Atsiliepimai

Atsiliepimai

Australija

Apgailėtina įmonė.

Pastoviai pilna problemų su jais,o jas sprendžia "konsultantai" vėžlio tempu. Požiūris į narius siaubingas. Ne veltui atsiliepimai apie šią įmonę ypač blogi.

Atsiliepimas parašytas: 2023.05.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Madam

Nėra pagalbos.

Dar kartą įsitikau, kad nebesinaudosiu vinted. Užsakiau prekė iš lenkės merginos, aprašyme buvo parašyta "Būklė įdeali" užsakiau. Gavus siunta pamačiau, kad prekė su dėme ir su skyle. Iškėliau problemą, vinted susitarė su pardavėju kad leistu man daryti grąžinimą, aš pradėjau daryti grąžinimą bet man pačiai reikėjo už siuntimo išlaidas susimokėti, suma siekė 16euru!! Už užsakyma mokėjau 10euru!! Kodėl aš turiu mokėti už grąžinimą jeigu net ne mano bėda?? Buvo aiškiai parašyta kad įdeali būklė, bet gavau š.. ir dar pati susimokėti turiu? Kur čia pirkėjo apsauga užkuria mokame?? Daugiau nebenaudosiu ir nerekomenduoju!!
Nėra pagalbos!

Atsiliepimas parašytas: 2023.03.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Antanukas

Dėl neįvykdyto įsipareigojimo

Nusipirkau paslaugą iškelti prekę , prejus kelioms dienoms ištrynė mano skelbimą , dėl to kad neatitinka jų taisyklių, ir pasakė kad pinigų negali gražinti nes taip nustatyta jų taisyklėse. Pirmiausiai čia manau yra žmonių apgaudinėjimas ir pinigų pasisavinimas. Jei jūsų organizacija nesugeba susitvarkyti su prekių srautu ir jas tikrinti, nereikėtų tada ir tokios veiklos vykdyti. Viename iš Taisyklių punktų nurodyta, kad galima kelti namų apyvokos prekes, įskaitant tekstilę, indus, interjero dekoracijas. Kad negalima kelti vakuminių indu ir jų įrangos niekur nenurodyta ar nepatiklsinta. Įvedus į paiesšką pilną tokių indų. Tai kodėl staiga sugalvojo nieko net nepranešus, paimti ir ištrinti skelbimą? Veltui išmesti pinigai. Manau kreipsiuos i valstybinė vartotojų teisių tarnybą dėl įmonės atžvilgiu taikomų nesąžiningų taisyklių.
Taisyklės kurias patys sugalvoja ir kada nori keičia.

Atsiliepimas parašytas: 2022.11.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

patricia

pridedu dar ir ir tai

kad administracija šalina skelbimus , kurie neatitinka taisyklių, bet pilnas vintedas konkrečiai tų daiktų, kurie pašalinami. vieniems galima tą daiktą pardavinėti galima, , kitiems jau nebe. Pvz. druskinė, ar bet koks prieskonių indelis yra ne indai, nosinės išvis kosmosas, nors pilnas vintedas nosinių. Apgailėtina
mažai belikę, laukiam nesulaukiam kito portalo
90% trūkumai

Atsiliepimas parašytas: 2022.03.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

patricia

nauja sistema neveikia

nauja sistema neveikia kaip priklauso - negeneruoja siuntų lipdukų. Labai ilgai reikia laukti pagalbos. Pinigai nuolat kelliauja po kelias savaites nerealius terminus. Administracija nedirba.
nėra
visas portalas vienas didelis trūkumas

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

*******

Nuomonė

Pradėjo labai blogai dirbti ,daug nesamoniu blokuoja paskyras nieko neispėja net nežinai kodėl, kas ten tokie ********** dirba atsibusik nemiegoje ten

Atsiliepimas parašytas: 2022.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

trumbarumba

idėja puiki, bet ...

patys susidaro taisykles, kurių patys nesilaiko. Prekes trina atsitiktine tvarka (patys taip paaiškino), blokuoja ir atblokuoja taip pat. Idiotiškumo viršumo
palyginus su kitais panašiais puslapiais, puslapis geras
kategorijų trūkumas ir netikslumas. Administratorių kvailumas

Atsiliepimas parašytas: 2021.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

glasshopper

nesaugus ir gėdingas puslapis

1. nesaugus ir prisijungimas, ir pirkimas, ir pardavimas, ir mainai. 2. Mainų pagrindu sukurta platforma iš esmės mainų beveik nevykdo, todėl savo a le ekopatrauklumo seniai nebeteko. 3. Administratorių ribotumas, bukumas, antipagarba, nekultūra yra virš ribinė. 4. nors vinted deklaruoja savo vispusišką pagalbą, bet tai tik mano atvejais tik blogina situacijas. toks įspūdis, kad administracija sugeba spausti vienintelį raudoną mygtuką - block. 4. labai daug beprasmių anketų, keliolika metų kabančių skudurų, kurie jau moraliai paseno ir sutrunijo narių spintose. Turėtų būti kažkoks filtras, tokias senienas slepiančias, ypač metų metais neprisijungiančius narius. 5. programėlė nuolat stringa. 6. nuolatiniai perspėjimai ir gąsdinimai blokavimu už kažkokią mistinę komercinę veiklą. Pats vintedas skelbė, kad tai kaip turgus, bet turgus ir vykdo komercinę veiklą. Pilna narių, kurios net pagal kitus tinklalapius turi aprangos avalynės ir kitokias parduotuves ir įmones, vintede pardavinėja metai iš metų savo prekes, bet anot vintedo nevykdo komercijos, o narės norinčios parduoti keletą tą patį prekės ženklą turinčius daiktus, yra blokuojamos už kažkokią komerciją.
2 * už pradinę idėją, bet ne daugiau.
Pradinė idėja
daug

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Austėja

Jokio įspėjimo

Įkelus turėjau suknelę su savo nuotraukomis ir viena nuotrauka iš interneto, kuri visiškai atitiko mano suknelę ir medžiagą, nes buvo daryta pagal nuotrauką ir pirkta medžiaga iš žmogaus, kurio nuotrauka čia ir buvo. Vintedas nei įspėjimo nei pasidomėjo, tiesiog paimė ir sugalvojo, kad nuotrauka netinkama, nes yra internetinė. O kad su tuo žmogumi bendrauju ir, kad jis man leidžia jo nuotrauką naudot tai ne esmė??? Jokio pasidomėjimo naudotojo prekėmis, jokios žinuės ar įspėjimo. O suknelė buvo pardavinėjama VISUS METUS!!! GYVENIME NEREKOMENDUOJU NAUDOTI ŠITĄ ŠŪDINĄ VINTED. Už sumokėtą iškelimą prekės pinigų negražino ir net nesiruošia! Jokio įspėjimo, jokio gražinimo už sudėtus pinigus už iškelimą. BAISU. Tai jei gerai fotografuojat- irgi gali ištrinti tieisog, nes atrodys kaip internetinė foto ;) ir jiems vienodai, per sunku pasidomėti situacija pardavėjo.
Aktyvūs pirkėjai
Vieni trūkumai dėl pardavėjo interesų

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Regina

neoriginalios prekes....

Įkelta daug neoriginalių prekių, būtent iš kvepalų. Nu, negali būti, kad chanel, dior, kainuotų 50eur. Pagal jus, kad tik būtų su dėžute....bet jau pagal kainą, galima spręsti, kad tai puflo, gariunų prekė......
jokiu
neprofesianalumas

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai