Atsiliepimai

The Protein Works proteinas

Atsiliepimai

Myxas

neisreklamuotas

Buvau pasiemes keliatą kartų, proteinas yra gan kokybiskas tirpumas geras, skoniai taip pat neblogi, tiesiog yra nelabai žinomo gamintojo ir neįpakuotas imantrias pakuotes, šiaip kainos kokybrs atžvilgiu viskas gerai, asmeniškai aš rinkčiaus kitą proteiną. Yra daug geresnių altrernatyvų už šį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Prastas proteinas

Išbandęs esu ne vieną proteino rūšį, tačiau būtent šis davė mažiausiai naudos. Galiu tik teigti, jog pinigai buvo išmesti į balą

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Su gera sudėtimi, bet ne skoniu.

Nusipirkau draugų išgirtą proteiną, būtu patikęs, bet skonis man visiškai nepriimtinas, gal šį kart tai pasitaikė - bet man jis nepatiko, bet proteino sudėtis puiki.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Alternatyva kitiems produktams

Susiklostė situacija, kad buvo masinis šio gamintojo papildų išpardavimas ir nusprendžiau išbandyti The protein works whey protein, o po to ir creatine - kaina buvo trečdaliu mažesnė nei gold standard whey. Turiu pasakyti, kad milžiniško skirtumo tarp šių produktų - nėra, apart to, kad skiriasi kaina. Proteinas puikiai geriasi, yra daugybė skonių ir yra toks pat maistingas kaip ir kito gamintojo. Skirtumo nuo kitų gamintojų kreatino nepastebėjau, galbūt šis labiau tirpsta vandenyje kas nėra gerai. Manyčiau, kad tai yra puiki alternatyva tiems, kurie nenori išleisti didelių sumų ant papildų, kadangi šio gamintojo produktai lygiai tokie pat efektyvūs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai