Atsiliepimai

Charlot

www.charlot.lt

Atsiliepimai

petrasr

Nusivylęs

Iš esmės, kad asortimentas iš ties didelis, prekių nei kiekis nei kokybė nesiskiria nuo to, ką gali rasti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose. Aptarnavimas be abejo čia atskiras, ir jis nėra blogas, kokybės atžvilgiu neįžvelgiu didelio skirtumo. Daiktai taip pat genda, nėra ilgaamžiai, ir tenka keisti nuolat. Tad permokėjimas garantuotas, o kokybė tokia pati.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Yra kur tobulėti

Neblogas prekių asortimentas, kurias galima iš karto ir nusipirkti. Kalbant apie katalogą, norimą dalyką įmanoma rasti, bet reikia įdėti šiek tiek pastangų, galėtų tą vietą aptvarkyti, padaryti prekes labiau pasiekiamas, arba tiesiog sudėti viską tvarkingiau ir labiau prižiūrėti lentynas. Įvertinimas mano geras, bet iš tikrųjų, vertinti galima ir 3 iš 5 žvaigždučių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Patogi, maža, legvai randama

Charlot kanceliarinių prekių parduotuvėlės yra bemaž kiekvienam didesniam prekybos centre. Prekės kokybiškos, tačiau kainos tikrai nėra draugiškos pirkėjui. Pačios parduotuvės taip pat labai mažos, sugrūstos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Įprasta kanceliarinių prekių parduotuvė

Parduotuvėje didelis prekių pasirinkimas, nuo įvairaus popieriaus, tušinukų iki verslui reikalingų dokumentų ir panašių reikmenų. Kainos gan aukštos, kai kurias prekes galima rasti įprastose Maxima, Rimi ir pan. parduotuvėse už dvigubai mažesnę kainą, o kokybė nė kiek ne prastesnė. Tai šiek tiek nuvilia, tačiau norint kažkokios rečiau randamos prekės, parduotuvė puiki.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai