Atsiliepimai

Magic Bullet smulkintuvas

Atsiliepimai

Blackbeard

Geriausias virtuvės pirkinys

Viskas taip, kaip reklamoje. Smulkina labai greitai ir kokybiškai. Kaina tikrai nėra didžiulė. Naudojimas lengvas it sviestas ant sumuštinio. Gali būt, kad po kurio laiko pagausit kabliuką ir imsit fantazuoti su daržovių mišiniais ar desertais. Galėsit pradėti girtis draugams, kad kasdien suryjate bent kelias daržoves.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Reklamuotas - bet dėja nuvylė

Užmatėme jį su šeima per televizorių kaip jį reklamavo. Tikėjomes jog jis labai pagyvins mūsų virtuvę, bet dėja - to nebuvo. Už jį sumokėjome apie 35 eurus, kas kaip tokiam dalykui yra gana normalu. Bliudelius kurie jie prideda nėra tokie patvarūs kaip buvo sakoma per reklamą, numetus - suskilo, o tai jau įrodo jo nepatvarumą, naujų rasti pirkti neradau, na tai didelis minusas jiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Super blenderis

Rimtas, galingas ir dar išvaizdus blenderis. Talpa apie litrą. Plaka apie minute (tai tuo pačiu ir sesijos apribojimas). Susmulkina labai gerai. Pačiam labai skanu pieno kokteiliams su pienu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Puikiai veikia

Labai patinka kad rytais nereikia gaišti laiko, o tiesiog galima "sutrinti ir keliauti". Galingi ašmenys lengvai supjausto šaldytus vaisius, o receptų knyga turi puikių kulinarinių idėjų. Smukintuvas man reikalingas daryti vaisinius kokteilius. Užšaldyti vaisiai, špinatai ir baltymų milteliai. Man nereikia jokių stebuklų, man tiesiog reikia viską sumaišyti iki švelnios konsistencijos. Ir tai veikia!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai