Atsiliepimai

Atsiliepimai

Austėja

Jokio įspėjimo

Įkelus turėjau suknelę su savo nuotraukomis ir viena nuotrauka iš interneto, kuri visiškai atitiko mano suknelę ir medžiagą, nes buvo daryta pagal nuotrauką ir pirkta medžiaga iš žmogaus, kurio nuotrauka čia ir buvo. Vintedas nei įspėjimo nei pasidomėjo, tiesiog paimė ir sugalvojo, kad nuotrauka netinkama, nes yra internetinė. O kad su tuo žmogumi bendrauju ir, kad jis man leidžia jo nuotrauką naudot tai ne esmė??? Jokio pasidomėjimo naudotojo prekėmis, jokios žinuės ar įspėjimo. O suknelė buvo pardavinėjama VISUS METUS!!! GYVENIME NEREKOMENDUOJU NAUDOTI ŠITĄ ŠŪDINĄ VINTED. Už sumokėtą iškelimą prekės pinigų negražino ir net nesiruošia! Jokio įspėjimo, jokio gražinimo už sudėtus pinigus už iškelimą. BAISU. Tai jei gerai fotografuojat- irgi gali ištrinti tieisog, nes atrodys kaip internetinė foto ;) ir jiems vienodai, per sunku pasidomėti situacija pardavėjo.
Aktyvūs pirkėjai
Vieni trūkumai dėl pardavėjo interesų

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Regina

neoriginalios prekes....

Įkelta daug neoriginalių prekių, būtent iš kvepalų. Nu, negali būti, kad chanel, dior, kainuotų 50eur. Pagal jus, kad tik būtų su dėžute....bet jau pagal kainą, galima spręsti, kad tai puflo, gariunų prekė......
jokiu
neprofesianalumas

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Loreta

Vinted darbuotojų abejingumas

Neverti net 1 žvaigždutės :) Užblokavo anketą, kurią naudojausi prieš tai daugybę metų, turėjau sukaupusi nemažai teigiamų atsiliepimų (nei vieno neigiamo), pasak jų esu susijusi su dar viena Vinted nare, su kuria yra neišspręstų klausimų. Rašiau darbuotojoms, aiškinausi ir gražiuoju ir piktuoju ir susisiekiau su nare, kurios gyvenime net nesu mačiusi, kad tik gaučiau patvirtinimą, kad būtent su mano anketa nėra jokių neišsprestų klausimų. Darbuotojai "copy" "paste" kartoja tą patį per tą patį, kaip užsukta plokštelė, į situaciją žiūri pro pirštus, svarbiausia, kad ateina į darbą, pavaidina, kad kažką reikšmingo dirba ir gauna už tai pinigėlius. O akivaizdžios problemos ir spragos sistemoje taip ir lieka kaboti.
Nėra
Vinted darbuotojai-vienas didelis trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eglė

Nusivyliau

Sukėliau orginalias prekes, su čekiais ir etikėtėm, kai pasižymėjo daugybė žmonių mano prekes tiesiog ištrynė, atseit neorginalas, rašo įkelkite pirkimo čekius. Tai jie ir buvo įkelti!! Pilna panų kur parduoda neorginalus ir jų netrina.. prieš trindami skelbimus persižiūrėkit pirmą juos...

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jūratė

Nerekomenduoju!!!!

Gavau žinutę, kad paskyra yra blokuojama, nes turiu kitas paskyras!!!! Tai melas, tegu nuorodą atsiunčia su kita naudojama paskyra!!! Nerekomenduoju. Apgailėtinas puslapis,su iškritusiais iš medžio darbuotojais.
Nulis!!! Jokių
Blokuoja be pagrindo,oroginalias prekes atmeta kaip klastotes. Intelekto stoka

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

FL

Nesąžinga įmonė

Praeitą savaitę gavau laišką iš gerb. Vinted komandos, kad esu susieta su kita nare, iš Radviliškio, kurios anketą matau pirmą kartą gyvenime, o Radviliškyje nesu buvusi. Mane užblokavo iki 2219m. Žinoma, bandžiau su jais susisiekti, paaiškinti, kad EILINĮ KARTĄ įsivėlė klaida, tačiau po kelių dienų gavau laišką, kad NAUDOJUOSI TUO PAČIU ĮRENGINIU DAR SU VIENA NARE. VADINASI, PAGAL JUOS, AŠ SU DAR DVEJOMIS NARĖMIS NAUDOJAMĖS TUO PAČIU ĮRENGINIU. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kas vyksta milijonines apyvartas susikraunančiame puslapyje??? Žmonės, negaiškite ten savo brangaus laiko, neužsisakykite jų paslaugų už drabužių iškėlimą, nes niekada negali žinoti, kas jų tobulai sistemai susišvies. O aš nepatingėsiu surinkti visus reikalingus duomenis ir kreiptis į vartotojo teises.
Vykdoma nesąžininga veikla

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Narys

Komanda negali padėti įvykus apgavystei

Pirkau pagal aprašymą naują daiktą su etiketėmis, gavau padėvėtą, vos apvalytą. Su pardavėju nepavykus susitarti dėl pinigų ir prekės gražinimo kreipiausi į moderatorius. Jie tegalėjo narį įspėti susitarti.. Patarė kreiptis į epoliciją ir vartotojų teises. Daugiau nesinaudosiu platforma ir nerekomenduosiu niekam, nes ji nėra saugi. Moderatoriai negali išspręsti klausimo esant apgavystei.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabutte

Tvarkykite savo svetainę

Visai neseniai susikūriau vinted paskyra, anksčiau čia neteko lankytis. Pridėjau nenešiojamų rūbų, iškėliau juos, atsirado žmonių kurie nori pirkt, ir štai vakar ilindus, išmeta kad esu užblokuota dėl dviejų anketų, bet kaip tai įmanoma, jeigu apskritai pirma karta čia užsiregistravus esu, kokia neteisybė, parašius, kad patikrintų dar kartą, nes esu užblokuota dėl nieko, jie net nesileidžia į kalbas, durdomas kažkoks.
Jokių
Blokuoja už nesąmones

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Snieguole

nuomonė

Norėjau iš narės nusipirkti komplektą daiktų. Mane užblokavo ta narė. Prieš tai sutikusi parduoti. Parašiau blogą atsiliepimą. Vinted admin ištrynė mano atsiliepimą ir užblokavo.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aistė

Nesaugu pirkti ir komanda nepasiruošusi padėti

Vintend pirkti nėra saugu ir jų komanda niekuo padėti negali. Puikus būdas apgauti pirkėja yra, kai jis sudaro rinkinį, už jį sumoka. Tada sistemoje padarai, kad prekės parduotos, palieki atsiliepima pirkėjui ir tada ištrini iš spintos, kurią nors prekę, kuri yra rinkinyje. Viskas. Nei info, nei signalo, kad prekių buvo viena tarkim daugiau. Išsiunti prekes klientui, žinoma be tos ištrintos prekės ir apsimeti, kad nieko nežinai. Niekas ir neįrodys, kad užsakei, o pardavėjas ištrynė. Tik pavadinime lieka užsakytų prekių tikras skaičius, bet tai niekam nerūpi. Tad būkit atsargūs, komanda nepadės.
Nesaugu. Sistema turi spragų, kurie naudingi sukčiams

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai