Atsiliepimai

Hostinger.lt

www.hostinger.lt

Atsiliepimai

DEZAVU

Nemokamas - gerai.

Teko naudotis nemokamu hostinger hostingu, tai tikrai labai šaunus dalykas, nes resursų tikrai normaliai suteikia ir gali išbandyti kaip atrodys tavo page ir panašiai. Problema vienintelė, jog visgi tai yra nemokamas hostingas, kuriame yra reklamų bei dažnai nulūžinėja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Puikus hostingas tokiai svetainei kaip mano

Turiu savo svetainę kur rašau blogą ir į diena apsilanko apie 200 žmonių,tai puikiai laikosi ant šito hostingo, na pastebėjimų kažkokių kaip ir neturiu ,bet ir trūkumu nėra, apibendrinus: atlieka viska taip kaip turi atlikti elementarus hostingas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Nepatiko

Naudojau tik nemokamą hostingą, todėl turiu tik tokį atsiliepimą: Turint didesnio lankomumo svetainę, dažnai yra viršijamas CPU limitas, dėl šios priežasties svetainės veikimas yra sustabdomas. Taip pat palikus svetainę ilgesniam laikui be administravimo arba tiesiog, neprisijungus prie administravimo panelės, jie pasilieka teisę anuliuoti tavo paskyrą ir tokiu būdu viskas, kas joje yra, pašalinti. Rekomenduočiau šį tiekėją tik pradinio lygio testavimo tikslams, kitais atvejais daug patogiau užsisakyti atskirą tam skirtą serverį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Geras nemokamas hostingas

Laikau čia nesudėtingą paprastą tinklapį. Galiu pasakyti, kad viskas veikia puikiai, resursų pakanka, patogus valdymas ir jokių įkyrių reklamų. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai