Atsiliepimai

Zara Parduotuvė

www.zara.com/lt

Atsiliepimai

Vilius

Konsultantas Vainotas Jakštas

Puikus konsultantas! Atsakingas, darbštus, komunikabilus! Vainotas turi puikų aprangos skonį bei mano nuomone, išskirtinį požiūrį į einamas pareigas. Rinkausi kostiumą darbo pokalbiui ir galiu pasakyti, kad su konsultantu tikrai neprašoviau. Labai retai sutinki tokius geranoriškus, atsidavusius savo pareigoms, darbuotojus. Dažnai darbuotojai neatsižvelgia į klientų poreikius, paprasčiausiai numodami ranka, tačiau Vainotas - kitoks. Mano nuomone, Apranga Group turėtų atsižvelgti į mano, kaip kliento nuomone, - pakelkite vaikinui atlyginimą, paaukštinkite pareigose, tokius darbuotojus kaip Vainotas reikia puoselėti. Tokių dabar, palyginus, tikrai nedaug :)
Puiki kliento aptarnavimo kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danute

Konsultantas Vainotas Jakštas

Šiandien su sūnumi aplankėme atsinaujinusią Zara parduotuvę Vilniaus Akropolyje... Pirkinys buvo neeilinis ir svarbus, esu nekompetetinga šiuometinėje madoje, kol sūnus rinkosi pirkinį, priėjau prie dirbančio vaikino ir paprašiau pagalbos. Ne tiesiog į kurią pusę eiti ar kur iškabinta šis bei tas, bet padėti suderinti, sukomplektuoti nuo viršaus iki apačios... Negalėjau patikėti to darbuotojo pastangomis, mes nespėjome matuotis kiek jis mums atnešė visokių puikių atspalvių derinių (nuo viršaus iki apačios). Darbuotojas turi puikų skonį ir supratimą kokiai progai kas tinka, fakturas ir t. t.... O svarbiausiai, labai malonus, išmanantis, judrus, kompetentingas tiek bendravime, tiek žiniose. Atsiskaitant neištvėriau ir paklausiau vardo ir pavardes, nes taip aptarnauja tik Holivudo filmuose :), tai buvo: Vainotas Jakštas. Nuoširdžiai dėkojame Jam, už mums svarbų apsipirkimą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Irute

Baisu

Teko apsilankyti Vilniaus akropolyje esančioje zara parduotuvėje, ieškojom vyrui marškinių, iš tolo pamačiau dvi konsultantes, kurios stovėjo deliojo rūbus ir labai garsiai dalinosi savo gyvenimiškomis problemomis. Priėjau pasisveikinau ir paprašiau , kad padėtu rasti marškinėlius. Atsakymas mane pribloškė - (sako) Tai va ten yra marškiniai eikit patys ir ieškokite niekuo negaliu padėti. Na aš nežinau pirma karta taip nutiko, kad konsultantės ne pačios priena ir pasiūlo padėti, o net paprašius nepeši jokios pagalbos... Labai gaila, bet dėl tokių darbuotoju nebesinori grįžti i tokia parduotuve :)

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Domciara

Zaros personalo nemandagumas.

O zaros darbuotuotojai yra mokinami su klientais elgtis bjauriai, ar kaip? Kiek tik teko lankytis Vilniaus akropolio, ozo, gedimino pr. kauno akropolio zarose, kiekvieną kartą nenustebina su savo bjaurumu ir požiūriu į klientus. Nedirbkite darbo, kur reikia bendrauti su žmonėmis, jeigu nemokate. Absoliučiai jokios pagarbos, ne tik kaip klientui, bet ir kaip žmogui. Tegul mergina, dirbanti Vilniaus Gedimino pr. zaroje nusivalo savo kilometrinius antakius, nes per juos tikriausiai nemato, nei su kuo, nei kaip bendrauja.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Bjauri konsultantė prie vyr rūbinių

Akropolis, Vilnius Zara, data: 2019 11 16 apie 20:10h. Prieini gražiai , paprašai atnešti striukę reikiamo dydžio, nes salėje nėra. Nei laba diena nei viso gero, pakėlė akis, žiauriai nepatenkinta, be žodžių, tartum aš princesei patrukdžiau :D ji turbūt nekenčia visų žmonių. Nei kažko prašyt nesinorėjo daugiau nei nk. Plaukai vidutinio ilgi, šviesiai rudi ar geltoni.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaiva

Apgailėtina pardavėja

Visad perku internetu ir niekad nebuvo bėdų, kol neaptarnavo išsižiojus Milena ir kita jos kolegė.. pasikniso truputi siuntos ir sako nėra nieko, negaliu padėt, nieko nežinau, man čia nepriklauso. Labai negražiai bendravo maždaug eik tu na.. iš čia.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Samanta

Apgailėtinas personalas

Parduotuvėje dirba neišmanėlės konsultantės. Ko paklausi, to negausi. Situacija: reikalingas striukės S dydis. Susirandu internete, kad toks striukės dydis ir Gedimino prospekte esančioje ZARA parduotuvėje, nuvykus ten, man pasako, kad nėra ir sistema „blogai rodo“. Nuvykstu į Akropolį, išsirenku kito modelio striukę, bet ten taip pat nėra reikiamo dydžio. Man pasako, jog Gedimino prospekte yra net 4 vienetai reikalingo dydžio. Atvykus ten, man pasako, kad tikrai nėra ir jos nėra už tai atsakingos, kad sistema blogai rodo. „Matot, išpardavimas ir mes net nežiūrime į sistemą, t.y., jos net netvarkome“. Čia pasiteisinimas? Sistemos sutvarkymas yra vienas iš darbų. Pardavėjos nemoka reaguoti į kritiką, net nepaiso pasakytų pastabų.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

arnoldasz

Prabangūs vyriški drabužiai

Gera parduotuvė. Galima rasti madingu vyriškų drabužių firmos Zara. Kainos normalios kaip už tokius gerus drabužius. Matau, kad žmonės iš tikrųjų daug perka ten. Vyrams yra iš ko pasirinkti jei nori gražiai ir madingai rengtis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spirgis111

Nieko gero

Teko užsukt kelis kartus, tai drabužiai ne tai, kad kažkuom išsiskirtų bet greičiau iš cirko surinkti, kažkokie spalvoti, atitampyti, suplyše. Daugiau tikiuosi gyvenime ne teks ten eiti ieškot ką nusipirkti iš drabužių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Gražūs drabužiai, aukštos kainos

Asmeniškai man Zaros asortimentas vienas skoningiausių, originaliausių. Zaros parduotuvės erdvios, pasiūla didelė - visada galima rasti ką nusipirkti. Iš patirties žinau, kad drabužiai nėra pačios geriausios kokybės - galima lyginti su hnm, forever 21. Su batais šiek tiek kitaip - batai patvarūs, kokybiškai pagaminti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Baltic
Zara parduotuvė turi stilingų rūbų, kurie puikiai atrodo. Bet tik tiek. Visos produkcijos kokybė yra ypatingai prastos kokybės. Business drabužiai vyrams – iš pigiausios medžiagos, ypatingai veliasi ir glamžosi. Polo marškinėliai maksimum 5-7 kartams, po to išblunka. Džinsai 1-2 mėnesiams, labai greit nusitrina spalva, išblunka. Pastaruoju metu dar surizikavau su džinsais, pagalvojau, gal pagerėjo kokybė. Teko nešti grąžinti, nes džinsai turi ypatingai šlyktų kvapą, kuris net neišsiplauna po 2 plovimų. Daugiau nebesilankysiu.

Baltic parašė klausimą 2019.05.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti