Atsiliepimai

Fashion Zone

www.fzone.lt

Atsiliepimai

Dovilė

Kokybė prasta

Ankščiau kai buvau paauglė, tai dar pirkdavau kažką iš Fashion Zone, tačiau dabar kiek pastebėjau, tai kokybė tikrai suprastėjusi, o kainos nėra jau tokios mažos. Tai manau parduotuvė labiau tinkanti brestančioms panelėms, joms kokybė dar nelabai rūpi. O vyresnioms, tai ši parduotuvė yra skurdoka, geriau sumokėti daugiau, bet nusipirkti kokybišką daiktą, kuris patiks tiek tau tiek aplinkiniams.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Vienkartiniai daiktai

Prekės gražios iš pirmo žvilgsnio, bet kiek esu ką pirkusi ar gavusi dovanų, tai galiu pasakyti, kad labai prasta kokybė: greit nulūžta. Gal čia tik man taip nepasisekė, bet kažkaip per brangu mokėti tokius pinigus už daiktus, kurie labai greit susigadina, nors iš pažiūros ir gražiai atrodo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Tragiška kokybė

Nemėgstu šios parduotuvės. Joje beveik visi gaminiai atrodo labai pigiai, o kainos užkeltos. Kiek teko turėti juvelyrikos gaminių iš šios parduotuvės - visi labai greitai sulūžo. Šią parduotuvę apeinu ratu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Fashion Zone

Keletą kartų teko lankytis šioje parduotuvėje, tai parduotuvė yra puiki, tiems kurie ieško kažkam dovanų. O šiaip gaminiai yra grynai kinietiški, kur panašius galima rasti tuose pačiuose internetinėse kiniečių parduotuvėse, bei žinoma keletą kartų pigiau. Jeigu neturit laiko pakol atsiųs, tai Fashion Zone yra išsigelbėjimas :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Paprastų papuošalų parduotuvė

Puiki, nebrangių papuošalų parduotuvė. Labai didelis auskarų pasirinkimas. Visada galima rasti tinkamiausią variantą už prieinamą kainą. Nors papuošalai nesidabriniai ar auksiniai, tačiau paprasti papuošalai tinkami būtent kiekvienai dienai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai