaladėlių keitimui konkrečiai valandai INTERNETU. Atvykus pasakė, kad mašiną reikės palikti parai ar dviems, nes laiko rezervavimas skirtas tik priėmimui į servisą, bet ne remonto darbams. Kitai mašinai reguliavo žibintus, kaina už žibintą 6€, sumokėjau 24€. Paklausus kur mano čekis, pasakė, kad neveikia kasos aparatas. Atvykus į priėmimą neišgirdome nei "sveiki", nei "viso gero" ar pasiūlymo prisėsti laukiamajame. Tai tiek :)

Atsiliepimas parašytas: 2021.07.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

adrija22

dėkui už puiku aptarnavima Panevežio Melgai

labai ačiū už puiku ir greita aptarnavyma. Asmeniškai noriu padėkot Andriui.Č. Už puiku malonu bendravyma ir pagalba taisant mašina daugiau tokiu šauniu darbuotoju. Rekomenduosiu kitiem ir butinai dar apsilankysiu. SĖKMĖS JUM

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai