Atsiliepimai

Atsiliepimai

Auksė

Pristatymas

E.vaistinės aptarnavimas tiesiog baisus, per 4 d.d. negavau vaistų užsakytų internetu. Nors pagal svetainės informaciją turėčiau gauti per 1-2d.d. Niekas nenori komunikuoti, nepraneša, kad užsakymas vėluos. Tikrai kreipsiuosi į vartoyojų teises dėl melagingos informacijos skleidimo ir klianto klaidinimo. Kaip tokia vaistinė dar dirba.

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marija

tragiškas aptarnavimas

Dar nesu susidūrusi su tokiu tragišku aptarnavimu. Užsakius 2022-08-29 09:32val Detralex internetu ir APMOKĖJUS, pristatymas turi būti per 1-2dd. 2022-08-30 15:15 paskambunusi arogantiška ponia/panelė leido sau paklausti, ar man reikia to užsakymo ir gal ji gali telefonu mane pagydyti.
Reiškia, jie sau leidžia spręsti, kada tau reikia užsakytų prekių ir ar tau jų iš viso reikia. Nors pinigėlius sėkmingai jau paėmė .
Arogancija, chamiškumas, visiškas nesiskaitymas.

Atsiliepimas parašytas: 2022.08.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

19680117

Vaistininkas Žavinta Kličienė

Nuostabi vaistininkė, Žavinta Kličienė, kuri padeda, ne tik patarimais apie vaistus, bet padeda nunešti iki mašinos visus mano ryšulius, turiu sunkų ligonį tai dažnai lankausi eurovaistinėja Klaipėda Liepų 81, nuoširdus ačiū,gražių ir sveikų švenčių.

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ačiū Monikai ir kartu dirbusiems 2021.09.28 apie 17val

Dėkoju nuoširdžiausiai už laiku suteiktą pagalbą, labai sunkiu momentu sutrikus sveikatai visiems tuo metu dirbusiems, eurovaistinej Gedimino 18

Atsiliepimas parašytas: 2021.09.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Nuostabus aptarnavimas

PC Big, Eurovaistinėje, kosmetikos skyriuje, dirba nuostabi konsultantė Renata. Aptarnavimas nepriekaištingas, konsultantė labai maloni. Būtų nuostabu jei tokios konsultantės dirbtų visur.

Atsiliepimas parašytas: 2021.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

As

Konsultantai internetu gluši..

Kiek tik tenka kreiptis pagalbos per internetinę eurovaistine.lt konsultaciją online, visą laiką konsultantų reikia laukti puse val kol atsakys į laba diena.. kolkas tik konsultantė Laura daro klaidas..klausiau dėl sąskaitos kada man atsiųs, o jie atsiunčia kažkokį š.. kurio man nereikia..????
Tikiuos kad dėl šio atsiliepimo bent kas nors is kompetetingesnių vaistines darbuotojų konsultantams praves pamokėlę kaip įjungti smegenis
Nekompetetingi konsultantai

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ramunegen

Nusiskundimas del eurovaistinės vaistininkės

Šiandien lankiausi Gabijos 30 -Vilnius vaistinė, norėjau mamai nupirkti B vitamino leidžiamo, vaistininkė senyvo amžiaus moteriškė, trumpais juodais plaukais, su akinukais, manes paprašė dokumento, nes vaistas receptinis, paminejau kad turiu tik asmens kodą mamos, pasakė, kad reikia bent nuotraukos ID, ar paso, skambinau mamai paprašiau, kad atsiųstų man, atsiuntė padavus vaistininkei nuotrauką su ID, pasake, kad ji nieko nemato ir kad aš padiktuočiau asmens kodą, kur galėjau ir prieš tai padiktuoti, bet tiesiog ji bandė eilinį kartą išvesti mane iš kantrybes (prieš mėnesį buvau atėjusi pirkti IBUPROFEN SIROMED, 400mg, plėvele dengtos tabletės, N10 ir liepė duoti receptą, kur vaistas ne receptinis) , paklausius jos kodėl taip elgiasi, ji man atsakė, kad išvis nieko man nebeparduos! Tai paskutinis kartas su Eurovaistine, nebe kelsiu ten kojos aš Syvenime ir mano šeimos nariai. Ši vaistininkė yra tikrai neadekvati asmenybė, nežinau kodėl ją ten dar laiko, pats metas į pensiją.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Henry

Ačiū Astai Alisauskienei

Dėkojame Astai Alisauskienei iš VCUP Euro vaistinės. Sužavėti jos bendravimu su klientais ir žiniomis apie vaistus. Visuomet gaudavome gerų patarimų. Asta yra empatiška, suprantanti kliento problemas ir tiksliai žino kaip spręsti

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Neatsakingas elgesys

Buvau šiandien eurovaistinėje pirkti senjorui vaistų. Klientai laukia lauke, kas 2 metrai - liuks, saugosi žmonės, nes į vaistinę eina tik po 1 žmogų. Nupirkau vaistus, išeidama tikėjausi rasti dezinfekcinio skysčio rankoms-nes duris reikia atsidaryti ranka, be to, maža kuo sergantis žmogus lietė rankeną ar mygtukus PIN kodo suvedimui... Skysčio NĖRA. Maximoj yra ir dezinfekcinio skysčio, ir pirštinių, o VAISTINĖJE - NĖRA. Dalį pelno galėtume skirti ir savo klientų saugumui tokiu ypatingu metu. Veiksmo vieta - Panevėžys.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ugnė

Aptarnavimas baisus

Sveiki, Alytuje Santaikos g. Maximoi esanti euro vaistinė, darbuotojų elgesys pritrenkė šiandien.. esu Jūsų nuolatinė klientė daug metų perku Janeiredale kosmetiką, rekomenduoju ir kitiems, šioje vaistinėje apsipirkinėju ilgą laiką, taip pat užisakau internetu, šiandien pasiūliau mamai nuvažiuoti su manimi išsirinkti jai tinkamas spalvas, nuvažiavome, nuėjusios į vaistinę iš vienos darbuotojos iš karto sulaukėme kreivų žvilgsnių, na kadangi aš žinau visą kosmetiką man pagalbos nereikėjo, pardavėja vaikščiojo ratais ir stebėjo mus.. toliau pabandėm vieną pudrytę netiko, kitą, sakau kompaktinę pudrą išsirinksim, okey šepetėlių NĖRA, su pirštu patepiau mamai ant rankos... išsirinkom spalvą tada šešėlių spalvą padėjau išsirinkti, na kaip ir viskas aišku, išsirinkom, išėjom, pribėga prie manęs ta pardavėja kur žvairavo į mane, sako tu pavogei lūpų blizgį! Sakau ta prasme sako po jūsų jis dingo, pasiūliau jai nueiti į vaistinę ir parodyti savo kišenių tūrį, sakau pažiūrėkite gal užkritęs ar panašiai, pradėjau imti iš kišenių viską sako nereikia man gali nerodyti, aš jai pasakiau kad esu nuolatinė klientė ir aš va dabar galiu paimti ir nupirkti jai šita visą kosmetiką kas ten stovi ir padovanoti, nesu asociali ar vagis kad neturėciau 30€ lūpų blizgiui, pradėjau klausti o kur kosmetikos šepetėliai sako korona juk, gerai korona tai korona o kodėl tada nepaimti iš stendo lūpų dažai per juos didesnė tikimybė užsikrėsti, pardavėja pasimetusi sako gerai eik iš čia, nu atsiprašau taip tikrai nederėtų elgtis, prie kelias dienas pirkau už beveik 200€ kosmetikos o šiandien apkaltino jog pavogiau lupų blizgį už 30€, atsiprašymo nesulaukiau ir dar ižūliai pradėjo kalbėti, paskambinau draugei visažistei papasakojau sakė tikrai niekam neberekomenduos ir pati nebepirks iš Alytaus jei toks bendravimas su nuolatiniais klientais..visa kosmetika kaio visada netvarkinga, šešelių, pudros visur pribirėje, pieštukai apterlioti, vietoi to kad klientus atbaidytų ir kaltintų nebutais dalykais, galėtų kosmetiką sutvarkyti, ne iš vienos darbuotojos girdžiu kad niekas is jų neperka šios kosmetikos dabar suprantu kodėl...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Otilija
Kodėl daugiau negu dvigubai pabrango kompensuojami vaista i Valsacor ir Esforge HCT

Otilija parašė klausimą 2018.07.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti