Atsiliepimai

Atsiliepimai

Karolina

Idealus

Esu naudojusis tikrai daug telefonų lg,apple,samsung ir kt.Bet huawei honor 8 pranoko visus mano lūkesčius.Viskas veikia nepaprastai greitai ,baterija laiko puikiai,išvaizda jo puiki ir garsas puikus.Kameros nuostabios ,kadangi esu gamtos mylėtoja man reikia gero objektyvo ir su honor 8 nuotraukos lyg iš geriausio fotoaparato .Tie kas dvejoja patariu 100% šis telefonas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

JustasD

Greitas, nebrangus bei komfortiškas

Apie šį telefoną tik pagyros. Viskas veikia sklandžiai, nestringa, nelūžinėja. Pats telefono dizainas patrauklus (kalbu apie auksinės spalvos telefono korpusą). FingerPrint technologija taip pat veikia puikiai. Kaina, manau, kaip už tokį produktą - turėtų būti tikrai didesnė, tačiau dabar tik galiu pasidžiaugti, jog palyginus visai nebrangiai įsigijau šį telefoną.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Huawei Honor 8 puikus

Puikus telefonas, kas labai nustebino tai kameros nuotraukų kokybė. Ji tiesiog nereali, prilygsta Iphone 7 Plus, tačiau Honor 8 yra pigesnis 3 kartus iš Iphone. Dizainas taip pat labai labai panašus į Iphone 7. Tai manau puikus pasirinkimas, kam patinka Iphone 7 kokybė, tačiau nori turėti operacinę sistemą Android.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai