Atsiliepimai

Atsiliepimai

spyrsmen

Puiki atsipalaidavimo priemonė

Grįžus vakare po darbo, kai nieko nesinori veikti, o tik atsipalaiduot, ši konsolė tikrai padės tai padaryti! Laikas praeina nejuntamai, todėl kad labai įtraukia į žaidimą. Rekomenduoju visiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sanuras

Šiek tiek per brangi

Konsolė yra brangesnė nei PS4, bet mano galva, ir prastesnė už ją. Pirmas labai svarbus dalykas - valdymo pultai. Niekada nemėgau XBOX pultų, padėtis nesikeičia ligi šiol. Pultai yra gan dideli, nelabai patogūs rankai. Tiesiog nemalonu laikyti delne. To paties nebūtų galima pasakyti apie PS pultus. Tas pats ir su grafine vartotojo sąsaja - PS yra kur kas patrauklesnė, malonesnė naudojimui. Nors didelių skirtumų tarp galimybių tarp šių konsolių nėra, PS atrodo kaip geriau išbaigtas ir patrauklesnis produktas nei XBOX

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Pervertintas

Teko išbandyti PS ir Xbox gamybos konsoles tai turiu pasakyti, kad pastarosios atsiliepimai išpūsti ir paprasčiausiai nebuvo didelio skirtumo tarp jų. Šios konsolės kaina yra aukštesnė už PS, o ir pas Xbox Live yra daug brangesnis negu PSN, skirtumo tarp charakteristikų neina pastebėti. Vertėtų patiems išbandyti abi konsoles, kad būtų galima nuspręsti ar norite mokėti daugiau už nieką.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Gamingui pats tas

Iki tol naudojau paprastą XBOX 360 konsolę. Kadangi visuomet žaidžiau su neatrištu, tai tekdavo pirkti žaidimus diskuose arba iš pačio xboxo. Tačiau kokybė žaidimo niekada nenuvylė, o dabar šis naujasis modelis iš vis nesveikas! 4K raiškos žaidimai, galima "nolaifinti" visą parą ir neatsibos. Vaikams iš vis pavydžiu, kurie turi. Net nebereikia kompiuterio norint pažaisti gerus, geros raiškos ir kokybės žaidimus. Rekomenduoju kiekvienam. Galbūt problema, jog reikia imt kuo didesnės talpos, nes žaidimai labai daug "sveria", taip pat ir pultelio baterijos greit išsikrauna, bet palyginus su tuo, ką gauni - vistiek 5 ŽVAIGŽDĖS!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Linas
Xbox one ivedziau koda po saw vel praso bet raso kad kodas jau panaudotas ka daryti

Linas parašė klausimą 2019.02.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti