Atsiliepimai

Vanagupė SPA

www.vanagupe.lt

Atsiliepimai

Alina

Nusivyliau ir nerekomenduoju

Teko lankytis ne pirmą kartą, tačiau dar niekad nebuvo tokia sugadinta nuotaika dėl nešvaros ir prasto apranavimo. Kambariai baisūs, langai nevalyti, užuolaidos pilkos, stiklinės nučiupinėtos. Toks vaizdas, kad ten labai trūksta darbuotojų. Labiausiai nuvylė mūsų mylimas SPA, nes visur apleista, persirengimo kambariai "plaukia" nuo vandens, rankšluosčiai mėtosi ir nieks jų nesurenka, didysis džiakuzis apkalkėjės, tarsi niekad neplaunamas ir apskritai toks jausmas, kad viskas apkiautę ir nešvaru. Gal tą dieną valytojoms irgi nedarbo savaitgalis buvo, nes kito paaiškinimo nerandu. Princesių baseine "romantiškai" aplink kojas veliasi ilgi svetimi plaukai, tik deja nesinori toj romantikoj ilgiau užsibūti, nes kažkaip atrodo, kad valomame baseine to neturėtų būti. Riebaluotais plaukais tamsiaplaukė SPA administratorė nepatenkintu veidu į klausimus atsakinėti nesivargina ir kultūros nedemonstruoja. Negražu sakyti, bet kaip tokios kaimietės gali dirbti 5 žv. SPA? Reziumė - didelė kaina už prastą viešvagę. ir kaip dar ten žmonės važiuoja... :) Laukiu nesulaukiu Mariotto, gal pakels palangos lygį...
Sotūs pusryčiai. Be išmanaus 5 žv. lygio, bet alkani nelikom
darbuotojų trūkumas ir normalaus šeimininko nebuvimas akivaizdus

Atsiliepimas parašytas: 2018.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Malonus poilsis

Teko apsilankyti savaitgaliui šiame komplekse. Vieta tikrai malonu ir netoli jūros, tačiau šiek tiek, manyčiau, jog kaina yra gerokai išpūsta ir paprasčiausiai galima atrasti pigesnį variantą nei šis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

Gera vieta pailsėti

Gavau dovanų kuponą dviems vienai nakčiai tame viešbutyje su spa pramogomis. Atvykome vakare pavasario pradžioje, buvo sunku rasti vietą pasistatyti mašinai, aikštelė prie viešbučio labai maža. Viešbutis 5* tačiau numerį gavome su patrintais baldais, vonios durys buvo labai patrintos, žodžiu nustebau, kad tai yra 5*, tikėjausi tikrai pamatyti tvarkingesnį kambarį, o ne su 10-ies metų senumo baldais.. Lovos labai patogios ir minkštos, bent jau gerai išsimiegojome. Žodžiu kambarys įspūdžio nepadarė, persirengėme ir lėkėme į spa centrą. Yra dvi salės, viena su didžiuliu džakuziu ir 2 pirtimis (berods garinė ir aroma), hamamas buvo uždarytas. Visai patiko, pora valandų praleidome bėgiodami iš šilto džakuzio į pirtele ir atgal. Nuėjome į kitą salę, ten yra mažiukas baseinas, mažas džakuzis, sauna ir labai karšta garinė pirtis. Ten buvo labai daug mamyčiu su vaikais, kas nepatiko, gerai, kad jie nelindo bent į didžiąją salę su džakuziu, nes mane asmeniškai tai vaikai tokiose vietose tik erzina ir trukdo ilsėtis. Vakarienė kainuoja apie 12-25eurus, tai nusprendėme nulėkti iki picerijos ir parduotuvės. Ryte buvo all including prie gauto dovanų kupono švediškas stalas, tikrai gerai prisivalgėme ir dar kartą aplankėme pirtelę. Trūkumai butu - nevisai tvarkingi kambario baldai (bet gal čia tik man nepasisekė), daug tėvų su vaikais (gal irgi nepasisekė, nors važiavome per darbo dieną savaitės viduryje..), pliusai - puikios pirtys, geras masažuojantis džakuzis, puikus aptarnavimas ir maloni bendra viešbučio aplinka.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai