Atsiliepimai

Kautra Autobusai

www.kautra.lt

Atsiliepimai

om

Pirtis ant ratu

Kelione i kita miesta Kautros autobusu buvo baisi, truko oro nes neveike ar nebuvo ijungtas kondicionieriue, is ventiliacijos visai nejo oras, zmones aplink bande rankomis mojuodami vesintis. Pirtyje prakaitas taip nezlaugia kaip autobuse.

Priekyje kede buvo atlosta ir, kadangi mechanizmas sugedes, keliavau prispaustas, bet kadangi truko oro, neturejau progos i tai kreipti demesio.
Nera
0 oro, nezmogiskos salygos, net arkliams padaro kvepuoti skyles.

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Mant

skundas

Sveiki visi, normalus ir nenormalūs. Šenden ir aš noriu pasidalinti savo patirtimi. Esu labai įsižeidusi ir sukrėsta, net iki dabar oda pašiurpusi. MANO DRAUGĖ ŠENDEN BUVO APRĖKTA 11 trulizo vairuotojo. Dėl kažkokių pem centų(toks jausmas kad subednies) VAŽEVOME NUO JURBARKO GATVĖS 20:28!! PLIUS VAIRUOTOJAS LABAI SMIRDI KOJNEM! ESU PASIBAISĖJUSI ŠIŲ LAIKŲ VAIRUOTOJU ELGESIU SU KLIENTAIS!!!!!
geri ratai

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
kamile

Pasipiktinimas

Sveiki, šiandiena važiavau 20:28 su 11 troleibusų nuo Jurbarko g. esu pašiurpusi vairuotojo elgesiu su klientu, buvau apšaukta, buvo pasipiktinęs, dėl 50ct(lygtai bankrotuos),suprantu, kad šis darbas erzinantis, bet nereikia įsilieti ant keleivių, vien dėl to, kad mokykloje stumė dūra ir dabar tenka dirbti tokį darbą
.
Sutvarkykit savo darbuotojus

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rasa

Išgirskite mus

Sveiki, gal galima būtų 194 autobuso iš Kauno pilies pavėlinti pvz 17.05 šiuo metu jis išvyksta 16.55, mes nespėjame pasiekti iš darbo Kauno pilies, o norime pasiekti Ilgakiemį, čia daugelio problema. Būtumėm dėkingi.

Atsiliepimas parašytas: 2024.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Paula

Labai prastai

Šen vykome autobusu Kaunas-Kėdainiai 11:45h. Vairuotojo ižulumui nėra ribų. Ne tik jog buvom apšauktos kad nenusipirkome bilietu internetu arba kasoje ( nors internetu jie neparduodami) sulaukėm replikos kad sekanti karta būsim paliktos prie autobuso ant gatves ir niekur nevažiuosim. Žinojau kad Kautra turi problemu su vairuotojais bet kad tokiu, nesitikėjau. Visai dienai sugadino nuotaika.

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Eglė

Viskas ok

Viskas ok, bet nepatinka, kad svarbiausia "sėskit greičiau" jokios tvarkos dėl vietų, vis tik ant bilieto yra vieta ir norisi sėdėti savo vietoje, o ne ieškoti po visą autobusą kur čia prisglaust, perku iš anksto būtent tam, kad sėdėčiau šalia vaiko.

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Nemandagi vairuotoja

Kautros vairuotoja, keleiviui įsigijus internetu netinkamą bilietą, nesuteikė galimybės įsigyti reikiamo bilieto autobuse (pasakiusi man nereikia tavo pinigų), išvijo keleivį į autobusų stotį ir nespėjus nusipirkti ten bilieto išvažiavo. Labai nemaloni patirtis. Tokie darbuotojai neturėtų dirbti su žmonėmis

Atsiliepimas parašytas: 2023.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Paulina

Paežeriai- Vilkaviškis

Esu nusivylusi vairuotojo bendravimu, Romas Gelgota, Vilkaviškis. Buvau įžeidinėjima, jog nežinojau reikalavimo parodyti mokinio pažymėjimą, paduodant mokyklinį bilietėlį. Buvau išvadinta nepilno proto ir aprėkta, nesugebėjo draugiškai paaiškinti. Norėčiau, kad tokie vairuotojai nebūtų praleisti pro akis ir būtų atkreiptas dėmesys, nes tai nėra kompetentingas bendravimas.

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
tas pats

Kautros vairuotojai vis dar vagia pinigus

2022.11.30 važiuojant autobusu 8:10 Val. Vištytis - Vilkaviškis vairuotojas Jonas Ališauskas paėmęs 5€ iš manes daugiau pinigų neėmė, atsisakė paimti dar vieną 5€ kupiūrą, vietoj to pasiūlė prižiūrėti savo vaikus ir man liepė atsisėsti. Tuomet paprasiau kad paimtų 6€ iš manęs, už du žmones, vieną pilną už vaiką 10 metukų ir pilną už save, viso 6€. Tada jis vėl paprašė kad žiūrėčiausi vaikus, nors vaikai buvo atsisėdę ir kitokių nesklandumų nekilo. Tuomet paminėjau kad duotų bilietus primigtinai, viską ka vairuotojas padarė, pasakė ir vėl,, viskas gerai žiūrėkite savo vaikučius. Supratau, kad vairuotojas kėsinasi vogti pinigus neišmušdamas bilietų, prabilau ir pasakiau kad jau nepirma kartą kai tokiu būdu vagiami pinigai. Jaučiausi apvogta, kai anksčiau, per ankstesnius važiavimus su jūsų autobusais, namuose parsinesusi bilietuka, ant jo tik nuliai išspausdinti buvo, o pinigus vairuotojas ėmė iš manęs kaip priklausė. Šį kartą, man reikalaujant bilieto, vairuotojas tada grubiai reikalavo vaiko amžių įrodančius dokumentus, gimimo liudijimo. Kadangi dar nei vienas vairuotojas nėra prašes tokių dokumentų, tai niekada į kelionę jų neemiau. Galų gale apmokestino mane dviem pilnų bilietų kainomis po 4€ už vaiką ir už save. O dar buvau Jono Ališausko išvadinta snargle, atsiprašau, bet jau esu vidutinio amžiaus moteris ir taip nepagarbiai vairuotojas vadina savo klientus, tai yra labai negražu. Būkite geri žmones, uzkirskite tam kelią, manau jus nuo tų kelių euriuku nepralobsite, o tik pasijusite negerai ir skatinsite vairuotojus toliau vogti. Ar jūs vairuotojams jau tokias mažas algas mokate, kad jie vis dar vagia neisduodami bilietų?
labai bloga įmonė ir vairuotojai

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ieva

maršrutas Šiauliai-Kaunas

Rugpjūčio 06 d.17.45 val. teko važiuoti iš Šiaulių į Kauną su labai senu, siaurom sėdynėm autobusu, lauke buvo vėsoka, o autobuse apie 29 laipsniai šilumos, mano dukrytės nosis visą kelią buvo šlapia nuo prakaito, autobuso variklis dirbo garsiai kaip traktoriaus, kondicionieriaus nebuvo, o kažkoks ventiliatorius dirbo dar garsiau nei autobuso variklis, sėdynės nepatogios, o saugos diržų antgaliai visą laiką spaudė tai koją, tai klubą. Kažkoks košmaras, o ne kelionė buvo. Kaip galima vežti žmones tokiose ilgose kelionėse su tokiais sugriuvusiais autobusais.
Privalumų jokių

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.08

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai