Atsiliepimai

Trasalis

Gedimino g. 26, Trakai

Atsiliepimai

Asta

Nusivylę !!!

Visiškas nusivylimas !!! Atvykus į viešbutį „Trasalis“ ir pateikus Beta.lt kuponą, iškart buvo pasakyta kad boulingo pramoga (kuri įtraukta į kuponą) neveikia nes šiandien yra pirmadienis, tačiau registruojantis telefonu su šiuo kuponu, apie tai nebuvo paminėta. Tuomet buvo pasiūlyta išsirinkti vietoje boulingo iš kitų keleto pramogų (tačiau tos pramogos jau vaikams nebepriklausė) tai gaunasi taip kad vaikai buvo nuskriausti !
Kadangi norėjimo papildomai užsisakyti mokamų paslaugų jų taip pat negalėjome gauti nors tai buvo pirmadienis, ir nepasirodė kad būtų buvę labai daug žmonių, tačiau nei vienos mokamos paslaugos mums negalėjo suteikti nes kaip teigė kad nėra vietų...
Viešbučio kambarys tikrai labai jau apleistas, kilimine danga purvina, balkone palikta pilna peleninė su nuorūkomis ir viskas ten labai jau „pavarge“ ...
Kambaryje chalatų neradome, kreipėmės į registratūra, tačiau gavome iš 5 chalatų tik 3 nes kiti kaip mums buvo pasakyta dar neišskalbti... kai gavome chalatus tai jų išvaizda buvo baisi, ištampyti nunešioti, jei būtume žinoję tai būtume įsidėję savuosius...
Gėrimų pasirikimas labai menkas, padavejai labai susierzinę ir nepatenkinti.
Todėl tikrai nerekomenduoju pirkti šios pasaugos nes ji nebuvo verta šių pinigų, likome labai nusivylę...

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Svetlana

Labai nieko gero

Baisu, tikrai daugiau negrįšiu. Viešbutyje lankytis neteko, nors vandens parke ne iš vieno lankytojo teko girdėti, kad ir ten baisu. Žodžiu, vanduo tragiškas, chlorkės privaryta tiek, kad jau po 15 min būvimo ten, akis taip perštėjo, kad sunku kažką ir matyt buvo. Antras baisus dalykas - aptarnavimas. Turėjome išsipirkę vandens parką ir hamam procedūrą, laikai buvo suderinti dar registracijos metu. Taigi mūsų vizitas vandens parke turėjo prasidėti 10 val ryte, bet administratorė dirbti pradejo tik 10 val, taigi į parka įėjome gerokai po sutartos valandos. Buvo sutarta kad hamamo procedura prasidės 12:30, taigi tuo metu ir nuėjome kur buvo pasakyta. Mus pasitikęs vyrukas pasakė kad veluojame valandą, kai pradėjome aiškinti, kad jis neteisus, paskambino į registratūrą, kur jam patvirtino, kad mes vėluojam, nes mums buvo pranešta, kad procedūra bus ankstinama, nors nieko panašaus su mumis suderinta nebuvo! Galiausiai po ilgu ginčų, procedūrą mes gavome, nors visiškai ne tokią, kurią buvome išsipirkę, tiesiog atsibodo ginčytis. Išeinant iš šio vandens parko paprašėme atsiliepimų knygos, administratorė iš kart saldžiu balseliu prišoko ir ėmė klausinėti, kas buvo negerai. Visos pretenzijos jai buvo išvardingos ir vietoj to, kad atsiprašytų, ji ėmė draskyti mums akis su klausimais: ar jūs girdėjote ka aš jums sakiau, jūsų laikas buvo paankstintas. Po kelių klausimų apie tai, kaip jie sau leidžia ankstint procedūrų laiką be kliento sutikimo, ji atšovė, kad už tai, mes galime neribotai naudotis vandens parku. Tiesa, kai paklausėme, ar ji pati labai norėtų, po procedūrų vėl eiti mirkti į tą chloruotą vandenį, atsakymo nesulaukėme. Taigi, įspūdžiai tikrai blogi, tikiuosi neteks daugiau ten grįžti.
Pirtys
Vanduo per daug chloruotas, aptarnavimas siaubingas

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Austėja

Net vienos žvaigzdutės per daug

Baseine paslydo vaikas, nespėjau pagauti, nes slydo stovint, kojyte kiek sukant...nualpo, kvėpavo. Gelbėtojas darė dirbtinį kvėpavimą kaip suaugusiam žmogui, tik neužspaudęs nosies. Kažin ar bent būtų atgaivinęs, jei to būtų reikėję net ir suaugusiam. Žmogiškumo sumetimais parašė, jog grąžins pinigus, o grąžino ne į mūsų sąskaitą, o žmogui iš kurio perpirkom. Deja, tas žmogus buvo nesąžiningas ir praradom dalį pinigų. O kad kiliminė danga smirdėjo kambary tai čia jau smulkmena :)

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

afonia

nepatariu niekam

2019-01-18/19. vaizdas kaip barake, dušas su pelėsiais lovos pragulėtos, kambariai nesutvarkyti, aplink dulkių, kambary ne visos lemputės veikė, tel pultas nedirbo. Buvom užsakę “hamam turkiška svajonė” užėjom į turkišką pirtį, mum davė druskos, mes patys išsitrynėm, nuplovėm, nuėjom jau atsigulėm, mus įvyniojo, pagulėjom 10 min, ir sako viskas, eikit procedura baigta. Sumokėjom mes už kuponą 156€, atvažiavę primokėjom dar 25 €, kad pakeist kambarį, nes pagal kuponą visai baisūs dalykai, o geriausiai į baseinus galim užeit tik kartą, nes jei išeini užeit jau nebegali, reikia vėl mokėt. Likom nepatenkinti!
barakas

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jurgita

Ir su nuolaida, bet daugiau nesirinkčiau atostogų Trasalyje

Mums įėjo vakarienė ir pusryčiai į sumą. Vakarienės pasirinkimo buvo tik du variantai ir tie patys šalti buvo, pradėjo nešti visiems valgit o du žmonės iš mūsų grupės liko sėdėti ilgą laiką kol pagaliau į galą ir jiems atnešė maistą. Aptarnavimas klaikus, teko prašyti priminti, kad gėrimus atneštų. Kambariuos kilimai baisūs, sulieti, naktinės lempos iš dviejų kambarių kuriuose buvom tik viena veikė. Net virdulio nebuvo, man mažiukui reikėjo mišinuką naktį daryti. Boulingas ir tragedija, vaikams mažiems žaisti neįmanoma, šonai nepasikelia ir pan. Pasirinkimo maisto ar gėrimų nebuvo. Baseinuose mažiesiems vanduo per karštas, iš trijų čiuožyklų veikė tik dvi.
Kaina, nes užsisakėm su nuolaida
Aptarnavimas restorane, kambariai, maistas

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Labai nesužavėjo

Teko išbandyti Trasalio vandens pramogas. Jų, sakyčiau, mažoka, tačiau geriau nei tik baseinas. Pirčių pasirinkimas irgi mažas. Kaip už tokią kainą, nelabai apsimoka. Patiko nebent tai, kad aplinkui nebuvo daug žmonių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Nieko ypatingo

Kadangi Trakuose nėra didelio pasirinkimo, Trasaliui lankytojų iš šio miestelio ar aplinkinių vietovių netrūksta. Visgi kainos pakankamai didelės, o viskas toli gražu ne pagal šiuolaikinius standartus. Masina tik ta pramogų gausa, nes toje pačioje vietoje galima rinktis ne tik vandens pramogas/sporto klubą, bet ir biliardą, boulingą, pokylių sales ir kitą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Brangu ir prastos sąlygos

Anksčiau esu ne kartą buvęs. Sporto klubas - pasenęs, bet kainas lupa nemažas. Tas pats su vandens pramogomis. Neverta tiek mokėti, nes kokybė nekokia. Dažniausia nemalonus aptarnaujantis personalas, smirda vanduo chloru, baseinai maži, nedaug vietos, atgyvenusi įranga pas juos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Trasalis - mažai pramogų

Esu buvęs keletą kartų Trasalyje vandens pramogų parke. Na čia vieta, tie kurie nori ramiau praleisti laiką, nes čia čiuožyklos tik kelios yra, bet užtat yra baseinas, kur galima prasiplaukti, yra keletas pirčių. Man čia labiau patinka nei Vichy, bet jeigu planuojate važiuoti su vaikais tai geriau važiuokite į Vichy, ten daugiau pramogų vaikams, o čia daugiau suaugusiems ramiai pabūti :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blacksnow

Paprastas pramogų parkas

Lankiausi vieną kartą, nesužavėjo. Pramogų mažai, per 2 valandas spėjo atsibosti, čiuožyklos labai primityvios, tikrai nerekomenduočiau nusipirkti daugiau nei 2valandų, nes - atsibos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

adresas
Neveikia 2 pirtys iš 4, šeštadienio vakarą tuomet į jas ir gyva eilutė susidaro.Veikia tik 2 plaukų džiovintuvai, tad irgi eilė prie jų, o ir laikas bėga tuomet ne lankytojų naudai,pusė tualetų neveikia, o ir veikiantys neužsidaro gerai. Kai nekokybiška prekė, jos teikėjas iš dalies kompensuoja nuostolius, o kaip pas jus???

adresas parašė klausimą 2017.12.02

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti