Atsiliepimai

Vichy vandens parkas

Ozo 14C, Vilnius

Atsiliepimai

Do_

ABSURDAS

2020.02.23 apsilankėme šiame parke. Kaina pasirodė gan nemaža, tačiau seniau aplankytas druskininkų Vichy parkas patiko todėl nusprendėme pabandyti apsilankyti ir čia. Įėjus pasitiko maloni darbuotoja, viska paaiškino. Lava pirčių erdvė patiko, tik gaila, kad "laikinai neveikė" ledo kambarys. Vėliau nuėjome į Bora Bora pirčių erdvę, pirtys patiko, sūkurinėje vonioje nuo chloro nežmoniškai graužė akis, niežtėjo rankas. Toje pačioje erdvėje pamatėme nusileidimo "kalneli" priejus prie jo darbuotoja pasakė, kad praėjimo nėra, paklausėme ar galima nučiuožti, atsakė galima. Pradėjus eiti ji vėl pasake, kad praėjimo nėra. Tada atėjo dar vienas darbuotojas padėjo kėdę ant praejimo ir taip pat pasakė praėjimo nėra. Atsibodo ginčytis nuėjome. Prie išėjimo pamatėme kita įėjimą į tą erdvę, per ją įeiti jau pagaliau leido. Taip ir nesupratome ar mergina lietuviškai moka pasakyti tik viena frazę "praėjimo nėra" ar ji tiesiog buvo labai užsiėmusi nieko neveikimu ir net nesivargino paaiškinti. Vandens kalneliai patiko. "Kanojaus upė " atrodė gan įdomi pramoga tačiau plaukimo ratų ten labai labai per mažai. Dėl įdomumo nuejome į pirtis kurios yra nemokamos, viena neveikė, kita tiesiog tragedija, atsisedimo vietos siūbuoja taip, kad atrodo tuoj nukris, grindys istrupejusios,nepalyginama su mokamomis pirčių zonomis. Persirengimo kabinos tragiškos. Dušai ne ką geresni. Valytojos apsimetančios, kad kažką veikia tiesiog pila ant kojų vandenį lankytojams. Tuoletai tragedijų tragedija, atrodo nevalyti nuo Vichy parko atidarymo. Likau labai labai nusivylus šiuo vandens parku. Ne gana to, vandens negalima gerti, bauda 12 eurų, jei būtų duodamas nemokamas vanduo vandens parke būtų suprantama, bet dabar tai yra visiška nesąmonė. Tiems kurie nori ramiai, tvarkingai, kokybiškai atsipalaiduoti nerekomenduočiau šios vietos. Tikiuosi kažkada nesamoningos taisyklės, nepaslaugus, tingūs darbuotojai pasikeis.
Paslaugi administratorė
Darbuotoja Bora Bora erdvėje, bauda už vandenį 12 e.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Kažkaip blogėja nuotaikos šitam baseine...

Vis prigalvoja kokių nesąmonių: tai maišiukų negalima neštis, tai batus privalom palikt rūbinėj, absurdas!! Žiūrėkit geriau ŠVAROS!!! Ten darosi ..BAISU! Tualetuose labai nešvaru! Kriauklės, kranai apšnerkšti.. Valytojos ar kas ten jos.... ateina, svarbiausia...pasirašo ir viskas! Patampo šlangus papila šalto vandens ( labai dažnai ir ant kojų ), pastumdo vandenį teritorijoj ir plepa...kas su kuo...Nesu mačius nė karto, kad praeitų pro persirengimo kabinas ir ten pavalytų... Ko ten tik nebūna...Sienos niekad nevalomos...Šlykštoka . Tie jauni žmonės ant kėdžių susėdę irgi miega..arba pliurpia su kuo nors... Turbūt labai prailgsta darbo valandos taip murksint sutūpus! Geriau žiūrėtumėt ir tvarką darytumėt, kad žmonės į upę neliptų su paplūdimio tapkėm!! Juk čia baseinas ne akmenuota pakrantė! Visur vaikšto po to su tom pačiom į vandenį lenda.Fu ! Stabdykit, matyt, patys nesupranta. O ne maišiukus drauskit! Siaubingai šalta ten pas jus vaikščiot pirmyn atgal pasiimti ir padėt muilus
... Bus dar nešvariau, nes daugelis TIKRAI neis kelis kartus prausiklių! Arba kabinkit skystą muilą kaip Druskininkuose! Ten nuostabus vandens parkas!! Po jo į šitą ...nesinori ir žiūrėt.. O jau fotografai... nenori ar nesugeba kadrų pagaudyt? Sustato lyg sušaudymui... Iš 10 gal 1-2 nebloga buvo...Kainas keliat bet gerumo jokio.. Net iki spalio negalit palikt atviros upės...juk šilta būna! Suoliukams pinigų pritrūko?? Tūso kas netingi į visas puses... Per mažai jų !
Kartais paplaukiot gali...
Nešvaru!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Karalius

Super barmenes

Super aptarvimas ir su labai plačiom šypsenom . Baras šalia terasos, dvi mergyčkos labai draugiškos pakėlė nuotaiką po rimtų nesamonių 7a čiuožyklos . Dėkui nuo kompanijos
Manieros,mandagumas
7a bičas kur dirbo šiandien pats pradėjo konfliktą, o mes kalti likom

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Вика

Susimokejome uz nieka

Buvome šiandieną su vaikais Vandens parke. Turėjome keturis vienodus bilietus su 240min pirčių zoną. Kadangi vaikui 8-eri metai, mum pasakė, kad vaikas į pirčių zoną eiti negalės ir davė jam kitos spalvos apyrankę. Viskas buvo kaip ir gerai, kol apie 20:30 neužsimanė vaikas ledų. Kadangi, visos kavinės ir barai jau kažkodėl nebeveikė, mes nuėjome į pirčių zonos esantį barą pažiūrėti, ar jie turi ledų. Vaikui, paspaudžius su savo apyrankę mygtuką ant vartelių, varteliai atsidarė, tačiau tik įėję į vidų, buvom išprašyti, nes vaikui ten negalima. Kai jau ruošėmės išeiti, prie kasos, mum pasakė, kad turime susimoketi už pirčių zoną. Iškilo toks klausymas. Kodėl, perkant vienodus bilietus ir mokant vienodą kainą, vaikui yra apribojimai? Jeigu vaikas negali eiti į pirčių zoną, kodėl jis su savo apyranke, gali atidaryti bet kokius vartelius? Ir kodėl, mes turėtume mokėti už tai, ko visai nepasinaudojome ir buvome išvaryti? Nors suma nemaža, tačiau tai vaikas gali atidaryti daug vartelių ir tada reikės moketi tikrai ne 6€, o daugiau ir už nieką.
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Margarita

Girtas apsivėmė, begiojo tarakonas

Įsigijome su dukra abonimentus metams. Viskas būtų lig ir nieko bet.. Nors ir pradėjo žmones varyti į dušą prieš einant į baseiną, bet pačiam parkui trūksta švaros. Daug rudžių.. vietomis grindis apaugusios purvais. Susidaręs gleivių sluoksnis. Tie dirbtiniai augalai iš vis nuo dulkių net spalvos nesimato.. na o nužudė 2 įvykiai. Matėme ant baro bėganti didelį tarakoną prieš kelias savaites :(.. jokio maisto pirkti nesinori..barmenas pasakė, kad perduos administracijai, bet akivaizdžiai nenustebo... Na o šiandienos įvykis visai pribloškė. Girtas vyras baseine prie baro sėdėdamas apsivėmė ir vos nenuskendo vandeny ir vėmaluose.. fui.. valytojos atbėgo su samčiu gaudyti vėmalų, bet ar keis vandenį nežinia.. kiti ateję žmonės, kurie nematė šio įvyko po kokių 10-15 min.lipo į baseiną.. prižiūrėtojai net jų neperspėjo, tyliai ramiai išgaudė vėmalus ir plaukiokit toliau mieli klientai.. siaubas.. kuo toliau tuo baisiau..

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sigita

Prasta aptarnavimo kokybė. Šalta.

Prieš kelis metus lankiausi su vaikais žiemą. Vaikų lūpos buvo mėlynos!!! Taip nemaloniai šalta!! Su šeima pagalvojom, kad gal situacija pasikeitė ir pabandžiau parašyti klausimą parko facebook puslapyje. Pasirodo, viešai rašyti negalima, kol nepatvirtins. Aišku, nepatvirtino. Atsiliepimų neradau ne vieno. Prie postų rašyti taip pat neleidžia. Į asmeninę žinutę neatsako. Rodo, kad perskaitė, bet-tyla. Tada pati suradau neigiamų atsiliepimų šiame puslapyje ir, aišku, nusprendėme nevažiuoti, nes kaip matau situacija nepasikeitė. Ji tik pablogėjo, o komunikacija iš vis tragiška. Užsiblokavo nuo bet kokių komentarų - matyt per daug neigiamų atsiliepimų gavo.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ruta

bebroto šalta!!

Šiandien lankėmės, buvo BEPROTIŠKAI šalta. Neįmanoma maudytis, visur kondicionieriai, vanduo šaltas. Vieninteles vietos kur šilta jakuzi ir pirtys..siaubas kažkoks...

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ina

Siaubinga

Rūbinėje dirba pagyvenęs ir akivaizdžiai gyvenimu nepatenkintas vyras, kuris bamba dėl visko. Tai batai į maišiuką įdėti ne taip, tai dar kažkas netinka. Pačiam vandens parke beprotiškai šalta ir nešvaru. Vienintelės vietos, kuriose buvo šilta tai džiakuzi ir pirtys. Dukra išėjo po valandos, nes buvo beprotiškai šalta. O man ir šalta ir dar nešvara akį ręžia. Kitą sykį važiuosime į Druskininkų vandens parką, nes ten tikrai nėra prie ko prisikabinti.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justė

Nesaugu

Pirmą kartą lankiausi šiame aqua parke. Patalpoje baisiai šalta. Žmonių srautai nenormaliai dideli, iš mažos erdvės bandyta išspausti kuo daugiau tačiau patogumo atžvilgiu nulis. Su broliu leidomės violetiniu kalneliu. Gelbėtojas ar kas ten toks viršuje pasakė kaip susėsti ant padangos, prieš leidžiantis dar paklausiau ar mes neapsiversim ar saugu su vaiku (broliui 14m) leistis. Patikino kad viskas ok. Reziume mes apsivožėm, aš vožiau galvą į sieną, abu prigėrėm vandens. Nieks apačioje net nepriejo. Siaubas kažkoks. Amžiaus cenzo nėra ant kalnelių-o jei taip vaikai leidžiantis apsiverčia ir prigeria??! Kas tokiu atveju atsakytų. Likau labai stipriai nusivylusi ir geriau rinksiuosi druskininkų parką sekančiam kartui.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fausta

Tragiškas personalas

Truputėlį nesupratau kas tokios pas jūs sėdi prie bilietų kasų? Viena iš jų labai nemandagi, iš karto įvedė jog esame du suaugę ir pasakė kainą, kurios nesitikėjome, o dar jos paklausus ar galioja moksleivio pažymėjimas ar kažkas tokio, atsakė, kad ne, nors esu 16 metų moksleivė, kodėl man buvo priskaičiuota kaina kaip 18+? Visiškas nusispjovimas ant klientų
Gera garinė pirtis bei nusileidimo kalneliai
Chloras tragiškai griaužia akis

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Milda
Kodėl leistis nuo čiuožyklos su akiniais dėl regėjimo negalima leisti? Taisyklėse prie čiuožyklų nemačiau jokio apribojimo dėl akinių. O jei ir yra draudimas leistis su akiniais kodėl tada nėra įrengtos vietos jiems pasidėti prieš čiuožiant?

Milda parašė klausimą 2020.01.11

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Persijanova
Laba diena, ieškau gelbėtojo, kuriam norėčiau asmeniškai padėkoti už jo ,,ypatingą"darbą. Gelbetojas ant kaklo turi tatuiruotę(sparnus). Ačiū.

Persijanova parašė klausimą 2018.07.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti