Atsiliepimai

Atsiliepimai

marciakas

Pirkėjui - rizikinga, pardavėjui - greita ir patogu

Būkite atidūr ir venkite Western Union apmokėjimų, kai prekes ar paslaugas perkat iš fizinio asmens ar neaiškios įmonės, nes ši sistema dažnai naudojama, norint tiesiog pasisavinti jūsų pinigus ir nesuteikti jums prekės/paslaugos. Pardavimo atveju taip pat turėkit omeny, kad ne visi pirkėjai naudos šį apmokėjimo būdą dėl gan aukštų pavedimo mokesčių ir rizikos dėl apgavystės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Greitai pervedami pinigai

Nauduojuos Western union jau metus! Puiki alternatyva pervesti asmeniui pinigus kai pats esi kitoje valstybėje. Paslaugos kaina taip pat gera

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Būkite atsargūs

Kaip ir sako antraštė - būkite atsargūs naudojantis šia pervedimų sistema. Dažnai naudojama apgaudinėti žmones, todėl visados įsitikinkite kam vedate ir ar tai nėra sukčius. Sistema yra labai paprasta dėlko ir suteikia galimybes sukčiams ja naudotis. Teko keletą kartų pasinaudoti šia pinigų pervedimo įmone ir turiu pasakyti, kad mane patį nustebino kaip mažai reikalaujama informacijos atsiimant, pervedant pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Vienas maloniausių išmokėjimo būdų

Nors Western Union (WU) teikia paslaugas visiems, daugelis įmonių tai naudoja kaip uždarbio išmokėjimo būdą. Ne išimtis ir Google AdSense, ši būdą renkuosi dėl savotiško malonumo atsiimti uždarbį grynais (o ne skaičiukais banko sąskaitoje), o tuo pačiu ir pajudint savo sėdimąją iki artimiausio LP arba SwedBank skyriaus. Procesas visą laiką spartus, tereikia pateikti MTCN kodą ir asmens dokumentą, ir grynieji jau pas tave.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai