Atsiliepimai

Atsiliepimai

Versus1994

Įdomus pojūtis po dantų išsivalymo

Ši pasta nėra bloga, naudojau seniau porą kartų. (esant akcijoms) Balina ir išvalo gerai, palieka pakankamai gaivų burnos kvapą kas man yra gan svarbu. Kaina akcijos metu tikrai gera, nesusilaikydavau nepirkęs ir šiaip pasta nėra iš brangiųjų. Vienintelis keistas dalykas joje yra pojūtis po dantų išsivalymo. Ši pasta lyg ir kažką palieka po savęs, ko vandeniu tu neišskalausi, tačiau tai nėra nemalonus pojūtis, prie jo priprantama.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Wimimi

Man netiko

Bandžiau šia pasta , ir nepatiko. Toks jausmas kad palieka ant dantu "smielio" sluoksni, lig pasta iki galo ne išsivalitu. Pora kartu esu pirkusi ir nesunaudojau iki galo, neištverus pirkau kita. Gaivumas po valymo ilgai nesilaiko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

keista pasta

Prieš kelerius metus naudojau šią pastą, atrodydavo tais laikais, kad dantukus neblogai šviesina. Tačiau išsivalius ta pasta dantis, vėliau po kelių minučių atrodo ant dantenų ir visur kitur burnoj prisidarp baltų gleivių keistų, kurias norisi pašalinti iš burnos :) nežinau, dėl ko toks keistas efektas, kažkas matyt sudėtyje yra, kad paveikia burnos gleivinę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai