Ups siuntos atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Egidijus

Super!

Kolkas Lietuvoj neturinti lygių siuntų tarnyba, visada siuntiniai pristatomi laiku, visada iš anksto pranešama apie siuntos pristatymą. Tik geriausi įspudžiai su UPS.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Ups šaunu

Dirbdamas vienoje įmonėje labai dažnai gaudavo siuntas iš užsienio būtent per UPS. Tai tik teigiami įspūdžiai apie šią įmonę, mandagūs, gražiai apsirengę darbuotojai, taip pat nauji automobiliai. Siuntos niekada nebuvo pažeistos visad švarios, gražios dėžės, tokios pat gaunamos kaip ir prieš išvežant. Rekomenduoju, nes jie yra tikrai patikimi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Viskas puiku

Teko naudotis šio kurjerio paslaugomis ne kartą esu labai patenkintas greitas pristatymas, malonus aptarnavimas labai patiko rekomenduočiau visiems

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Greitas pristatymas

Pirkau prekę iš Amerikos ir sunčiau per Ups.Siuntinys mane pasiekė labai greitai, truko tik penkias dienas, o visą tą laiką galėjau sekti siuntos buvimo vietą.Apie siuntos atvykimą buvo pranešta sms.Siuntinys mane pasiekė idealios būklės, niekas nepažeista.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Puikūs kurjeriai

Pirkau telefoną, ir buvo užsakytas siuntimas per UPS. Pats galbūt jų ir nebūčiau pasirinkęs, tačiau pasiėmus express siuntimą, gamintojas išsiuntė per UPS. Telefonas buvo išsiųstas pirmadienį ryte, antradienį ryte jau gavau SMS, kad dienos bėgyje telefonas bus pristatytas. Dirba tikrai greitai ir gerai, kurjeris kiek gali prisitaiko prie kliento, kad klientas būtų namuose.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Patikima įmonė siunčiantis iš užsienio

Teko atsisiųsti iš Anglijos į Lietuvą siuntinį - greita, patogu. Pristatė vieną dieną greičiau nei žadėta, o ir kaina buvo gerokai patrauklesnė negu kituose įmonėse. Dėl pristatymo jokių problemų nekilo - siuntinys buvo pristatytas idealios būklės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Aukščiausios kokybės paslaugos

UPS siuntų tarnybas pagrinde naudoju kai reikia parsisiųsti siuntas iš užsienio, dažniausiai tai būna Vokietija. Siuntos ateina greitai, nepasimeta, galima sekti kiekvieną žingsnį. Siunčiamės didelės vertės įvairias atsargines traktorių dalis kurių su nekantrumu laukia klientai todėl renkamės tik patikimas tarnybas, šios yra kaip tik tokios. Vienintelis minusas - labai aukšta paslaugų kaina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

puikus partneris

su ups dirbame kaip įmonė, puikus partneris, kainos aukštos, tačiau pristato beveik visada greičiau nei planuoja, labai efektyvų siunčiant klientams labai svarbius ir brangius siuntinius. Labai operatyvūs darbuotojai, visada pasirūpina, kad siuntėją ir gavėją informacija pasiektu laiku, per keletą metų darbo su jais nekilo nei vienos situacijos, kur butu neatvykę ar nepristatę laiku, nekalbu jau apie didesnes bėdas, kokios atsitinka dirbant su kitomis kurjerių kompanijomis

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Puiku ir patogu

Neseniai per juos siunčiausi nemažą siuntinį iš užsienio. Viskas puikiai: praneša sms datą, kada arveš, paskambinus pasiderina ir atveža, kur patogu, malonus bendravimas tiek iš telefono konsultantės, tiek iš kurjerio, rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai