Atsiliepimai

Atsiliepimai

Revoltino

geras už jo kainą

Pakankamai pigus su gan gerais parametrais. Ekrano matrica bloga, spalvos blankios, žiūrint iš šono į monitorių atsiranda šėšėliai, nesimato ekrano, tad pasižiūrėti su hebryte koki vazdo įrašą, nekalbant apie kokį filmą tikrai nepavyktu. Darbui ir tik darbui, gal kokiam conter strike 1.6 dar, l2 irgi traukia gerai, bet apie galingus žaidimus galima pamiršti. Kompas merginoms tikrai manau geras, pilnai užtenka greitai naršymui ir darbui su programomis, gerai traukia photoshopą ir kitus foto redaktorius. Gera komplektacija už prieinamą kainą, patariu

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Viskas, ko galima prašyti už tokią kainą

Naudojau šitą kompą beveik du metus. Skųstis už tokią kainą tikrai nepadoru. Darbui, naršymui jo parametrų užtenka pilnai, be to, galima ant silpnesnės grafikos žaisti daugumą žaidimų. Tiesa, pats dizainas truputį griozdiškas ir atgyvenęs, bet visumoj, už nedidelę kainą gaunate patikimą visų galų partnerį. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Šaunus laptopas

Kadangi esu studentas, tai nešiojamas kompiuteris kaip ir būtinybė. Pirmus dvejus metus naudojau kitą laptopą, tačiau visiškai nepatempdavo net paprasčiausių žaidimų, office programų ir nuo ilgo naršymo labai įkaisdavo. Todėl nusprendžiau įsigyti naują, apie kurį dabar ir papasakosiu. Pirmus dvejus metus vėlgi veikia nepriekaištingai, jokio lag'o kaip sakant, gali žaisti ir aukštesnėmis grafikomis kokius nors tai žaidimus. Pavyzdžiui Counter-Strike:Global Offensive FPS netgi 150 surenkama, tai manau gana neblogai. Galbūt kokių GTA V ant gerų grafikų ir nepatemptų, tačiau išbandyti žaidimus galima. Apie darbines programas iš vis nešneku, veikia kaip bitutė. Tačiau artėjant į pabaigą garantiniui - pastebimas kompiuterio aplėtėjimas, pradeda greičiau kaisti, matyt jau ir dulkės susikaupė ir panašiai. Tačiau tie, kurie naudoja laptopą pagal paskirtį, iš ties geras pasirinkimas, na nebent naudojate jau kažkokias "kosmines" programas, kurios daug siurbia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai