Atsiliepimai

Finansinis stalo žaidimas "Pinigų srautas 101"

Atsiliepimai

Gintas2014

Puikus mokomasis žaidimas

Sužinojau apie šį žaidimą iš Kijosakio knygos ir tada visur jo ieškojau. Tikras žaidimas yra brangus, todėl susiradau, kad tą patį žaidimą galima pažaisti internetu su žaidėjais iš viso pasaulio. Žaidimas įdomus, tiesa, gana greit perprantamas. Suteikia šiek tiek investavimo ir pinigų valdymo žinių. Pažaidus kelis kartus, jį turėtų perprasti kiekvienas, ypač skaitęs autoriaus knygą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Labai įdomus žaidimas jau vyresniesiems!

Šis žaidimas yra daug įdomesnis už Monopolį, nes jo visas turinys susietas daugiau su šiandiena, ir pateikiama nemažai investavimo būdų.
Žaidimo tikslas pabėgti iš žiurkių rato ir pasiekti finansinę laisvę. Kiekvienas žaidėjas gauna tam tikrą profesiją bei atlyginimą, kurį kiekvienas žmogus gauna skirtingą užlipus ant atlyginimo langelio - taip renkami pinigai, su kuriais vėliau ištraukus smulkaus arba stambaus pasiūlymo korteles galima investuoti į verslą, auksą, nekilnojamąjį turtą arba tiesiog grąžinti esamas skolas. Šis žaidimas parodo realią situaciją, kaip ir būna gyvenime :) dažnai gali ištraukt MENKIENIŲ kortelę, kur tiesiog turėsi kažkokių neplanuotų išlaidų. Iš žiurkių rato išeina tas, kurio pasyvios pajamos viršija išlaidas.
Žaidimas tikrai naudingas, vėliau labiau susimąstai ir realiame gyvenime, kaip gauti daugiau pasyvių pinigų, kurie plauktų į tavo sąskaitą nepriklausomai nuo to ar dirbsi ar ne. Aišku dažnai šio žaidimo neprižaisi, nes bent jau man, kai žaidžiau antrą savaitgalį iš eilės, jau nebuvo taip įdomu. Tačiau padarius pusmečio ar metų pertrauką ir vėl gali mėgautis žaidimu :) Žaidimas nėra pigus (mačiau dabar akcija 79 eur), gal pirkti naują ir nelabai apsimoka, galima susirasti kur nors padėvėtą arba išsinuomoti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Justinaa
Sveiki, kur galima ji nusipirkti?

Justinaa parašė klausimą 2018.12.19

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti