Atsiliepimai

Atsiliepimai

T332

Skypark Vilnius Outlet

norejome atsikeisti zetonus i eurus, cekio mums niekas nedave, ir buvo atsisakyta juos apkeisti.! tikrai nusivyliau tokiu siauru poziuriu jusu darbuotoju i klienta , ir nepagarba. Tikrai niekam nerekomenduosiu sitos vietos, isigykite kompetingesniu darbuotoju. Su tokiu poziuriu toli nenueisite

Atsiliepimas parašytas: 2024.03.27

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Ingrida

Personalas

Personolas sedi telefonuose , lauko durys atvyros pasiteisinimas mes negalim sužiureti kiek praeinu sedi telefone .
Tulikai netvarkyti smirdantis !
Vyrukas iš personalo atejas aiškina kiek mano vaikui metu . Buvom nuo 13:00 iki 18:00 iki 18:00 6 metų vaikas galejo but vienas pasikeitus ar atejus personalui nebegalejo . Apsurdas

Atsiliepimas parašytas: 2024.02.18

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Joris

Nesamone. Atejau pasilinksminti o gavosi taip,kad to net nespėjau padaryti.

Kaip skypark darbuotojas sako,kad čia nieko veikti negalima. Ir ištisai už menkiausia taisykliu pažeidima mus išvaro 10-30 min. Galu galiausiai skyparko darbuotojas po išvarymo mus pradėjo photografuoti ir mums sakė,kad jo tikslas nufotografavus parodyti savo bendradarbiui, kad kita karta darbuotojas iškarto mus iškart išvarytu.Nors, nei kokio sutikimo mes jam nedavėme tai daryti

Atsiliepimas parašytas: 2023.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Viltė

Niekada nesilankykit

Nemalonus ir nemandagus personalo bendravimas su lankytojais. Ne su vaikams tokiems žmonėms dirbti..
-
Personalas nemandagus

Atsiliepimas parašytas: 2023.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Rūpinta

Jau reikėtų rekonstrukcijos Ogmia miesto

Visas kažkoks murzinas, prasmirdes. Nemalonu būti viduje. Gaila, iskikures patogioje vietoje, bet gimtadienio svest geriau pavaziuot i naujesni, kad ir nelabai patogi lokacija.
vaikams patinka, malonios darbuotojos

Atsiliepimas parašytas: 2023.10.23

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Karina

Blogiausias aptarnavimas

Vakar teko papulti į nemalonią situaciją. 11 valandą buvome pakviesti į gimtadienį, atvažiavus į Ogmios miestą ,,Sky park’’ priėjus prie darbuotojo, norint paklausti kuriam kambary vyksta gimtadienis, darbuotoja URTĖ pasakė, kad pas jos išvys nevyksta gimtadieniai tik Pilaitėjė Outlete, parodžius jai pakvietimą kur parašytas yra adresas, jinai atsakė, kad šito pakvietimo tipas yra senas, ir įrašytas senas adresas. Net nepažiūrėjus į knygelę arba paklausius kitus darbuotojus ji iššiuntė mus į Pilaitę. Aš su vaiku greitai susiruošėm ir nuvažiavom į Pilaitė, ten 2 malonios merginos, patikrino pasakė kad pas jos gimtadienio tokio nėra, bet tuoj pasitikslins, paskambino į Ogmios skypark ten patikrino ir pasakė, kad taip pas mus vyksta. Aš ir vėl turėjau greitai per blogą orą važiuoti į Ogmios miestą. Ten suradau kitą darbuotoją, kuri pasakė kuris kambaris, nuvedžiau vaiką , kuris vėlavo valanda laiko. Priėjus prie kasos, išsiaiškinti, darbuotoja URTĖ pamačius mane iškart pasitraukė ir net neatsiprašė. Darbuotojai nieko neatsakė, išklausė ir viskas... Sugadino vaikui gimtadienį, kuri labai laukė. Taip pat mano nervus ir sugaišta laiką, nors turėjau planų. Vaikas turėjo tik valandą laiko pasidžiaugti pramogom. Tikiuosi, kad į tą atsiliepimą reaguosit, ir su darbuotoją pakalbėsit. Blogesnio aptarnavimo dar nebuvau mačius.
neturi.
geru darbuotojų

Atsiliepimas parašytas: 2022.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Artemide

Personalas tragiškas

Kas atrenka tokias rėkiančias ant mažų vaikų 20metes? Ne, jos neduoda pastabų, jos tiesiog žviegia, pravirgdo mažus (ikimokyklinio amžiaus) vaikus iki pasikukčiojimų. Pasakiau, kad nerėktų ant mano vaikų, galima normaliai pasakyti, nieko blogo ar baisaus jie nedarė. Tuo labiau, kokią teisę turi taip ant jų staugt? Aišku ir man akis draskė ir dar buvau aprėkta. Baisu, čia rimtai taip įmonė rizikuoja savo įmonės įvaizdžiu tokiais nekompetetingais darbuotojais? Neperdedu, buvo liudininkų.
Pats žaidimų kambarys
Personalas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.01

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Raimonda

Labai blogas treneriu elgesys

Treneriai esantys salėje keikiasi, rėkia ant vaikų ir turi numylėtinius kuriems suteikia teisę elgtis kaip jie nori, o kiti turi kentėti. Aš niekada daugiau nebesilankysiu skypark Vilnius. Patariu kartais prižiūrėti savo darbuotojus.
Nėra jokių privalumų
Viskas ką išdeščiau atsiliepime.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Danas

Storžievis darbuotojas

Jei norite, kad vaikas apsiverktų chamiškai nuvytas nuo batuto - keliaujate į skypark Vilnius. Ne kojos daugiau ten. 5 metų vaikui pasakymas: "eik iš čia, čia mano batutas", nėra tinkama citata bet kokiame darbe su vaikais.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.07

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:
Evaldas

Smagi vieta

Kadangi pats mėgstu aktyvų laisvalaikio praleidimą, tai retkarčiais šaltais žiemos vakarais mėgstu apsilankyti Skypark. Tai tikrai nuostabi, bei smagi vieta, kur galima su draugais linksmai praleisti laiką bešokinėjant ir griuvinėjant. Malonus aptarnavimo personalas. Rekomenduoju, kam atsibodo gyvenimo rutina ir nori išbandyti ką nors naujo, bei nebrangaus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Prisijunk

Prisijunk vertinimui:

Klausimai ir atsakymai