Atsiliepimai

Top Shop

www.topshop.lt

Atsiliepimai

Egle

Katastrofa

Užsakius prekę gegužę, liepą dar jos neturiu. Klientų aptarnavimas nieko nežino. Į El.laiškus neatsako. Visiška nepagarba klientui, toks vaizdas, kad iš kinijos peškom neša
Nėra
Negauta prekė, ignoravimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Prasta parduotuvė

Teko matyi šios parduotuvės reklamas daugybę kartų vieną kartą užsisakiau ir likau labai nepatenkinta prasta kokybė o kaina milžiniška… galbūt dėl tokios smarkios reklamos kyla ir kaina.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Kainos gana didelės

Labai dažnai per televiziją reklamuoja ir iš tiesų tas nervina. Vienintelė šauni prekė realiai yra tie dormeo čiužiniai,viskas kita manau tik marketingo žaidimai, nes turiu keletą kitų prekių iš ten, tai nelabai naudojama ir pateisinama. Bet vien dėl čiužinukų rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Nekokybiška prekė

Na marketingas jų tai fenomenalus, reklamų pridarę yra begalę, gražiai išreklamuoja ir pan. Viena reklama susižavėjo man senelis, kuris panoro įsigyti šildytuvą. Sumokėjome už prekę, gavome ją, tačiau kokybė - prasta, garsiai veikia, nors rašė neskleidžia garso tokio, nieko nesušildo beveik, ryja belekiek elektros. Žodžiu netikėkite jų pasakomis ir tiek.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Esu pirkęs, ir esu nusivylęs

Turbūt visi matote tas įkyrias reklamas per TV, kur reklamuoja kranus, čiužinius, keptuves ir t.t. na, nusipirkau vandenį kaitinantį kraną. Sumokėjau per 50 EUR. Atkeliavo jis pas mane greitai, bet problema ta, kad jis veikė nekokybiškai, šildė lėčiau, ir silpniau nei buvo žadėta. Panorėjus gražinti, pradėjo kelti audras, jog prekė tikrai gera, nebent gali pakeist į tokią pat kitą, pasakiau, jog noriu atgauti pinigus, tai teko gerą pusvalandį aiškinti to priežastis, vos ne reikalauti gražinimo, nes tikrai nenorėjo gražinti. Jeigu norite pirkti kažką panašaus, tai rinkitės įprastas parduotuves.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Kažkoks cirkas

Nesu pirkęs, bet nuomonę vistiek išreikšiu. Man keista, į reklamas Top Shop tikriausiai tiek pinigų sukišo, kad nežinau ką ir manyt, kas žiūrėdavot televizorių supras. Reklamos trunka po 30-60 minučių ar net daugiau, kaip visas filmas. Ar gi reiktų tiek reklamų jei prekės ir reklamuojami produktai būtų tikrai geri, naudingi ir kokybiški? Atsakymas - NE.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Geriau pirkti kitur

Esu kartą susigundes ir apsipirkias čia akcijos metu.Visgi prekėmis teko nusivilti, nes kokybė buvo prasta.Taip pat pristatymas truko ilgai.Nerekomenduoju niekam čia pirkti, verčiau rinktis kitą parduotuvę ir sutaupyti sau laiko ir pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Įgryso parduotuvės skambučiai.

Vieną kartą nusipirkęs garų lygintuvą, dabar sulaukiu į mėnesį bent kartą skambučio iš šitos parduotuvės - kas mane erzina! Jeigu nusipirkau,gal nustokite skambinėti,nes jau darotes įkyrūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Reklaminis triukas.

Prekių kokybė šioje parduotuvėje yra labai paprasta. Tai yra labai didelis reklaminis triukas, kuris labai dažnai yra rodomas per TV. Pats pirkau barzdaskutę, kuri po poros mėnesių jau nebeveikė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Top Shop geriau neprasidėti

Na visi žinome Top Shop, tie kurie nieko nepirko, tai rekomenduoju ir toliau nepirkti. Tėvas prieš kelis mėnesius nusipirko, masažuoklį elektrinį kuris užsideda ant sėdynės ir tipo masažuoja. Na tai ką galiu pasakyti, jis masažuoja kažkiek jaučiasi, na bet vibracija tai eina tiesiog per smegenis, toks jausmas kad ant galvos butų pritaisyta dešimt telefonų ir jiems įjungą vibravimo funkcija. Visiška nesamonė, tai teko gražint bent tiek gerai kad priima jie.
Sesė, taip pat pirko šildymui tipo, įsidedi į razetę ir šildytuvas turi šildyti patalpą. Per reklama labai gražiai aprašo, kad sušildo ten didžiausią kambarį o ištikrųjų, net tualeto nesušildo normaliai, tik ūžia kai išprotėjęs...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai