Atsiliepimai

L'oreal micelinis vanduo

Atsiliepimai

RTS

Tiesiog tobulas micelinis vanduo

Labai patiko, kad puikiai nuvalo net ir vandeniui atsparų tušą. Nedirgina odos ir yra bekvapis. Po šio micelinio vandens panaudojimo oda tampa švelni, nėra lipnumo pojūčio. Kaina taipogi nėra didelė. Tikrai rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Puikus micelininis vanduo

Labai geras micelininis vanduo, puikiai tinkantis ir jautriai odai, gerai valantis ir odą, ir tušą. Juo nusivalius, nebūtina nusiplauti veidą vandeniu, o tai patogu kelionėse.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

savaniukas

L'oreal micelinis vanduo

Micelinis vanduo gana kokybiškas tačiau gana prastai nuvalo blakstienų tušą. Kadangi mano akys gana jautrios tai pasinaudojus priemone man šiek tiek griaužė akis, tai akių zonos aš nerekomenduočiau valyti su šia priemone, ypač jei akys jautresnės. Odos nesausina, nejautrina. Aš jį vertinčiau gana vidutiniškai, produktas gana neblogas tačiau nesuteikia to gaivinančio odos jausmo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Vienas geriausių produktų

Tai yra vienas geriausių micelinių vandenų, kuriuos tik teko naudoti. Nuo jo negraužia odos, jis puikiai nuvalo makiažą ir atgaiviną odą. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Mano mėgstamiausias micelinis vanduo

Puikus kainos/kokybės santykis, naudoju kokį trečią buteliuką. Kiti pigesni miceliniai vandenys (mixa, garnier) tikrai neprilygsta šiam miceliniam vandeniui - jo reikia labai nedaug, makiažą (net vandeniui atsparų tušą) nuvalo nepriekaištingai, nepalieka lipnios plėvelės, neerzina odos. Už šią priemonę žinau tik vieną geresnę priemonę - Biodermos micelinį vandenį, tačiau šis loreal vanduo yra bene perpus pigesnis. Rekomenduoju visoms, ypač turinčioms jautrią, į alergijas linkusią odą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Puikus micelinis vanduo

Šis micelinis vanduo puikiai pašalina makiažą, nepalieka ant veido jokio lipnumo. Šis vanduo labai atgaivina veido odą, o kas svarbiausiai jog jis visiškai be jokio kvapo. Rekomenduoju!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai