Atsiliepimai

Atsiliepimai

Satnamliv

Geras ir patikimas daiktas

Puikiai atlieka savo funkciją, gerai išlaiko temperatūrą, patogus nešiotis, ko daugiau reikia iš termoso? Puikus termosas tiek karštiems gėrimams žiemą, tirk ir šaltiems vasarą. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Geras termosas

Geras termosas tikrai šilume jame išlieka ilgai ir užtenktinai, naudodavau dirbant miške kaime žiema, tai tikrai labai patogu ir labai kokybiška. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sportgirl

ilgas šilumos išlaikymas

Naudoju šios firmos termosus dėl vienos priežasties - tai ilgas šilumos laikymas, gali išlaikyti iki 12h. per parą. Galbūt vienas jo minusas būtų, jog jis pakankamai sunkus, nešiotis kasdien būtų papildoma našta. Bet vykstant į ilgas keliones puikus pasirinkimas, tikrai nesiskirčiau su šiuo Uniwell termoso ir rekomenduoju kitiems mėgstantiems šiltu gėrimu pasipuikuoti šaltais vakarais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Pagalbininkas kelionėse

Naudojam jau seniai. Tinkamai užpylus vandens, karštį išlaiko apie 15 val., šilumą – dar ilgiau. Patvarus, daug kartų krito – nedužo. Išsiplauna patogiai, kempinė nesunkiai tilps į platų cilindrą. Puikiai tarnauja jau daug metų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Superinis Uniwell termosas

Labai geras termosas. Gerai išlaiko šilumą. Jeigu įpilam verdančio vandens tai 10 valandų tikrai šiluma išsilaiko. Per ilgą vartojimo laiką apsitrina termoso dažai, bet naudotis juk netrukdo. Dar vienas pliusas, kad šį termosą galima rasti kiekvienoje didesnėje maximoje. Pats termosas - sunkokas, bet viską atperka ilgai išsilaikęs šiltas gėrimas. Tikrai rekomenduoju įsigyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai