Atsiliepimai

Atsiliepimai

Rasa

Laiku nepristato

Tragiškas aptarnavimas. Turėjo pristatyti siuntinį vieną dieną, nes gavau iš jų sms kad pristatys, pralaukiau visą dieną namie, nepasirodė...paskambinus pasiteiravus jų dėl savo siuntinio, atgrasiai man buvo pasakyta, kad kurjeris nepaėmė siuntinio, tai gausit rytoj. Ar tai normalu?? Negerbia kitų laiko visai, o gal kitądien tas pats bus..

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Iveta

Skundas

Esu labai nepatenkinta venipak vežėju todėl, kad nemandagiai bendravo o ir nepraneša, kada gausiu siuntą, tad nežinau kada siunta yra pristatoma

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktoras

Venipak baisus darbas be jokios atsakomybės

Siaubinga pristatymo kokybė ir sugadinti gaminiai.
Atsakyme 2 lapai paaiškinimų, kad mes neteisūs.
Niekada nesiųskite siuntų per Venipak, jeigu tik galite.
Nėra
Sugadintos prekės, neprisiima atsakomybės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Labai puikus aptarnavimas

Esu labai patenkinta Venipak'o darbu. Pradedant nuo aiśkių, konkrečių pranešimų su galimybe rinktis atsiėmimo būdą, tęsiant greitu pristatymu. Ypač maloniai stebina kurjerio bendravimas- mandagus, malonus, paslaugus ir...pabaigoje bendravimo śauni frazė :" Venipak'as dirba, kad jums būtų patogu".
Smagu, kad ir LT jau yra kokybiškų paslaugų.
Ačiū

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Milda

Nemandagus kurjeris

Iki šiol kai kas nors blogai kalbėdavo apie kurjerius tai galvodavau, kad perdeda. Gal dėl to, kad iki šiol daugiausia reikalų turėjau su DPD ir mandagiais kurjeriais. Bet teko susidurti su labai nemandagiu Venipak kurjeriu. Vyras pirko siuntinį, bet kadangi buvo darbe, o aš namie tai aš laukiau siuntinio. Staiga skambina vyras ir sako, kad gavo žinutę jog kurjeris nieko nerado ir nuvažiavo. Sako skambink jam, tarkis. Paskambinu, o jis, pasirodo, stovėdamas prie mūsų namų skambino vyrui, kuris darbe negalėjo pakelti ragelio ir iškart atsiuntė žinutę, kad nieko nerado. O jau koks piktas!!! Kai atvažiavo ir parodžiau ant įpakavimo, kad komentaruose nurodytas ir mano numeris jei kartais vyras nepakeltų tai jis pareiškė, kad tie komentarai nieko nereiškia ir jie skambina tik pagrindiniu nurodytu numeriu. Tai kam reikalingi tie komentarai?! Tai dabar jei gauni žinutę, kad pristatys siuntinį tai turi nebeit į darbą, nieko nedaryt, kad tik rankos nebūtų užimtos ir iškart galėtum pakelt?! Nes jie gi komentarų tai neskaito!! Ir dar ragelį numetė kai perskambinau. Trys žvaigždutės dėl to nes iki šiol neteko susidurti su nemaloniu Venipak kurjeriu.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Živilė

Melagingos žinutės ir atsakomybių nusikratymas

2 kartus iš 3 kurjeris nusprendė nusikratyti papildomo važiavimo ir palikti prekes atsiėmimo punkte, prisidengdamas žinutėmis, kad niekas neatsiliepė, nerado namuose ir tt. Namuose buvau visą laiką, niekas net neskambino, apie praleistą skambutį (neryšio zonos atveju) taip pat nieko negavau. Turiu eiti ir tįsti šunų ėdalo prekes pėsčiomis iki namų. Ten ne gramai, o kilogramai, ne veltui moku už paslaugą - kodėl turiu eiti pasiimti jos kažkur kur kurjeriui patogiau? Kitas atvejis buvo kai kurjeris iškart paliko prekes net nesibodėjęs tos suvaidintos žinutė atsiųsti, kad nerado namuose ir tt. Tiesiog sugalvojo palikti kur jam patogiau ir tiek. Labai blogai, esu nusivylusi, paslauga neįvykdyta ir sukelia papildomų nepatogumų. Niekam nerekomenduoju ir gaila, kad kai kurie rimti verslai partneriais pasirenka būtent Venipak, tokios kurjerių tarnybos gali labai lengvai atmušti klientus net ir nuo geriausio verslo.

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintare

Tragiškas aptarnavimas

Turėjau gauti siuntą 2018.08.21, 12:16 skambina kurjeris, darbo metu nepakeliau ragelio po 5 minučių perskambinau, jis pasakė, kad jau buvo mano namuose ten nieko neradęs išvažiavo. Paklausus kada galėtų atvešti vakare, pasake, kad nebegali, nes važiuoja pagal maršrutą ir "mano laikas jau baigėsi", sakau 16 valandą ar vėliau galite atvešti, pasakė jog nebebus mieste. Pasiūliau kitą adresą kuriuo gali pristatyti siuntą, pasake kad jam nepriklauso. Tuomet pasakiau, kad tuoj perskambinsiu, kad kažkas kitas paimtų iš jo siuntą. Tik padėjus ragelį gavau žinutę, kad manęs nerado todėl siunta bus pristatoma RYTOJ, KELINTĄ vėl neaišku? jei nebūsiu namie matyt vėl nukels į dar kitą parą. Skambinu jam pasakyti, kad už 20 min busim namie (pabrėžiu, kad miestas MAŽAS) jis atsako kad galės atvažiuoti už 1 val 30 min. Žinot, gal geriau Jūs visas siuntas palikinėkite kažkokiose parduotuvėse, kur galima atvykti pasiimti, nes dabar per Jūsų labai užimtą kurjerį mes negauname darbui reikalingų medžiagų. Arba pravesti logistikos ar vadybines paskaitėles, kaip bendrauti ir dėliotis savo laiką. Jeigu jau važiuoji pas klientą, prašau būkit mieli ir skambinkit prieš 30 minučių, nes manau normalus žmogus darbo dieną nesėdi ir nelaukia isižiojęs krentančio iš dangaus bet kurią akimirką kurjerio.

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Saulius

dieve dieve, tik ne venipak

Didesnių tinginių kompanijos dar nesu matęs. Turiu su jais reikalų kiekvieną savaitę, o kartais ir dažniau, tai per tris metus, susidariau įspūdį kad visiems ten ant visko dzin. Kurjeriui dzin ant siuntos, dispečeriam dzin ant žmogaus, o pačiai siuntai turbūt irgi dzin, nes nieks nežino nei pas ką ji, nei kur ir kada bus pristatyta. Pažadų nevykdo, dažnai siuntas pačiam reikia važiuot pas logistus pasiimt, nes vat pamiršta, ar nepaima, nieks nežino. Kurjeriai irgi ant tiek užsikąsę darbais, kad per visą dieną nespėja siuntų išvežiot, nejuokinkit svieto... Teko naudotis dhl paslaugom, tai jie turbūt greičiau per visą pasaulį perveš siuntą, negu venipakas iki suwalkų nuvežtų... Akmens amžius, su pirštu pasirašinėt reikia, nes pieštukus pametę visi. Ragelio nekelia,suderint laiką-be šansų, siuntą pasiimi gerokai suspaustą, o jei dar turi tokį džiaugsmą, ir pamatai kaip jie atkraudinėja tavo dėžutę, oooo kaip gražu skraidančios dėžės. Neturiu žodžių, aplaidumas-5 žvaigždutės
Absoliučiai jokių
laiku nepristatyta siunta,apgadinta, laiko nederinimas,aplaidumas,tingumas,bendravimo įgudžių neturėjimas

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mirena

Prasčiausia siuntų tarnyba, kokią esu mačiusi

Teko susidurti su daug skirtingų kurjerių, bet Venipak tiesiog atėmė žadą, deja, blogąja prasme. Užsisakiau sau Kalėdoms prekę, bet tris dienas neįmanoma buvo susikalbėti su kurjeriu. Klausiu, kelintą valandą pristatys, o jis sako nežinau. Darbas ir namai yra skirtinguose miesto galuose, dėl to norėjau pasitikslinti. Apskritai, parašo SMSą, ir pats turi skambinti kurjeriui tartis dėl laiko, nors kitų tarnybų kurjeriai patys ryte paskambina ir su jais sutariama. Galiausiai, aprėkta kurjerio per telefoną, paskambinau bendruoju telefonu, konsultantė buvo maloni, pasiūlė atsiimti punkte (nors man priklausė pristatymas!!!). Sutikau. Kitą dieną vėl gaunu žinutę, kad kurjeris pristatys. Nebenorėjau vėl kalbėti su tuo tragišku vyru, tad nuvažiavau į punktą. Vadybininkai visiškai nesuinteresuoti, vien darbo aplinka pasitikėjimą šia tarnyba mažina iki 0. Žinoma, siunta pas kurjerį. Nežinau, kam ta konsultantė kažką man žadėjo... Galiausiai teko paskambinti kurjeriui ir paprašyti, kad palauktų 10 minučių toje vietoje, kur dabar yra, kol patys atvažiavome atsiimti savo siuntos. Išvada: pinigai sumokėti, 3 dienas negali gauti daikto, nes kurjeris tiesiog neadekvatus, nepaisant to, kad važinėjo aplink mano darbo vietą poros kilometrų atstumu visas tas dienas. Dar lieki aprėktas, išnaudoji daug laiko ir kuro. Siau-bas.
Deja, nėra.
Tragiškas servisas, neadekvatūs žmonės.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Anastasija

Esame labai patenktinti

Paulius Kazlauskas puikiai atlieka savo pareigas, laiku ir operatyviai pristato prekes. Esame labai patenkinti. Puiki pagalba mūsų verslui. Ačiū

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai