Atsiliepimai

Atsiliepimai

marciakas

saugi, patogi sistema

Webmoney norint prisijungti ir atlikti mokėjimą visada reikės patvirinti įvedus kodą iš telefono ar elektroninio pašto, kas suteikia papildomo saugumo, nes neužteks vien slaptažodžio, kad pasiekti jūsų pinigus, kiek teko naudotis, tai viskas vyko sklandžiai, tačiau Lietuvoje webmoney nėra labai populiari sistema, todėl atsiskaitymai pagrinde užsienio paslaugoms ar prekėms

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Atsilieka nuo geriausių

Ši paslauga neišvengiama, jei susiduriate su Rusijos rinka (pvz. užsakinėjate iš rusų el. parduotuvių). Paslauga rusų, tad, žinoma, ir pagrindinę kalbą teks kęsti rusų. Nors anglų vertimas yra, jis nekokybiškas, su klaidom, ir nuolat (ypač kai metą kokią klaidą) pritrūksta vertimo. Pinigus į Webmoney įdėti daug sunkiau nei į PayPal – turėsite kreiptis arba į keityklas, arba į pavienius žmones, kurie WM valiuta prekiauja. Sistema pastarųjų irgi neišdirbta, nepatogi ir paini. Jei tik galiu, visada renkuosi PayPal.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bambalis88

Nepatiko tai jog reikia 18 metų jog naudotis ja

Turėjau pinigų joje, bet dėja gavau "baną" dėl to jog esu nepilnametis ir naudojuosi ja, kadangi asmens dokumento nesiunčiau,tai nepatiko, o pinigų persikelti neina, eis persikelti tik tada kai atsiūsiu pasą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

PayPal alternatyva

Ši elektroninių pinigų institucija užsiema kaip ir PayPal veikla. Rusų įmonė yra viena populiaresnių, ją priima AliExpress kaip atsiskaitymą, o viduje siūlomas gan patogus valiutos konvertavimas į ne tik šalių valiutas bet ir BTC. Tai man patiko, visgi už konvertavimą jie pasiima dalį. Minusas, kad nerusakalbiams sunku gauti pagalbą gyvai. Jų angliški numeriai neatsako.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai