Atsiliepimai

Atsiliepimai

Povilas

Vienas labiausiai vykusių modelių

Patikimas ir ypač patogus rankoje. Jis iki šiol gana greitas ir tikslus bet kokio naudojimo įpročiam, o išrankiausiems vartotojams galima ir Root pasidaryt, tada visiška laisvė atsiveria.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Labai patenkintas

Ilga laika naudojausi Samsung telefonais. Po to, kai vienas is modeliu pradejo sprogineti, galvojau, kad teks pereiti prie kito gamintojo. Bet isdrysau pasilikti su samsung ir isigyti S8 modeli. Ir ne kiek nepasigailejau. Labai patiko. Visom prasmem. Tiek kamera, tiek greiciu, ir surinkimo kokybe labai gera.
Kamera, Ekranas, Greitis, Surinkimo kokybė
Kaina

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Nieko gero

Daug kas giria jį giria, bet aš būsiu priešingos nuomonės. Eilinis Samsung žaisliukas. Taip, padidintas ekranas yra kažkas naujo, tačiau tuo pačiu jis yra klaikus - tokį dydį matysit tik kol naudosit Samsung programas ir šiaip po telefoną landžiosit. Įsijungsit žaidimą/filmą/kitokią, mažesnio biudžeto programą(kalbu ne apie facebook ar dar ką), matysit juodus kraštus, nes visa tai nėra optimizuota tokiam ekranui. Pirštų atspaudų skaitytuvas yra klaikioje vietoje, nepatogu. Kaina kaip visada, labai aukšta, kuri per porą mėnesių gerokai smuks.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Labai patiko

Esu nustebęs nuo S8+ modelio. Toks neįprastas (turiu omenyje jo ilgį ir naują dar niekur kitur nematytą ekraną). Daugeliui nepatinka pirštų antspaudų jutiklis, o tiksliau jo vieta. Bet galiu teigti, jog vieta mano rankoms labai patogi, ir prie kameros pirštas nelenda. Beje, šis modelis neturi jokių kitų minusų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Operacine sistema

Pats telefonas monstras, bet operacine sistema pradės strigineti po keliu mėnesiu, čia tik laiko klausimas kada. Geriau nusipirkti iphone 7 negu samsung'a su android operacine sistema.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

liubertas

Nuostabus telefonas

Puikus telefonas, norintiems mažo svorio tačiau, didelio telefono. Spalvos ir kamera mane nustebino labiausiai, tokios raiškos telefone nesitikėjau, o nuotraukos darytos telefonu prilygsta profesionaliam fotoaparatui. Kol kas rinkoje už šį telefoną nieko geriau nematau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puikus naujasis Samsung produktas

Samsung Galaxy S8 - ko gero vienas geriausių telefonų šiai dienai esantis pasaulyje. Vienintelis minusas ko gero yra gana didelė kaina (800 Eur) bet manau, kad telefonas vertas šių pinigų. Lietuvoje neseniai pasirodęs telefonas pasižymi ypatingai dideliu ekranu, kadangi neliko "home" mygtuko, visą priekį dengia ekranas. Telefonas turi labai daug operatyvios atminties (4GB) bei talpią bateriją (3000mAh) Kiek gal nuvylė specifikacijos ties kameros galimybėmis, kurios siekia "vos" 12 mgpx, bet nepaisant to, ne visada tie megapikseliai viską lemia, nes nuotraukos pavyksta tiesiog fantastiškos, kaip iš geriausio fotoaparato. Šiek tiek gaila, kad telefonas neturi radijo, bet už tai kaip jau įprasta - turi NFC funkciją. Telefonas patenkino visus lūkesčius ir juos gal net viršijo. Po fiasko, kada Samsung telefonai užsidegdavo, manau, kad su šiuo telefonu Samsung grįš į aukštumas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai